czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przeszczep włosów

Gdzie dobrze i fachowo można wykonać przeszczep włosów dla 15-latki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeszczep włosów

Przeszczep włosów?? To chyba tylko dobre. prywatne kilinki. A przedłużanie to w salonie Trendy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeszczep włosów

Nie mam pojęcia jakie mogą być przyczyny, dla których 15 latka ma mieć przeszczep włosów, ale uważam, że w wielu przypadkach jest to niepotrzebny zabieg. Są środku farmakologiczne, którymi skutecznie można walczyć z łysieniem. Warto sobie przeczytać: przeszczep włosów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeszczep włosów

Raczej w jakiejś droższej klinice, jeżeli ma być to fachowo zrobione :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeszczep włosów

myślę że konieczna będzie wycieczka do Warszawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeszczep włosów

Przyczyną może być choroba np. nowotwór, który również dotyka dzieci. U mnie w dalszej rodzinie był taki przypadek i wówczas dziecku zakupiono perukę w tym sklepie https://perukikielce.pl/peruki-medyczne/ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeszczep włosów

Spamerze, drogie te peruki z /perukikielce i nic nie warte :)
NIE POLECAM .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeszczep włosów

Jeśli komuś naprawdę zależy na przeszczepie włosów to na pewno warto teraz skorzystać z bardzo dobrej oferty https://www.skyclinic.pl .Sam z tej oferty skorzystałem i posiadam teraz bardzo ładne włosy. Z tych włosów naprawdę jestem bardzo zadowolony. Jak mój kumpel zobaczył jakie mam włosy to sam zdecydował ,że skorzysta z tej oferty i na pewno zrobi to bardzo szybko. Po prostu warto teraz mieć bardzo ładne włosy bo wtedy człowiek lepiej patrzy. Chyba o tym wiek każdy człowiek bardzo dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org