wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Posadzki przemysłowe

Witam, mam pytanie czy orientujecie sie kto w łomży lub okolicach wykonuje takie usługi? proszę o opinie jeżeli ktoś miał kontakt z jakąś firmą ponieważ chciałbym zrobić u siebie taką posadzkę ale słyszałem różne opinie o różnych firmach. Z góry dzięki !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posadzki przemysłowe

Polecam firmę Bud-Best. Kontakt 501563108

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posadzki przemysłowe

Betobest sp. z o.o. Paweł Wądołowski, betobest.pl - profesjonalizm! Polecam z własnego doświadczenia i opinii znajomych. W Łomży chyba nie ma lepszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posadzki przemysłowe

Polecam Firma POBET Konarzyce 606901868

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posadzki przemysłowe

piekny_maryjan cenowo chyba nie ma lepszych. Doliczają dziwne rzeczy po skończonej robocie, że wychodzi dwa razy drożej za m2 niż u innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posadzki przemysłowe

Betobest polecam z własnego doświadczenia, profesjonalnie, terminowo i firma z Łomży,!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posadzki przemysłowe

Borys Construction - 503 196 149

--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posadzki przemysłowe

Smigacz śmigaj z tego forum bo renomy tu nie zdobędziesz. Nie wiem kto ci płaci ale kasa wyrzucona w błoto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posadzki przemysłowe

błażej nie pisz głupot a tą swoja reklamę skieruj do firm z Gdańska bo są drodzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org