piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radio CB jakie warto kupić?

Proszę o podpowiedz jakie radio CB warto kupić i jest tego warte.
Jest nieawaryjne ładnie i daleko słychać?
Kto w Łomzy ( jaki Warsztat) montuje i sprzedaje takie CB radia
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

sprzedaje i montuje w komisie naprzeciwko jednostki wojskowej ma duży wybór jak u niego kupisz to zamontuje ci gratis.




waldek27

Wtedy nie uważałaś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Radio CB do czego? Do samochodu czy do używania w domu. W samochodzie trzeba zwrócić uwagę na antenę i mniejszą ilość guziczków i pokręteł, bo to tylko rozprasza i przeszkadza. Tym samym pobór mocy jest inny. Dodatkowo zwróć uwagę na antenę no i oczywiście sprawy prawne podczas kontroli pojazdu.
W miarę tanie i dobre są LINCOLN, lub Alan28, 48 lub jackson



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

W miare tanie i dobre (do auta), jesli chodzi o cene i paramaetry to UNIDEN pro520. Bez zbednych bajerow, posiada wszystko co potrzebne w aucie - jedyny minus jak dla mnie brak mozliwosci zmiany kanalow w gruszce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

SN4P --> NO JA MAM TAKIE RADYJKO I POWIEM ZE JEST KOZAK. TERAZ ANTEN JEST W PYTE DO WYBORU. ZALEŻY DO CZEGO ONA MA BYĆ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Alan 100 najlepsze , najmniej awaryjne i w przystepnej cenie. Polecam. Idź do komisu na Al. Legionów naprzeciwko jednostki wojskowej. Tam dostaniesz profesjonalną pomoc.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Kolego najlepiej będzie jak określisz się najpierw do czego ci jest potrzebne cb radio i na jakie odległości chcesz rozmawiać. Oprócz wspomnianego komisu na przeciwko jednostki wojskowej na Al. Legionów, jest jeszcze sklep na starym dworcu tam gdzie sprzedają cyfrę +, jest też na wyszyńskiego sklep dwójka (drogo) i jest jeszcze springer na krasce mają bardzo duży wybór radii i anten. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

TYLKO SPRINGER NA KRASCE BO NA AL.LEGIONÓW KOSMOS CENY ZA ANTENY.ZRESZTĄ OGÓLNIE KOSMITA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Kolego na Legionów sobie odpuść!!! Ktoś tu napisał, że montuje gratis. HAHAHA gów.. prawda. Kupujesz i jeszcze sam musisz sobie zamontować. A jeszcze skasuje Cie odpowiednio. Jak masz jakiegoś znajomka z radyjkiem to krzyknij BinLadena. Najczęściej siedzi na 21 ale i na drogowym możesz go krzyknąć. Polecam również Springer na Krasce. A radyjko bardzo dobre, w przyzwoitej cenie i niezawodne to wg mnie Uniden PRO520XL. Do niego dorzucisz sobie dobrą antenę, gruchę z echem i wzmocnieniem i masz extra sprzęt. Zatem powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Łomżan Bin Ladena mowisz ? hehe Widziałes ty go kiedys ? Przecierz to żul spod blaszaka... wiecznie naje bany siedzi. Hehe

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Żul czy nie żul to mało ważne. Ma pasję, lubi siedziec na radyjku, rozmawiać i to się liczy. A że bywa czasem mądraliński to inna sprawa. Wtedy krótka wymiana zdań i po sprawie. Tylko zauważ remirez fernandes że w tym poście chodzi o to, aby udzielic jakieś rady dla kolegi, który chce kupić CB a nie gadać o dupie maryny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Dokładnie tak zgadzam się z Łomżanem. Ja u BinLadena serwisuję swoje radia i jakoś nie ma problemu z zatsaniem go w domu więc nie gadaj głupot że jest żulem spod blaszaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Dobra to ja napisze tak. Tomasz najpierw poczytaj o tym , jak sie korzysta z radia, zasady komunikacji, do czego sluzy kanal 19 itd. Pozniej okresl do czego CI potrzebne radio. Miec radio to nie sztuka, trzeba z niego umiec korzystac. Wlasnie przy okazji tego tematu moze jakis spocik kiedys zrobimy uzytkownikow CB ;). W koncu radio przezywa teraz swoja druga mlodosc...:).73!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Ta Ben Laden to stary krotkofalowiec jak twierdzi sam o sobie. Pierwsza stycznosc z radiem mial w latach 70-90 kiedy to siedzial w strazy pozarnej. Tak jego zamilowaniem wlasnie stalo sie radio CB bez ktorego zyc nie moze. Radio CB jkest dla niego jak zona, kiedy ma ochote to pije z nim, gada sam do siebie albo pierdolnie radio w gorna czesc obudowy jak mu cos nie pasuje. Anteny ustawione na jego dachu robia tylko smietnik.



I pamietajcie. Ie jest najmocniejsza stacja w tym miescie...jest jeszcze pare innych :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Ja kupowałem już kilka radyjek na Al. Legionów i na żadne z nich nie narzekam.Mówicie coś o sklepie z radyjkami tam gdzie robią resory, jak ktoś kto montuje resory w samochodach może się znać na CB radiu, to tak jakby kupować proszki do prania w sklepie mięsnym. Sklep na Al. Legionów specjalizuje się w CB i myślę, że koleś, który to robi wie o co kaman w eterze i wie co zrobić jak radyjko źle odbiera. Gadanie, że ma ceny wywalone w kosmos?? Jedna wielka bujda. Jak jesteś taki chytry na pieniądze to jedź do jakiegoś sklepu w Warszawie, albo nawet w Białymstoku to zobaczysz ile z Ciebie zedrą. Jesteś jeszcze cwańszy to kup sobie radio na allegro. Radio i antenę może kupisz taniej, ale jeśli masz trochę pojęcia o CB to musisz wiedzieć, że antenę nie stroi się raz na byle jakiej podstawie, tylko jeśli kupujesz CB do kilku samochodów to musisz się liczyć z tym, że na różnych samochodach może inaczej odbierać. Ja osobiście wolę kupić w sklepie niż kupić o kilka złotych taniej na allegro, bo wiem, że jak mi się coś popsuje to mogę jechać do tego sklepu i mi je tam naprawią, a nie bawić się w wysyłanie paczek do serwisu. Wybór zostawiam dla was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

jedz na kraske jest tam sklep i lebszy specjalista mi na al. legionów chciał stroić antene której nie trzeba było stroić a po za tym kupiłem u niego zestaw i chciał kasy za dostrojenie anteny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

kolego każdą antenę trzeba stroić, naczytałeś się na allegro że nie trzeba stroić akurat tej anteny.bzdura.po drugie chyba słabo się targujesz że chciał od ciebie kase za strojenie anteny jak kupiłeś u niego zestaw.z nim trzeba umieć gadac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

M@ster popieram u kolesia montowalem swoje radio w osobowce i w 15 ciężarówkach w mojej firmie i jakos nikt nie przylecial z reklamacjo na poznańskiej też jest człowiek który zna się na radyjkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

na poznańskiej to ten sam kolo co na legionów tam ma drugi sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Ja jakiś czas temu jak kupowałem radio to dobrałem antenę Lemm i przyznam, że jestem bardzo zadowolony. Najbardziej z jakości dźwięku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio CB jakie warto kupić?

Kortex przecież badziew kupiłeś. Nie pisz że jesteś zadowolony z tego dziadostwa bo to szrot nie antena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org