środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka wyciskarka do soków

Witam wszystkich Otóż chciałabym Was prosić o poradę i pomoc. Zamierzam zakupić maszynę, która wyciskałaby z owoców i warzyw sok i zależy mi na tym, aby utrata cennych składników, witamin, minerałów była jak najmniejsza. Dlatego zastanawiam się nad kupnem wyciskarki.

Doradzicie co wybrać?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Jaka wyciskarka do soków

dawaj już ten link trollu

Nie jestem przekonana do tych preparatów ;/ Wiem,zęjest to trudny okres .
Zerknij sobie rówineż na stronę:
http://leczymydzieciaki.pl/bole-i-dolegliwosci/zabkowanie/

Autor: kasja (---.dynamic.mm.pl)
Data: 15-04-16 11:47

Ja zamawialam biżuterię przez internet ale jedynie w sklepach internetowych. Na przykład możesz zerknąć sobie tutaj;
http://www.jubiler.pl/category/kolczyki-zlote

Autor: kasja (185.37.85.---)
Data: 27-01-15 17:17

Są kiepskie.Nie lepiej jest zainwestować w coś porządnego?
Tutaj masz tańszą opcję bezustnikową:
http://www.bron.pl/alkomaty/alkomaty/alkomat-bezustnikowy-dat-simple?qrtc_slt=slt_category&qrtc_tpl=tpl_user_category&qrtc_typ=usr&qrtc_pos=1

Najlepsza wyciskarka to Mary śka z szerokim zadkiem i dużą d...

Najlepsze są marki Hurom.

cook

również szukam

Ja jestem od niedawna posiadaczem wyciskarki \"Sana euj-707\". Jest to wyciskarka pozioma. Niby o pionowych marketingowcy piszą, że zajmują mniej miejsca. Chociaż jak dla mnie mają zbliżone rozmiary. Na różnych forach czytałem, że w pionowych lubią części plastikowe się łamać. Co mogę powiedzieć o swojej. A więc, że jest bardzo solidnie wykonana, łatwa jest w myciu. Z ostatnich doświadczeń to wyszło mi z 2kg jabłek \"ligol\" - 1,5L (odmiana jabłek jest bardzo ważna, ale kosztowały na naszym ryneczku 1,80zł za kg). Z pomarańczy 2kg-2L soku. Jeszcze robiłem z marchewki z której nie liczyłem proporcji. Z marchewki jest ogólnie mało soku, ale wióry można wykorzystać do surówki lub do ciasta. Posiada trzy wkłady, który jeden z nich służy do mielenia różnych rzeczy, do wykonywania makaronów itp. . Ja mieliłem przy pomocy tego wkładu ziemniaki na babkę ziemniaczaną, aż się zdziwiłem jak gładką jej to idzie.

Kuvings to to firma z Korei Południowej. Części są z prawdziwego ultemu (wynalazek NASA). Wygląda ładnie i ładnie pracuje. Tańsze produkty mogą się rysować, pękać albo palić silniki. Perfect Juice np jest tańszy, pracuje dobrze od roku, nie psuje, części są dostępne i nie drogie, ale ślimak się troche porysował.

Oszibka. Miało być Perfect Juicer.

najlepsza wyciskarka HUROM.

Ja mam obecnie Kuvingsa. Dokładnie tą;

Długo się zbierałam do zakupu bo nie jes to na pewno tani sprzet ale nie żałuję bo soki są bardzo smaczne Miałam wczęśniej sokowirówkę i w porównaniu do niej wyciskarka jest wygodniejsza bo łatwiej możńa ją domyć, nie zajmuje tyle miejsca. Poza tym soki są gęstsze, bardziej mętne. Zawierają delikatne kawałki miąższu. Zdecydowanie lepsze niż te sklepowe. Najlepiej będzie jak sobie zajrzysz tutaj:
www.eujuicers.pl/wyciskarki/wyciskarki-jednoslimakowe
W sklepie kupowałam swój sprzęcik.

