czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dziary u dziewczyny a ....

... u kobiety ?
kiedyś matka, babcia i ....

wzorek znudzi się za kilka lat i co dalej z tym zrobić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

operacja usuwania dziar :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Jeżeli decyzja o zrobieniu tatuażu jest w pełni przemyślana to moim zdaniem raczej się wzorek nie znudzi, a nawet jeśli zawsze można go pokryć innym lub usunąć.

Kobiety są po to by je kochać, nie rozumieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

na czole powinne się tatuować. Jestem poje** idiot** syf kiła i mogiła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Teraz na stare lata ( tzn koło 40stki )się panie tatuują jakby to miało je odmłodzić.. Porażka! Moim zdaniem głupota.. Trochę wyczucia i smaku bo zamiast pozytywnego efektu jest odwrotny a nawet żałosny :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Dziewczyny,kobiety a co z facetami? Na ich pomarszczonym ciele tatuaz wygląda dobrze?Nie rozumiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

A co to was obchodzi, czy ktoś sobie robi tatuaż, czy nie. To każdego osobista sprawa. Jeżeli Wam to nie pasuje, to sobie nie róbcie. Trochę tolerancji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Osobista to by byla gdyby tego nie eksponować a jak pokazuje wszem i wobec to juz nie osobista :D jeszcze hak dziewczyna jest zgrabna i ms cos małego i delikatnego to jeszcze wygląda to nawet ładnie ale jak gruba świnia ma na krzyżu wielki kwiat który celowo wystawia spoza przykrótkiej bluzki to jest to obleśne. :P..
Albo potatuowana krótka świńska gira, obrzyda..!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

I am your dream a dla mnie twoja twarz nie jest osobista i mi się nie podoba to jej nie eksponuj bo sobie tego nie życzę. Ja pierdo..... jaki ciemnogród

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Ciemnogród? Ciemnogród jak byle kto sie dziarga chcąc podwyższyć mniemanie o sobie u innych :) cale życie byl nikim aż nagle celebryte/celebrytke z siebie robi.. No ludzie serio nie każdemu pasuje, zastanówcie się i nie róbcie z siebie pajaców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

I am your dream, skad taka teoria? Robiles jakies sondaze? Ludzie robia tatuaze z roznych powodow. Ale ty wiesz lepiej....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Każdego dorosłego człowieka ciało jest jego własnością i tobie im your gówno do tego co kto z nim robi. Nie podoba się to nie patrz. To tak jakby mi ktoś narzucał jakiego koloru ubrania mam nosić :-p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

no niektóre kobiety mają tatuaże w różnych fajnych miejscach i to jest fajne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Mi nie chodzi o to żeby sobie nie robić w ogóle, tylko np ktos jest megazaniedbany, otyły, bezgustowny i se robi dziarę obnosząc się z tym jakby był nie wiadomo kim.. Przecież to go/ją zamiast zdobić - szpeci.. Kumacie? Albo matka z trójką dzieci, niby taka bogobojna dobra żona i dzisra na łapie czy nodze na wierzchu. To trochę razi.. Ja mam 30 lat a mój kawałek tatuażu pokazuję tylko w bikini na plaży :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Kawałek - podkreślam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Rece opadaja :/ Kawalek to ty masz mozgu i to bardzo niewielki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

I am Your Dream. A kim ty niby jesteś aby wyznaczać granice co komu pasuje a co nie? Każdy powinien spojrzeć na siebie.Ty masz tatuaż który jak powiadasz widać deko spod bikini, ktoś ma chęć mieć wytatuowane pół pleców i nic tobie do tego.Co ma wspólnego tatuaż matki chociażby i piątki dzieci z jej wiarą, czy z byciem dobrą żoną? Czy gdy zrobi tatuaż przestaje być dobrą żoną, co to za brednie? Jak ciebie razi czyjaś nadwaga czy brak gustu odbiegający od twoich standardów to zamknij oczy i nie zmuszaj się do takich widoków i trochę pokory \"księżniczko\" w życiu, a oleju w głowie jeszcze więcej.Poza tym skoro 40 latka to już w twoim mniemaniu eksponat muzealny, to ciebie \"pocieszę\" że 10 latek szybko minie i też będziesz starą 40 latką z dziarą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Ja wyrazulam swoją opinię wdanym temacie. Jednego razi to drugiego co innego. Mnie nie podoba sie matka z wielką dziarą na pól pleców czy na calej nodze z petem w zębach bo to wcale o niczym mądrym nie świadczy. W dzisiejszych czasach wszystko jest na pokaz a trendy dyktują pseudocelebryci ze stron internetowych-kto bardziej prowokuje i zaskakuje ten bardziej zajebisty. I to się niestety przenosi na szare zagubione spoleczenstwo.. Przerażający jest widok dzieci z gilem do pasa przy podziarganej mamci na szpilkach.. Patologia i glupota.

