środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Potrzebne dla niemowlaka

Potrzebuje ciuszkow dla niemowlaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

chłopiec czy dziewczynka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Nie wiadomo dokładnie.niby dziewczynka ma być ale różnie może być.najlepiej uniwersalne na poczatek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Mogę oddać pościel do łóżeczka (kołderka, poduszka+poszewki), zabaweczki. Ubranka też, ale raczej dla dziewczynki. Proszę o wiadomość, jeśli jest pani zainteresowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Poproszeni o meila to się odezwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

k.mie22@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Napisalam do pani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Na olx zobacz. Jest tam wiele rzeczy do oddania, nawet za darmo. Ciuszków póki co nie bierz/nie kupuj, bo nie wiesz jakie duże dziecko będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

Hm , a przekopywałaś się przez oferty w Internecie? Tego jest naprawdę mnóstwo.. Kilka miesięcy temu moja siostra kupowała kocyki bambusowe dla nowo narodzonych bliźniaczek ze strony https://maylily.pl/pl/ , a także rajstopki i inne elementy małej wyprawki. Możesz się tam rozejrzeć, bo mają produkty dobrej jakości, a jeśli szukasz używek, to zachęcam do przejrzenia portali aukcyjnych. Coś na pewno dla siebie znajdziesz.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne dla niemowlaka

A sprawdzałaś ofertę w Lidl ?
Swego czasu, jak jeszcze byli mniejsi, nie raz kupowałam tam tanie ciuszki dla moich maluchów. Teraz już nie są niemowlakami, ale od czasu do czasu też coś fajnego dla nich tam wyszukam. Najczęściej koszulki, piżamki i rajstopy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org