czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent dla męża

Mój mąż ma niedługo urodziny i kompletnie nie wiem co mu kupić, możecie coś poradzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

jak chcesz byc rozwodka to kup mu zegarek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Szczęśliwi czasu nie mierzą:) A ja nie noszę, zegarków, nie lubię...A tak serio to chyba znasz swojego męża najlepiej wiesz co by go ucieszyło? Ale podejrzewam, że zaraz będzie jakiś cudowny link i wszystko się wyjaśni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

karwasz twa pisalem z trolem jest mi wstyd moja wina



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Ja bym proponował depilację dla was dwojga

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

do kina go weź - tylko do kina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Kub dla siebie ładną bieliznę i w nocy go zaskocz. Skorzystacie na tym obydwoje :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

TYlko nie zapomnij wyczesac bobra bo bedzie czupryna wystawala.
Stringi teraz waskie som bo kryzys jest



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

TYlko nie zapomnij wyczesac bobra bo bedzie czupryna wystawala.
Stringi teraz waskie som bo kryzys jest



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Zegarek to dobry prezent. Jako facet, byłbym zadowolony gdybym został czymś takim obdarowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

daj namiar - a można dostać voucher dla teściowej na skok spadochronowy bez spadochronu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Trolownia forum opanowała:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

dać wolne na noc, albo najlepiej na cały weekend





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Wymyśl jakiś fajny tekst i zamow mu koszulkę w sklepie Pamiątki z Łomży, ostatnio tam zamawiałam i na prawde bylo ok

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

a chcesz by był typowo dla meza czy wspolny? Zebys z nim mogła spedzic czas? Bo mozecie tanie loty kupić i wybrać się na wycieczkę gdzieś razem,spedzić ten czas myslę ze mu sie spodoba taka forma prezentu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

W sumie bardzo dobry pomysł. Wspólny wyjazd to zawsze dobra myśl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój mąż był zdrowy, a pewnie tak, może warto pomyśleć o jakiejś wielkiej paczce zdrowej żywności? Zobacz ile tego jest! Na pewno mąż się ucieszy, a i Ty będziesz spokojniejsza o jego stan zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

No ja nie wiem, czy to dobry pomysł. Jedzenie na prezent?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

meżowi kupiłam na ostatnie urodziny konsolę xbox ( urodziny 30te) i śmieje się ze nie wiedziałam co robię, bo teraz chłopa w domu nie mam wcale ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

dla fana motoryzacji dobrym prezentem mogą być bilety na Moto Show do Krakowa, impreza się odbywa akurat za tydzień 21-22 maja, byłam z mężem w zeszłym roku, bardzo mi się podobało, mimo że nie do końca mnie ten temat interesuje, ale impreza świetnie zorganizowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Dariusz brak Ci klientów? Bobra tez Ci masuje z palcem w du...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Ja jako facet lubię prezenty praktyczne i raczej bym powiedział, jakbym coś chciał konkretnego dostać, zawsze to łatwiej drugiej osobie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Dziwne, żeby żona nie wiedziała, co kupić mężowi...Kto, jak nie ty zna go lepiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Może coś związanego z hobby? To zazwyczaj sprawdza się najlepiej. Oprócz tego wspólny wyjazd, kolacja albo jakiś kurs umiejętności - zdecydowanie lepszy pomysł niż kupowanie gadżetów, które tylko stoją na półkach i zbierają kurz. Przynajmniej ja z takich prezentów bym był zadowolony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

a może jakieś eleganckie etui do smartfona, na przykład Madsen House ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

najlepiej to żona będzie widziała co kupić, chyba większość facetów lubi rzeczy praktyczne, kiedyś teściowi czy ojcu kupowaliśmy książki itp. na prezenty i zawsze to była klapa, za to jakieś narzędzia, alkohol były mile widziane, sam niedawno dostałem maszynkęd o strzyżenia babyliss i to był jak najbardziej trafiony prezent, opcji ma sporo i do zarostu się przydaje, już nie wyglądam jak chewbacca :D no i też designerska jest

Bum cyk cyk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

na gruponie czesto sa jakas tansze przejazdy spoko autami typi lamborgini itp. ja bym sie ucieszyl z takiego vouchera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

jakas fajna spersonalizowana koszulka albo poduszka, jezeli pali to zapalniczka lub cos z elektroniki jezeli jest na czasie to moze jakis smartwatch