Warto zainwestować przede wszystkim w pionowe. Długo myslałam nad Huromami 2G, ale jednak też zdecydowałam się na Kuvingsa. Polecam zadzwnić tu: http://terapiasokami.pl - świetnie doradzają, zrobili mi cały przegląd dostępnych opcji, wszystkie za i przeciw każdego modelu, więc naprawdę mogę powiedzieć, że dokonałam przemyślanego zakupu :) Bonus to przepisy i diety do sprzętu ;)

Także mam Kuvingsa i mogę polecić z czystym sumieniem ;)

W tego typu przypadkach warto postawić na jakość. Trzeba wybierać naprawdę świetne urządzenia, bo tylko wtedy spełnią one nasze oczekiwania. Zerknijcie sobie tutaj http://www.wyciskarki.eu . Może te wyciskarki was zainteresują. Jest to autoryzowany przedstawiciel marki Kuvings.

Też jestem na etapie zakupu dobrej wyciskarki, przeszłam już chyba wszystkie sklepy i nie mogę znaleźć dobrej, ale też nie drogiej wyciskarki.

Bo to nie idzie w parze. Za dobrą trzeba zapłacić

Dokładnie „pool” – za dobrą wyciskarkę trzeba zapłacić przynajmniej tysiaka, ale zdecydowanie warto! Lepiej zdecydować się na jakąś dobrą i znaną markę, która daje gwarancję na swój sprzęt nawet 10 lat niż kupić coś za połowę tej ceny, ale zepsuje się po pół roku. Poza tym lepsza jakościowo wyciskarka da nam lepszy sok, z większą ilością cennych składników odżywczych i będzie go więcej. Tak jak wcześniej już ktoś wspomniał najlepiej zdecydować się na markę Hurom lub kuvings myślę, że będziesz bardzo zadowolona. :)

Tylko Humron ;)

Polecam Kuvingsa ;)

kuvings drogi ale najlepszy

Witam! Probowalem zarowno wyciskarke pozioma,jak i wyciskarke pionowa.Wg. mnie lepsze efekty i komfort daje wyciskarka jednoslimakowa pionowa.Szczegolnie widac roznice w wyciskaniu zielonych produktow(natka pietuszki,pokrzywa itp.).Poza tym w ciagu dnia wyciskarke pionowa wystarczy przeplukac,a dopiero na koniec dnia rozebrac i umyc.Dodam,ze nie musi to byc droga wyciskarka.Ja uzywam ta :http://www.terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense i jestem zadowolony,a parametry tez ma b.dobre jak te drozsze wyciskarki.Pozdrawiam

hej, ja mam wyciskarkę do soków firmy KALORIK. Wyciskarki są bardzo rozbieżne cenowo dlatego zastanawiałam się czy kupić taką za 500 czy taką za 2000 np Kuvings. Zdecydowałam się na tańszą Kalorik i nie żałuję :) Moja Kalorik niczym nie odbiega od Kuvings :)

Do owoców i warzyw najlepsza jest wyciskarka wolnoobrotowa. Wtedy owoce pozostawiają w sobie najwiecej witamin. Ja mam dokładnie ten model http://sklep.poradnia.pl/wyciskarka-kuvings-big-mouth-b6000-burgund.html i mi służy.

Philipiak

PAWEŁ S. DĄBROWSKI
PD Film

A czy zajrzeliście już na http://tech-store.com.pl/ranking-jaka-wyciskarke-do-sokow-kupic/ - jest tam bardzo ciekawy ranking wyciskarek do soków oraz przydatne informacje czym kierować się podczas zakupu takiego urządzenia.

A czy zajrzeliście już na http://tech-store.com.pl/ranking-jaka-wyciskarke-do-sokow-kupic/ - jest tam bardzo ciekawy ranking wyciskarek do soków oraz przydatne informacje czym kierować się podczas zakupu takiego urządzenia.

