czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Małe przyjęcie weselne

Witam,
za rok planujemy wziąć ślub, ale nie chcemy organizować dużego wesela, raczej małe kameralne przyjęcie w gronie najbliższych. Na chwilę obecną będzie to ok 30 osób. Czy moglibyście polecić jakiś lokal? Wiem, że z taką ilością gości mogę mieć problem, ale może ktoś już organizował tak małe przyjęcie?

Zależy mi na restauracji w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małe przyjęcie weselne

Sala weselna w Starych Kupiskach ma mniejszą sale do 70 osób



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małe przyjęcie weselne

Pizzeria savanna na browarnej,ostatnio na stypie tam byłem,wykwintny lokal z dobrym menu i za nieduże pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małe przyjęcie weselne

Myślałam też o restauracjach, Na Farnej albo Retro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małe przyjęcie weselne

Polecam Na Farnej. Mój brat miał tam kameralne wesele. Na dole mają salę ze stołami a na przeciwko drugą do tańczenia. Jedzenie ok. Ogólnie atmosfera była bardzo dobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małe przyjęcie weselne

my mieliśmy wesele w Retro, dokładnie na 30 osób, było całkiem przyjemnie, menu w/g ustaleń - dobre, sala klimatyzowana, obok ogródek z parasolami, ze swojej strony polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małe przyjęcie weselne

Zgadza się, byłem w jednym i drugim miejscu i jest naprawdę w porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małe przyjęcie weselne

Ja też bawiłem się i na jednej i na drugiej sali i nie mam zastrzeżeń. Przyjęcia były małe, a miałem wrażenie, że goście wybawili się za wszystkie czasy i nie wnosili żadnych skarg po imprezie. Mi osobiście jedzenie smakowało, sala wyglądała ładnie, każdy miał miejsce dla siebie, nie było tłoku. Jak na takie niewielkie przyjęcia - idealne miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małe przyjęcie weselne

Byłem w Starych Kupiskach i było super

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org