czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
płaszcz S

Witam,

gdzie w Łomży można kupić elegancki płaszcz najlepiej czarny/szary w rozmiarze XS lub małe S? Chodzi mi o to, że jestem szczupłą osobą i za bardzo nie mam czasu na zakupy. Możecie polecić jakiś sklep?,

pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płaszcz S

takich rozmiarów niema,musisz przytyć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płaszcz S

Zobacz w Magnacie na Legionów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płaszcz S

Musi to być koniecznie w Łomży? Dziwię się, teraz wszyscy prawie robią tego rodzaju zakupy w necie, tym bardziej, że potrzebujesz nietypowego rozmiaru tego płaszcza, więc tym bardziej powinnaś poszukać w necie - teraz już są jesienne promocje i wyprzedaże, także są to dodatkowe korzyści:-) Kurier przywiezie ci płaszczyk pod nosek, prosto do domu, dostawa gratis, reklamacje możliwe w przeciągu 2 tygodni - czego chcieć więcej? :-)Ja kupuję tylko w necie:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płaszcz S

kasia65 ma racje w necie wybór jest naprawdę duży a zwort to żadne problem w przypadku gdy ci się nie spodoba

Naster

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płaszcz S

Sam rozmiar to tak naprawdę jest bardzo indywidualna sprawa i ja również jestem zdania, że warto jest wiedzieć jaki płaszcz najlepiej kupić. Muszę przyznać, iż polski producent płaszczy damskich dla mnie jest bardzo ważnym wyborem i tym bardziej że taki ciuch zawsze musi być elegancki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org