piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naprawa szyby samochodowej

Czy Waszym zdaniem naprawa szyby samochodowej to dobre rozwiązanie czy lepiej wymienić?? Mam mały ślad po kamyku. Nic się z nim nie dzieje ale obawiam się że jak spotkam smutnych panów w niebieskich garniturach to mogę mieć problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa szyby samochodowej

dawaj ten link, po co czekać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa szyby samochodowej

nic si nie stanie mam taki slad od kilku lat jesli masz zmieniac to na nowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa szyby samochodowej

Jeździj nie patrz na nic, chyba że pęknie dalej :)


Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa szyby samochodowej

Na Krasce zabezpiecza takie pęknięcia to jest p, Andrzej nazwiska nie znam ale jest szyld

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa szyby samochodowej

Witam, w takich sytuacjach zapraszam do najbliższego serwisu bo może się okazać że będzie konieczna wymiana szyby na nową.

Pozdrawiam, Sebastian Niikulski
Online Ekspert Nordglass

nordglass

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa szyby samochodowej

Lepiej zając się tym szybko. Mnie nie podpisali badań technicznych z powodu uszkodzonej szyby. Dodam że był to mały pajączek i delikatny. Musiałem najpierw to dopiero dokończyli badane .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa szyby samochodowej

A jak wygląda klejenie szyby?? Mi się zrobiła rysa, obawiam się czy to dalej nie pójdzie. Czy takie sklejenie mocno widać?

Bum cyk cyk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa szyby samochodowej

Jak masz ślad po kamieniu to można to naprawić nawet samemu. Mu masz link to takiego sprzętu. Ja go używałem i jestem zadowolony. http://allegro.pl/zestaw-do-naprawy-szyby-reflektora-na-2-odpryski-i6158164839.html

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org