piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

Witam. Chciałbym zacząć chodzić na siłownię i brałem pod uwagę tą nową siłownię na Sybiraków. Mam tutaj pytanie. Jak ją oceniacie ? Warto tam chodzić ? Duży ruch jest ? I jedna z ważniejszych rzeczy. W związku z tym, że nie miałem wcześniej styczności z siłownią to czy w razie nie wiedzy jak z danego sprzęty skorzystać itp itd od trenerów można tego dowiedzieć się ? to znaczy wiem że można lecz chodzi mi czy jest możliwość takiej pomocy tylko po wykupienu prywatnych zajęć z trenerem personalnym co oferują czy też w ramach wykupionego karnetu udzielą takowej pomocy w razie problemu :)

Jakie również siłownie polecacie poza tamtą ? :)
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

Smiało polecam ta siłownie, sa trenerzy i trenerki ktore pomagaja, nawet jeden trener kulturysta bardzo fajny zle robisz mowi Ci jak masz zrobic i pokaze jeszcze rozne cwiczenia wiec warto tam sie zapsiac botrenujesz z mistrzami w tej kategori

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

Otworzyli teraz kolejną siłownię Best gym, tylko strasznie droga, myślałem że pro-fitnes mieli wysoką cenę za karnet, ale teraz best gym podniósł poprzeczkę w cenie bo za karnet miesięczny trzeba zapłacić 130 zł, wydaje mi się że jakna Łomże to trochę wygórowana cena. Ale z drugiej ceny jeśli będą tam chętni to znaczy że cena im odpowiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

w best gym masz grote solna i saune w cenie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

jeśli chodzi o pro - fitnes to:
pozytywy
- bardzo przyjazna atmosfera
- profesjonalna pomoc dla początkujących
- bardzo dobry sprzęt do aerobów
- salka do fitnesu
- zero wiochy i tzw. napinaczy
- sporo wysokiej klasy maszyn
- jasno, duża przestrzeń, brak smrodu
ale:
- braki w sprzęcie do uzupełnienia i to szybko (przywodziciel dla Pań) i dla Panów skos w dół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

silownie silownie ... a w ktorej jest najwiecej miejsca do spokojnego robienia kompleksow sztangowych ? i allachow - tak zeby nikt nie deptal po pietach i nie bylo strachu ze pod sztange podejdzie :) ... bo w LO II i w Relaxie to chyba sie nie da :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

Tak krotko podsumowujac bylem na wszystkich lomzynskich silowniach i Pro fitness jest ok ale to co zastalem w Best gym to zupelnie inna bajka.
Sprzet aerobowy cos w stylu orbitreka ale nie narzuca nam ruchu - mistrzostwo swiata. Z reszty nie kozystalem ale wyglada dobrze.

Jesli chodzi o maszyny to pierwszy raz takie widze ale sa mega. Wiem ze nowe sciagane z usa. Duzo maszyn jakich nawet nie widzialem.

Szatnie miazga.

Przestrzeni full i duza strefa z gumami do treningu crosowego.

Najwazniejsze ze ktos w koncu wbil sie w nisze i podniusl cene do odpowiedniego poziomu aby wyeliminowac tlumy blakajacych sie grupek. Mi to odpowiada a jak kogos nie stac to pozostaja silownie po 40-50zl.

Jak by tam byla cena 80zl to pewnie nie dalo by sie trenowac tak ze mam nadzieje ze tak nie bedzie nigdy.

Pro fitness fajny lokal ale w srodku bieda. Stary popekany sprzet. Brak ciezaru i podstawowego sprzetu. Totalnie nie przemyslane prysznice. Za to fajny sufit i okna :)

Jeszcze jedno w pro fitness za 1 trening zaplacilem a w best gym dostalem free.
Jak dla mnie to taka jest kolejnosc silowni

1 best gym
2 pro fitness
3 relax
4 aktivia
5 lo u haponika
6 ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

w best gym jest spoko, tam robię redukcje. Fajni trenerzy, logicznie podchodzą do wszystkiego, mówie jednemu że przyszłem wyciskać bo waga mi od 2 miesięcy stoi to ten że mam suplementacje w redukcje włączyć i faktycznie coś się ruszyło, polecił mi therm line man, pokazał kilka ćwiczeń i ide jak burza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

A tu pytanie do osób korzystających z pro fitness w jakich godzinach jest hmm najmniejsza liczba osób :) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

Autor: BigMarus chcialem byc motylem jestem komarem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

widzę że bez idiotycznych wiadomości się nie obędzie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

A tu pytanie do osób korzystających w jakich godzinach jest hmm najmniejsza liczba osób ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

15

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

od 17 godziny jest w pro fitnesie niezły zamęt,jesli chcesz zrobi trening ad A do Z bez spinki....to te godziny odpadają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

A co sadzicie o zabiegach elektrostymulacji?

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa siłownia w Łomży na Sybiraków.

W jaki sposób staracie się zadbać o swoje zdrowie? Moim zdaniem ćwiczenia na świeżym powietrzu to świetne rozwiązanie, dlatego polecam Wam sprawdzić stronę https://www.fitpark.pl/ . Ktoś z Was również korzysta z ich siłowni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org