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Ja się cieszę z wszelkiego rodzaju elektronarzędzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

dobry zegarek wystarczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

w dniu urodzin potraktuj męża jak psa: dobrze nakarm, nie drażnij i wypuść na noc...
to będzie najlepszy dla niego prezent





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Ja dostałem bajerancki nóż :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Tu jest dość fajny i praktyczny pomysł na prezent dla panów (męża, ojca, syna....). Godne polecenia szczególnie dla tych co nie mają czasu ni pamięci. I nie trzeba chodzić po sklepach :) xurl.pl/fdW0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Coś z elektroniki powinno mu sprawić przyjemność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Ja lubię na prezenty dawać karty podarunkowe, chyba że ktoś poprosi mnie już o konkretny prezent to wtedy już sama nic nie wymyślam :P Cżęsto sa to książki branżowe (np. siostra lubi modę to zawsze jakąś nowość jej kupię, bratu o motocyklach zdarzyło mi się nei raz ksiązkę kupić), czasami kosmetyki albo jakiś przydatny gażdżet :) Ważne, aby zbadać co lubi osoba, którą chcemy obdarować :)
Faceci to najczęściej saochody, więcj albo jakiś model, albo przejażka po torze - jest w czym wybierać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Dla faceta najlepsze są prezenty praktyczne, mówię wam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

No chyba Ty znasz swojego męża i wiesz najlepiej, co mu się spodoba oraz przyda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

trolle w akcji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

skórzany portfel, perfumy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

A może jakiś wspólny, romantyczny weekend? Czy Twój mąż lubi coś takiego jak sauny, SPA itp.? Jeśli tak, to może całodzienny pobyt w kompleksie Terma Bania w Białce Tatrzańskiej? Będziecie mogli wypocząć w strefie relaksu i saun, wykapać się w basenach termalnych oraz poszaleć na zjeżdżalniach wodnych ;) Mój facet woli właśnie takie niematerialne prezenty ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Sama aktualnie zastanawiam się nad prezentem dla mojego męża. Zbliża sie nasza rocznica tak wiec chciałabym aby prezent był ogólnie na tip top Jak się zapatrujecie na kupno jakiegoś eleganckiego zegarka?
Mam na oku dwie marki
Skagen
Adriatica

Którą byscie wybrali? Bo adriaticę znam i widzęze wiele osób sobie chwali ich zegarki. Z drugiej strony te od Skagena po prostu bardziej mi się podobają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Mam całkiem inną propozycję ,a facetowi powinna się spodobać Kup mu neon do domu w kształcie np butelki johny walker`a. Wierz mi będzie zadowolony.Producent znajduje się w Krakowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Każdy prezent będzie dobrym pomysłem, jeżeli wiemy co mąż lubi i jakie ma zainteresowania, ale ta zasada chyba dotyczy każdej osoby i samego faktu dawania prezentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Takie wybieranie prezentu nie mając pojęcia o tym dla kogo on jest to bezsens.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

może jakis bryloczek z grawerem personalizoway? mała pierdółka a zawsze ją bedzie miec przy sobie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

proponuje zestaw dobrych kosmetykow plus butelka alkocholu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

A moim zdaniem warto zapytać. Może niespodzianki nie ma, ale też nie kupuje się pierwszej lepszej rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

No ja też myślę, że warto zapytać. Mój mężczyzna ostatnio sobie zażyczył rakietę do squasha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Alkohol :) zdecydowanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

A może byś napisała co mąż lubi ?:) było by łatwiej :) ale zawsze w sumie możesz go zaskoczyć czymś zupełnie oryginalnym i kupić mu wypasioną proc albo jakąś fajną wiatrówkę. Ja mojemu mężowi sprawiłam taki prezent i niestety teraz rzadko widuje go w domu bo tak go to zafascynowało :) A kupowałam w tym sklepie militarnym http://www.protarget.com.pl/ bo mają bardzo duży wybór i przystępne ceny a do tego jeszcze doradzą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

a może obdaruj go alkomatem Xblitz ALControl. Będzie mógł sobie zrobić badanie stężania alkoholu w wydychanym powietrzu jak nie będzie pewien czy może po imprezie jechać autem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Zgrzewkę piwa :) Najlepszy prezent na każdą okazję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

Kup gorzał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla męża

może nowe poroże :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org