A co sądzicie o tych naturalnych sokach wyciskanych ze sklepu? Ostatnio leciała reklama jednego takiego i zaczęłam się zastanawiać nad ich realnymi właściwościami zdrowotnymi, pomijam już fakt że są znacznie droższe niż taki sok, który sobie wykonamy samodzielnie w domu no ale najpierw trzeba zainwestować w sokowirówkę

.W tej chwili najlepszym wyborem jeśli chodzi o soki,sorbety,przeciery,musy itp. są wyciskarki wolnoobrotowe.Jak sama nazwa wskazuje,wyciskarka pracuje na wolnych obrotach(40-50obr./min.). Dzięki czemu nie traci drogocennych witamin i enzymów.Moim marzeniem była wyciskarka marki Hurom ,ale jest droga jak na moje możliwości.Dlatego kupiłem taką:https://terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense Wyciskarka ma b. dobre parametry,zbliżone do topowych wyciskarek,a kosztuję połowę ceny.Wyciska bez problemu zarówno twarde warzywa(***,marchew,pietruszka)jak i produkty liściaste(szpinak,jarmuż,pokrzywa)Jestem zadowolony.Polecam.

Polecam zerknąć na https://rtvsalonagd.pl/jaka-wyciskarke-sokow-i-warzyw-kupic-ranking/ - jest tam mnóstwo informacji o wyciskarkach do soków jak i rankingów. Myślę, że coś znajdziecie.

Spadaj mendo z tymi reklamami

Jeden z tych modeli, a który to niech zdecyduje budżet - http://techfresh.pl/jaka-wyciskarka-do-cytrusow-jaka-moc-dlaczego-warto-ranking-wyciskarek-do-cytrusow/ Wygląd średnio ma znaczenie, ale jeśli ma to leżeć na widoku, to już zdecydowanie powinno być istotne.

Są takie soki w workach, które są faktycznie wyciskane. Można dostać w każdym markecie.

Teraz już chyba coraz więcej osob ma wyciskarke bo bycie fit jest na czasie :) ja używam vortex w trochę dziwnym celu a mianowicie robię nią masę na placki ziemniaczane oraz z cukini. Sokopijca nie jestem ale dostałam w prezencie na ślub i znalazłam inne zastosowanie. W sezonie wypije sok z truskawek arbuza czy moreli ale głownie to te placki <3

carpe diem;

Na pewno powinnaś szukać jakiejś wolnoobrotowej, zachowasz wtedy najwięcej wartości odżywczych.

https://arstechnica.com/business/2017/04/this-400-appliance-that-squeezes-juice-out-of-a-bag-appears-unnecessary/

W lidlu ma być teraz wyciskarka do soków. Wiecie, czy jest dobra?

Ja bym tych lidlowych i innych marketowych nie tykał, wcale nie tak mało kasy a zepsuje się po max 2 latach

Taki sobie gość

No bo market to nie jest odpowiednie miejsce na kupowanie tego typu sprzętów, no chyba że nie ma się kasy, ale wtedy wolałabym nie kupić w ogóle niż badziewie

No własnie sam zastanawiałem się ostanio jaką sobie wyciskarkę kupić.Z jednej strony fajnie byłoby sobie sprawić jakiegoś Kuvingsa czy Huroma ale nie jest to taki mały wydatek. Z drugiej strony tak się zastanawiam czy jest duża różnica w porównaniu do tych tańszych wyciskarek?
Interesuje mnie równiez sam fakt oczyszczania organizmu za pomoca soków. Czy widzicie u siebie jakąś róznice w zdrowiu od czasu jak pijecie soki?
http://szczuplapannamloda.pl/oczyszczanie-organizmu-jesc-a-czego-unikac/

Super, dzięki za fajne i sprawdzone porady :) Przydadzą mi się na pewno :)

Jest ogromna różnica etna - wystarczy przez chwilę korzystać z lepszej mając taką tańszą i na pewno nie będzie się chciało wrócić. Przynajmniej ja miałem tak przechodząc z sokowirówki

Taki sobie gość

Kenwood ma świetne. Trochę kosztują, ale warto.

Ja akurat z własnego doświadczenia mogę polecić Biochefa.Wyciskarki nie są może jeszcze tak popularne, jak te z firm powyżej, ale jest to o tyle dziwne że one są równie wysokiej jakości. A do tego otwór wsadowy na owoce jest na tyle duży, ze cały proces trwa nieco szybciej niż zwykle w wypadku wyciskarek. Przerzucilem się na te wyciskarki Biochef i przyznam, ze zdecydowanie in plus.

Wcale nie są równej jakości. Nie wciskaj kitu że coś 3 razy droższego jest takiej samej jakości bo nie jest.

