piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
REGENERACJA WŁOSÓW

Witam. Czy któraś z forumowiczek regenerowała sobie włoski? Jeśli tak to proszę o wypowiedzenie się gdzie i jakimi kosmetykami. Dziękuję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

hey powiem Ci tak ja zregenowalam swoje wlosy teraz mam piekne gęste i lsniace
nie uzywam za duzo gotowych kosmetykow tylko dwóch - odzywka Wax(apteka) i keratyna w sprayu ( sklep fryzjerski na krótkiej)
mam duzo przepisów na robienie maseczek z naturalnych skladników tanio wiesz co wkladasz i super efekty jezeli chcesz to podaj maila to ci wysle tylko powiedz jaki masz kolor włosów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

http://www.youtube.com/watch?v=aintg3ybKpY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

Cześć!
Jestem zainteresowana przepisami na robienie maseczek :-).
jak możesz to podeślij mi e-maila.
Z góry serdecznie dziękuję ;-)!
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

Podaję adres: iwa565@poczta.onet.pl
:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

hej. mnie również interesują maseczki na regenerację włosów bo strasznie mam zniszczone malowaniem. mam blond włosy


mój mail aleksandra1986@wp.pl

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

hej, czy te maseczki mozna nakladac rowniez na wloski na nozkach?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

tak kaligulik tylko musisz je troszke podchodowac i rozczesac loczki, bo jak beda sie krecic to maseczka dobrze sie nie wchlonie ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

ok laski wstawie to wszystko tutaj

Kupić:
W aptece:
• Olejek rycynowy
• Nafta kosmetyczna (najlepszy wybór na dwornej)
• Odzywka wax
• Rumianek (do jasnych włosów) lub skrzyp polny(ciemne włosy)

W sklepie fryzjerskim na krótkiej
• Kereatyna w sprayu

W warzywniaku
• Czarną rzepe

Maseczka 1- 2 razy w tyg
• Żółtko
• Olejek rycynowy o (mozna delikatnie podgrzac wlewajac do blaszanego kubka i wsadzajac go do miseczki z ciepla woda ale nigdy nie gotowac na paliniku jedna kobieta popalila sobie skóre głowy)
• Nafta kosmetyczna
• Kilka kropli soku z cytryny
Można dodatkowo dodac odzywke jakos (np. Zieja różowa) aby maseczka miała konsystencje

Wymieszać, nałożyć przed myciem lub na noc. Trzymać pod folią lub czepkiem
Jeżeli w ciągu dnia to ok. godz można więcej
Potem normalnie myć

Nafta ok. 2 razy w tyg
Nałożyć na skórę głowy i włosy ok. 10 min przed myciem
Można tez zmieszać z żółtkiem i tez trzymać 10 min
Keratyna w sprayu
Używamy po umyciu , pryskamy na delikatnie podsuszone włosy i trzeba suszyć suszarka
Płukanie włosów:
Ostatnie płukanie zimną woda (włosy będą lśniące – można dodać do tej wody soku z cytryny lub octu jabłkowego)
Można płukać w rumianku / skrzypie(na koniec a potem jeszcze zimna wodą)
Przygotowanie rumianku / skrzypu
Gotujemy w ok. 1litrze wody 2- 3 saszetki jak się zagotuje zestawiamy z palnika i studzimy
Potem w tym płuczemy włosy po umyciu chwile czekamy i pluczmy chlodna woda


WaX
Nałożyc przed myciem ok. 1godz założyć czepek lub folie i tak chodzic po ok. godz ( można dłużej) normalnie umyc
Czarna rzepa:
Trzemy rzepe ok. 3szt wyciskamy z niej sok i nakładamy to na głowe przykrywamy czepkiem lub folia i zakrywamy recznikiem można z tym spac albo pochodzic jakis czas UWAGA nie przyjemny zapach ! Można tak robic z raz czy 2 w tym
Czarna rzepa pobudza porost włosów

A teraz zaczyna się wiosna wkrótce pojawią się młode pokrzywki należy je zerwac umyc i przemleć przez maszynke i taka papke sparzyc odrobina goracej wody i taka papke nakładamy na glowe i zachowujemy się tak samo jak przy czarnej rzepie


Chce podkreślić ze to jest moja receptura na piekne włosy ale może nie każdemu odpowiada mi bardzo pomogło nie trzeba codziennie czegos robic a nawet wskazane jest aby zrobic jakies przerwy
Można łykac jakies suplementy Witaminowe ale żeby były rezultaty trzeba je przymowac ok. 3miesiecy!
W razie jakich kol wiek pytan można pisac
Nie jestem fryzjerka ale doswiadczona osoba w pielęgnacji włosów 

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

http://www.youtube.com/watch?v=aintg3ybKpY

patrzcie jakie maseczki !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

beauty lashes dziękuję za poświęcony czas, sama uzywam wax'a, ale mi potrzeba czegoś bardziej intensywnego, bo niestety kilka lat rozjaśniania zrobiło swoje:/ dziś umówiłam się własnie na zabieg u fryzjerki, koleżanka mi poleciła. Mam nadzieję, że będzie warto.Pozdrawiam serdecznie wszystkie udzielające się Panie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

Ja ostatnio spróbowałam olejków kokosowego araganowego i makadamia i olejowania na mokro super sprawa polecam , warto spróbować , te wszystkie odżywki drogeryjne nie pomogą radzę zainwestować w olejki i profesjonalne kosmetyki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

ja mam nie tylko cienkie włosy ale i atopowe zapalenie skóry dlatego już w ogóle musze mieć dobry szampon, najlepiej mi służy Seboradin Sensitive do wrażliwych włosów, koi podrażnienia skóry https://seboradin.pl/pl/seboradin-sensitive/55-szampon-seboradin-sensitive.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

Przede wszystkim powinna Pani dbać o zdrową, bogatą w cynk i witaminy z grupy B, zrównoważoną dietę. Proszę unikać zabiegów prostowania, rozjaśniania i suszenia włosów. Zniszczone końcówki powinny być natomiast podcinane co 4-6 tygodni. Po każdym myciu na włosy należy nakładać odżywkę, a raz-dwa razy w tygodniu głęboko nawilżającą maskę. Można też wybrać się do trychologa, który na pewno coś doradzi :) https://ranking.abczdrowie.pl/s/Trycholog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

Każdy sam oczywiście musi wybrać takie kosmetyki, które polubią się z jego włosami, na pewno w Hebe jest dostępna seria od Chantal Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

W celu regeneracji moich włosów przeszłam na naturalne kosmetyki a najlepiej sprawdzil się u mnie szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów z 3% Baicapil polskiej marki APIS. Włoski szybko sie zregenerowały i zaczęły odrastać. Używam do tej pory i mam włosy jak babki z reklamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

odpowiednie kosmetyki od szamponow przez maseczki po odzywki no i duzo zdrowego snu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

sen ? a to ma jakis zwiazek z wlosami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

no ma duzy bo wlosy sa z krwi a ona w nocy sie regeneruje :) polecam tez kosmetyki w snesie maseczki odzywki np z kerastase na notino sa na promocji wlasciwie co miesiac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGENERACJA WŁOSÓW

Ja nie stosowałam żadnych zabiegów kosmetycznych na regenerację włosów, ale za to je hennowałam i polecam, bo włosy były po tym CUDOWNE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org