czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Catering na urodziny

Cześć, mam mały dylemat. Została mi polecona firma cateringowa na urodziny żony ale nie lubię brać kota we worku. Czy firma \"Barwy Smaku\" zagwarantuje dobrze zrobione i apetyczne jedzenie? Wolę aby szystkim smakowało bo będzie rodzina z Portugalii i nie chciałbym wtopy. Podzielicie się swoim zdaniem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

najlepiej samemu nagotować no chyba że się nie umie,a z tymi cateringami to różnie,nie licz na opinię forum bo tak ci polecą że nie tkniesz jedzenia jak pies kija:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

Portugalczykom to nie wiem, ale Ukraińcom by smakowało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

Szczerze polecam firmę z Radziłowa P. Danielewskich i nie jest to żadna reklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

Osobiście korzystam z cateringu \"Poezja Smaku\". Najlepsze jedzenie, zawsze cała rodzina jest zachwycona. Jeśli chcecie zjeść dobrze i dużo w dobrej cenie to łap link: https://www.facebook.com/cateringpoezjasmaku/?fref=ts

PS. ich ciasto własnej roboty wbija w ziemie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

On zadal pytania a tu oczywiście reklama gniotów...
Barwy smaku- znajoma korzystala o bardzo chwaliła ich menu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

w sumie tez cos bym przekosil:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

Dzięki wielkie za odpowiedzi, uśmiałem się troszeczkę głównie na początku :)
Powiedzcie mi tylko czy te firmy, które podaliście mają takie \"danie zakładu\" coś w tym stylu? Bo widziałem odpowiedź o cieście, które wbija w ziemię ale może coś więcej o tym?

Wisienka123-Możesz mi napisać co Twoim znajomym najbardziej smakowało ? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

Co do ciasta o którym pisałem to proponuje się skontaktować z kimś z tego cateringu, najlepiej wiedzą co mogą zaproponować. Jeśli chodzi o \"danie zakładu\" to z ciast polecam \"wiśniowe\"- niespotykane i naprawdę pyszne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

Dzięki Malgoth :) a jeżeli chodzi o dania mięsne to co byście mogli polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

Ja bym zamówiła jedzenie ze sprawdzonej restauracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering na urodziny

O ile oczywiscie restauracja organizuje usługi kateringowe. Poza tym katering bywa tańszy od zamawiania poszczególnych dań z restauracja oraz wiele firm kateringowych daje takie udogodnienia jak ich talerze oraz sztućce. Potem mozesz oddac brudne talerze do firmy kateringowej a nie marnować czas na ich zmywanie:

https://www.europework.pl/catering-na-urodziny-pyszne-dania-bez-przygotowywania/

Zanim jednak zdecydujecie się na konkretną firmę polecam poczytać sobie opinie o niej, zawsze warto jest zdecydować się na kogos z dobrymi rekomendacjami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org