Hehe tego nie ma co tłumaczyć przecież to logiczne. Umówmy się z czego zrobiona jest wyciskarka za 500 a za 3000, bo na pewno nie z tego samego. Plastikowy ślimak kontra ślimak z ultemu i inne podobne.

Taki sobie gość

Te droższe dają gwarancje na wiele lat, tak jak ja mam w Huromie na 10,

Pod warunkiem że kupujesz oryginał a nie chcesz przyciąć na 4 stówkach i kupić na allie albo innym równie godnym uwagi miejscu,

Taki sobie gość

Ja bym w życiu nie kupiła, szkoda bo to nie kosztuje mimo wszystko mało, oszczędzisz 400 zł a masz podróbkę. Dlatego ja swoją zamówiłam z puregreena bo mają oficjalną dystrybucję i żadne ryzyko

Zwracam uwagę na to, że sokowirówki i blendery utleniają napój, pozbawiając go dużej części witamin i wartości odżywczych. Im wolniej pracuje wyciskarka tym mniej utlenia się witamin i enzymów. Jedna z lepszych obecnie na rynku wyciskarka Muke ma 30 na minutę, czyli najmniej ze wszystkich, które są aktualnie dostępne. Dzięki temu owoce i warzywa zachowują swoje wartości odżywcze i smakowe. Dodatkowo miłym akcentem jest to, że dodają gratisy: książki, krajalnice do owoców i inne. Muke daje najwięcej gratisów, w tym Bon na Zdrowie o wartości do 250 zł.

Dodatkowo miłym akcentem jest to że dziękujemy za reklamę muke ale nie skorzystamy ;P

https://terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense kupiłem taką wyciskarkę. Na markową i drogą wyciskarkę mnie nie stać. Myśle, że jak się prawidłowo obsługuje maszynę i bez pośpiechu, to nawet tańsza wyciskarka posłuży lata. Dla mnie ważne aby wyciskarka była zrobiona z materiałów tupu ultem, tritan i BPA free. Te tanie wyciskarki (350-500 zł.) robione w Chinach chyba takich materiałów nie posiadają. W każdym razie ja po prawie rocznym użytkowaniu jestem ze swojej wyciskarki zadowolony.

Ja myślę, że warto zainwestować w wolnoobrotową wyciskarkę do soków firmy Exito http://exitopolska.com/ dzięki której możemy wykonać zdrowe i naturalne napoje. Urządzenie jest naprawdę wysokiej jakości, nawet potrafi poradzić sobie z twardym burakiem czy też włókniestymi owocami. Łatwo się ją czyści i nie zajmuje dużo miejsca. Warto zainwestować w dobrej jakości wyciskarkę która posłuży nam na długie lata.

Kenwood ma świetne wyciskarki. Nie są wbrew pozorom bardzo drogie.

Jak wyciskarka to tylko wolnoobrotowa! Takie właśnie zapewniają 100% naturalność i nie traci się tyle witamin Ja bym celowała właśnie tak jak przedmówczyni mówiła w Kenwooda albo Philipsa. Osobiście miałam okazję testować ten model www.al.to/p/324624-sokowirowka-kenwood-purejuice-jmp600wh-150w-1l-wolnoobrotowa.html i mogę go z czystym sumieniem polecić. Sok jest pyszny, urządzenie łatwo się czyści a na dodatek nie zajmuje dużo miejsca :)

Ale ja się wstydzę... ;)

Jakość materiałów Kenwooda czy Philipsa wcale nie jest powalająca.

No ja z Philipsa też nie jestem zadowolona. Miałam blender i niestety szybko się popsuł. Ale oczywiście to mógł być przypadek. Ja nad wyciskarką się jeszcze zastanawiam, ale najbardziej stoję za Hurom, podobna najlepsze. Ktoś korzysta? Oczywiście każda wyciskarka da nam zdrowy sok i pełen witamin, ale jakość pracy też ma znaczenie.

Ja chciałam kupić wyciskarkę do owoców, ale ostatecznie zdecydowałam się na wyciskarkę tylko do cytrusów z https://maxresmar.pl/pol_m_AGD-drobne-153.html. To właśnie sok z pomarańczy i grapefruitów jest moim ulubionym. Polecam każdemu, samo zdrowie.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

171113112220.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0