czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gabinet kosmetyczny DIVA

Kategorycznie odradzam!!! Kolczyk w jezyku zostal wykonany
Przez dwie niekompetentne pracownice gdyz jedna z pan po prostu sobie nie radzila,zabieg zostal wykonany wielokrotnie z powodu utkniecia czesci kolczyka w gardle Co spowodowalo dodatkowy stres,z braku umiejetnosci wykonywanego zawodu po trzech dniach kolczyk poluzowal sie i wypadl z jamy ustnej. Po zlozeniu reklamacji wlascicielka gabinetu nie raczyla nawet przeprosic, byla arogancka i niesympatyczna

zuza2669

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Przypnij kolczyk do p......ty to Ci nie wpadnie do gardła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Ale kolczyki czy to w języku, czy w brwi, czy gdziekolwiek indziej trzeba dokręcać co jakiś czas...sprawdzać czy nie ma luzów na gwincie. Wiem z praktyki. Miał prawo się odkręcić. Co do sposobu piercingu się nie wypowiem bo ja przekłuwałam w salonie, który się w tym specjalizuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Dobrze zalozony Kolczyk nie ma prawa sie odkrecic przez min. Pierwsze dwa tygodnie gdyz jest to proces gojenia! W innym razie jak i tym przypadku nie ma mozliwosci ponownego umiejscowienia go jest to spowodowane swieza ranka zadajaca drazniacy bol!

zuza2669

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Oczywiście, że ma. Ile razy się zdarza, że gwint się połknie. Może po przekłuwaniu język miałaś napuchnięty i nie było możliwości dokręcić kolczyk jak należy? Różne rzeczy przy takich zabiegach się dzieją. I tak dobrze, że nie masz uszkodzonego nerwu. Mój kolega uparł się kilka lat temu, że zrobi kolczyk w języku w Łomży... Do dzisiaj sepleni :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Zapewniam. Obie Panie mają kompetencje. Jak się chce mieć kolczyk w języku to pod uwagę należałoby wziąć powikłania i konsekwencje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Jak by byly kompetentne to nie bylo by teraz tematu!!! Logiczne !po tak przerowadzonym zabiegu to faktycznie nie lada wyczyn doprowadzic Jame ustna do porzadku, wiec Co tu pani wyjezdza z konsekwencjami, Co do powiklan to niestety w formularzu nie bylo zadnego odniesienia do tak partackiej roboty !!!w innym razie nigdy nie zostal by podpisany! Jezyk niejednokrotnie zostal przekluty gdyz pani sobie nie radzila po czym zawolala na pomoc kolezanke ( smiechu warte), pol cm. Od wiezadelka, nie jednokrotnie kolczyk utkwil w gardle,zostalo popelnionych Wiele bledow a pani tu zapewnia o kompetencji tych pracownic !

zuza2669

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Nie jest Pani wiarygodna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Poza tym nie ma w antatomii człowieka konkretnie jamy ustnej wiezadelka. Nie jest Pani profesjonalna w swoich wypowiedziach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Myślę, że czas zakończyć te rozmowę i przełknąć gorycz. Za chwilę zacznie tu śmierdziec sprawa w sadzie. Na nieszczęście właścicielki salonu, jeżeli klientka zrobiła zdjęcia języka itp. Wystarczy biegły itp. Jak klientka wygra sprawę to może domagać się odszkodowania. Warto toczyć ra rozmowę? Oczywiście w druga stronę również. Jeżeli Pani nie ma żadnych dowodów na to co się działo w salonie itp powinna Pani zakończyć dyskusje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Jak najbardziej rozwine temat! Nie nalezy biernie stac i milczec , Ludzi nalezy ostrzegac przed takimi nieprofesjonalnymi gabinetami aby mogli uniknac tego typu problemow ,poniewaz sa to gabinety wysokiego ryzyka , pani chyba nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji iz jezyk mogl zostac trwale i powaznie uszkodzony ODNOSNIE GABINETU DIVA (MILENA ZIEJA) i ta sprawa zajmuje sie juz rzecznik od spraw konsumentow

zuza2669

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Jeżeli ma Pani dowody to jak najbardziej. Poza tym zdaje sobie z tego sprawę bardziej niż Pani myśli. Mimo wszystko uważam, że takich rzeczy nie robi się w emocjach a w stu procentowej pewności w tym, że ma się rację. Jeżeli Pani taka ma to jak najbardziej popieram.
Poza tym, jak pracownik ma być profesjonalny skoro nie daje rady przekuć sam języka i robi to kilka razy. Ja szczerze mówiąc bym nie dała się dotknąć po pierwszej nieudanej próbie. Poza tym skoro Pani właścicielka twierdzi, że pracownik ma kompetencje to niech przedstawi dokument np ukoczenia kursu, szkolenia a może wyższego wykształcenia w dziedzinie kosmetologii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Dlaczego Pani od razu przekreśla ten gabinet? Osobiście jestem bardzo zadowolona z usług kosmetycznych DIVY.
A Pani mogła iść do gabinetu piercingu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Wydaje mi się, że jeżeli salon oferuje takie usługi to osoby tam pracujące mają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie i wiedza co robią. Tak czy nie? To nie kwestia skreślenia salonu, przecież nie tylko takie usługi są tam wykonywane. Poza tym ja akurat wyrażam swoje zdanie na temat tego, czy ktoś jest profesjonalista czy nie. Dodam, że jeżeli nie mam pewności, że coś dobrze zrobię to się za to nie zabieram. Niestety ale wina leży po stornie salonu w tej kwestii i nie ma tu dyskusji. Sam opis o tym świadczy. Nie ma tłumaczenia dla takich sytuacji. Jeżeli oferuje taka usługę tzn ze mam 100% pewności co do swoich umiejętności.
Myślę, że właścicielka salonu powinna uderzyć się w pierś i przyznać do błędu by załagodzić sytuacje. Nie ważne kto ma rację a kto na tym najbardziej ucierpi. Czasem warto przełknąć ta gorycz. Szczególnie gdy zrobiło się komuś krzywdę. Niestety taki zawód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Ten temat dał mi trochę do myślenia. Chciałam założyć własny gabinet kosmetyczny, jednak chyba nie będę przekłuwać języka.. To zbyt ryzykowne i nie wyobrażam sobie, żebym mogła tak męczyć klientkę. .. Kupiłam już całe wyposażenie i to same polecane modele , pozostaje mi skończyć dwa rozpoczęte kursy i do dzieła.. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny DIVA

Ze swojej strony mogę polecić profesjonalne kleje do przedłużania rzęs https://lauravito.pl/przedluzanie-rzes/kleje-do-rzes przeznaczone do salonów kosmetycznych... zachowują zdatność do użytku nawet po pół roku od otwarcia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org