Tak De, za 10 lat będę starą 40stką z dziarą . Założę kostium jednoczęściowy lub usunę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Autor: I am Your Dream...masz racie szumowiny BRAWO TY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Im your popadasz w skrajności. W każdej sferze życia można doszukać się patologii i normalności. Tak samo jak alkohol jest dla wszystkich, ale są ludzie typu menel, pijący denaturat i ludzie degustujący się najlepszymi winami. Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Tym bardziej ubliżać komuś, bo jest np. otyły. To też jest człowiek, który ma swoje odczucia, marzenia etc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Niby nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, ale jest w tym trochę racji, że matka idąca z wózkiem i cała w tatuażach nie fajne wygląda :) Ale każdy lubi co innego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

jeden lubi cygańską muzykę, a drugi jak mu z butów śmierdzi. Mi fachowo zrobione tatuaże się bardzo podobają, niezależnie od wieku i od tuszy, bycia matką czy wdową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Każdy ma swoje zdanie.
Ja może pisząc to mam na myśli kilka konkretnych osób ale faktycznie nie muszę odnosić tego do całego ogółu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Co to znaczy celebryta? i co znaczy że dziewczyny mają porwane spodnie na kolanach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

I am Your... Wiesz jak kobieta ma być i jest dobrą matką to nie zmieni ją tatuaż, bo to dla niektórych jakaś tam ozdoba, bycie dobrą matką wynika z wnętrza kobiety.Ale twoje epitety w stylu gruba świnia z tatuażem, czy świńska gira świadczą o pewnym poziomie.Świat jest tak stworzony i na całe szczęście że nie tylko kobiety o figurze modelek mają prawo istnieć na tej ziemi i robić sobie ze swoim ciałem co im się podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Coś w tym musi być. Kiedyś przez 4 lata znałem i miałem kobietę o urodzie i figurze lalki Barbie. Jednak nigdy nie kochałem jej tak bardzo, jak późniejszej z dość dużą nadwagą.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Pomysl na biznes w Łomży. Usuwanie tatuażu. Za kilka lat, gdy tatuaż małego kotka zamieni sie w sporego tygrysa, niejedna asoba będzie szukała sposobu aby się tej wątpliwej ozdoby pozbyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Pewien facet wytatułował sobie na penisie imię swojej dziewczyny Wendy. Niestety napis ten był widoczny tylko w czasie wzwodu. W pozostałym czasie były tylko literki WY. Facet pojechał na wakacje i poszedł na plażę naturystów. Położył się na kocu, rozgląda się, patrzy, a tu obok niego leży murzyn i też ma na penisie literki WY.
- Przepraszam Pana bardzo, ale czy Pan też ma dziewczynę Wendy?
- Jaką Wendy?
- No widzę, że Pan ma taki sam tatuaż na penisie.
- Nie proszę Pana, ja mam wytatuowane: Welcome To Jamayca And Have A Nice Day.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Podobno wycięcie nie stanowi większego problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

,,Jak Cie widza...\"
Idzcie do Banku w dresach a innym razem w garniturze...zobaczycie jak was w obu przypadkach potraktuja...
takie moje skromne zdanie :)

http://bezlitosna.pl/demot/0_0_0_264739252_middle.jpg

Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

no wiadomo, dziury u dziewczyn powinny być ścisłe, bez wyczuwalnych luzów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

o jejku, teraz dostrzegłem, ze to o tatuaże chodzi a nie o dziewczęce dziurki.
Tatuażom jestem przeciwny. Proponuje zostawić je dla podkultury więziennej i marginesu społecznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Wiewióra luz to masz w miejscu gdzie powinien znajdować sie mózg , tatuaż jest starą formą modyfikacji ciała {Celtowie tatuowali ciała }, osoby nieoczytane będą plotły i powtarzały bzdury co im babcia z dziadkiem na wsi powiedziały ze tatuaż jest dla podkultury więziennej i marginesu społecznego . poczytaj sobie a dopiero wtedy napisz coś mądrego .


Hobbit ,dobry kawał hahahahahh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

dziary zostawić dla garusów.
a dla lasek są lepsze tematy.
Jak się bawić, to się bawić.

http://mandragon.pl/plemie-karen-czyli-zyrafy-smoczyce-i-dlugie-szyje/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Obrzezanie_kobiet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Jeśli ktoś się decyduje na tatuaż to raczej wydaje mi się, że powinien być tego pewien. A jak się znudzi to.. trudno po prostu ;) Usuwanie podobno bardziej boli niż robienie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Nie mam nic przeciwko tatuażom, oczywiście jeśli są dobrze przemyślane i dobrze umiejscowione. Każdy ma swoje ciało i rozporządza nim jak chce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Tatuaż do indywidualna sprawa każdego.Gdyby coś to zawsze można go przecież usunąć. Osobiście podobają mi się niewielkie, delikatne wzory. Chociaż nie miałabym odwagi zrobić sobie tatuażu. Jak to mówią nigdy nie mów nigdy. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

oczywiście że można zawsze usunąć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Ładna dziara zawsze będzie ładna. Byle tylko jakiejś głupoty sobie nie strzelić.

Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dziary u dziewczyny a ....

Não há como encontrar um bom lugar onde você possa resolver problemas com um membro, então eu recomendaria que você tentasse chamar sua atenção para este site clicar , já que foi aqui que eu consegui resolver problemas com o pênis

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org