czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki zespol weselny z Lomzy polecacie?

Tak jak w tytule chodzi mi o zespol weselny ktory dobrze zagra I poprowadzi wesele. Kogo polecacie? Najlepiej z Lomzy, okolic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki zespol weselny z Lomzy polecacie?

Zdecydowanie polecam zespół Domino-Dance z Łomży. Chłopaki super grają i cena nie wygórowana, u mnie wszyscy byli naprawdę bardzo zadowoleni. Kontakt 507-047-140

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki zespol weselny z Lomzy polecacie?

wcale nie reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki zespol weselny z Lomzy polecacie?

Polecam dawny zespół TOP, Andrzej Roszkowskiego, świetnie grają, a sam szef jest świetnym wodzirejem, polecam, grali u nas na weselu i goście byli zachwyceni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki zespol weselny z Lomzy polecacie?

dla mnie tekst typu \" polecam bo u mnie grali na weselu\" nie jest argumentem. ludzie idą na wesele z założenia się bawić to raz, a dwa w oczy nikt nie powie nowożeńcom, że coś było nie tak. wiadomo też , że para młoda chce najlepiej zapamiętać ten dzień...

nie polecam jocers-grali u mnie na weselu. polecam top- grali na dwóch weselach, gdzie byłam jako gość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki zespol weselny z Lomzy polecacie?

W lato byłem na weselu które to robione było po kosztach, kiepska wódka w dodatku ciepła, zespół to 3 czereśniaków z czerwonymi policzkami, gdzie dwóch udawało że gra na \"parapecie\" a jeden pocił się przy mikrofonie, jedzenie średnie.
Natomiast gdy na koniec młodzi spytali jak się podobało, to nie mogłem sprawić im przykrości mówiąc że ogólnie była hujnia. Skłamałem mówiąc że wszystko było super.
Tak że zabawne są stwierdzenia w stylu \"goście byli zadowleni / zachwyceni\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org