czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak szyko schudnąć?

co zrobic ze4by zrzucic zbędne kg

CAPTCHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Jeść regularnie małe porcje zdrowego jedzenia.Zero słodyczy,gazowanego itp.I dużo się ruszać,biegać,chodzić na długie spacery,zumba,fitness,skakanie na skakance,basen,siłownia,ćwiczenia w domu(z youtube np.)Jest dużo możliwości ale najważniejsza jest motywacja

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Myślę, że dobrym pomysłem będą takie rowerki treningowe: http://e-candy.pl/21658-rowerki-treningowe Jak będziesz codziennie ćwiczyć z pewnością uda ci się zrzucić parę zbędnych kilogramów. Systematyczny trening działa cuda;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

uprawiaj często sporty extremalne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Korner ten twoj rowerek to przydalo by zapakowac ci w cztery litery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?


nie jeść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Niekoniecznie aby nie jeść słodyczy. Po prostu należy byc na deficycie kalorycznym. Ludzie zle interpretują i nawet jak nie jedzą gady foodow nadal waga nie spada. Resztę zostawiam Tobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Zdrowe odżywianie, ruch. Warto ponadto zasięgnąć porady dietetyka. Ja dodatkowo stosowałam wsparcie w postaci suplementu - skrzyp polny http://www.naturala.pl/Produkt/49/skrzyp_polny warto pomyśleć o takim dodatku do rutynowych czynnosci związanych z odchudzaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Wszystko zależy też co dla kogo znaczy SZYBKO dla jednego to będzie tydzień, dla drugiego 2 miesiące. Ja schudłam dzięki metodzie beatki 8 kg w 2 miesiące i dla mnie to i tak bardzo szybko, zależy też ile mamy do zrzucenia :P Jednak uważam że zbyt szybkie efekty to nic dobrego ponieważ wówczas pojawia się efekt jojo i całe odchudzanie nie ma już sensu. Jednak chcąc dłużej utrzymać efekty należy pamiętać przede wszystkim o zdrowej diecie i o tym aby choć kilka razy w tygodniu zapewnić sobie choć trochę ruchu

werka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Szybko to się chyba nie da,trzeba sobie rozplanować dietę ,najlepiej iść do dietetyka. I nie wolno się głodzić !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

wyeliminuj cukier i weglowodany z diety, bez cwiczen schudlo Mi sie 5 kg w 3 tyg.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Przede wszystkim ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Z własnego doświadczenia wiem, że ma to jak największy sens. Trzeba tylko badać sobie ciśnienie, bo jak serce bije zbyt szybko, ćwiczenia nie dają już takiego efektu. Polecam zaopatrzyć się w takie ciśnieniomierze automatyczne: https://megamedic.pl/cisnieniomierze-automatyczne-naramienne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

osobiscie polecam zestawy ćwiczeń naszej polskiej trenerki Ewy Chodakowskiej, przy treningach i racjonalnym odżywianiu efekty widać juz po 2ch tyg, serio:-) z potem i kilogramy uciekają:-) uwierz mi:-) powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Pani Chodakowska to ma takie treningi, że można trafić do szpitala. Jej sylwetka to nie efekt fitnes a zasługa siłowni. Jest osobą bez odpowiedniego szkolenia w zakresie anatomii człowieka.
Jest wielu bardziej wartościowych trenerów niż pani Ewa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Mi przemianę materii wspomaga http://www.naturala.pl/Produkt/49/skrzyp_polny dzieki temu, aktywnosci i diecie naprwde mozna duzo zrzucic zbednych kg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Jeść ile się da i czekać na cud oraz zadawać takie pytania na forum...

Gdyby kobieta była czymś dobrym...i Bóg by miał jedną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

cwiczyc i mniej zrec !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Poczytaj sobie artykuł na ten temat http://www.suplenatak.pl/jak-zmobilizowac-sie-do-cwiczen/ Tutaj masz cały plan ułożony, rozsądny, co należy zrobić, jak się zbilansować, żeby z głową zabrać się za odchudzanie. Nie żadne magiczne środki, tylko dieta, suplementacja i regularne ćwiczenia - oto cała magia, polecam poczytać:-) żadne czary nie pomogą, żadne głodówki nie będą skuteczne na dłuższą metę - tylko dobry plan! Powodzenia:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

chodakowska na sucho na pewno takiej formy nie zrobila zobaczcie jaka konska twarz ma, na pewno zasluga sterydow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Hahaha sterydów, daj sobie siana bo chyba w ogole nie masz pojęcia o czym mowisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Dobry ten artykuł o motywacji do ćwiczeń:-) Dla mnie też najważniejsza jest motywacja:-) Kiedy np zobaczyłam u koleżanki boskie jeansy, to sama ich zapragnęłam, ale były o rozmiar za małe pamiętam, że to była dla mnie największa motywacja:-) Kupiłam je, za małe, potem kupiłam karnet na siłownię, zmieniłam dietę i po półtorej miesiąca wyglądałam w nich dosłownie idealnie:-) Najważniejszy jest start, potem już jakoś to idzie samo, załapujemy bakcyla i jest łatwiej:-) Tak jak tam jest napisane – wszystko musi być połączone, dieta, ćwiczenia i ewentualnie suplementy:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

schudnac jest najszybciej 3-4 razy dzienie odwiedzic maka lub kebabownie w oczach schudniesz wtedy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

a i na kolacje polecam czekolade 200gram i 2 litr coli pol kilo dzienie leci przy takiej metodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Mówicie o jedzniu samych \"czystych\" rzeczy. Wystarczy aby byc na deficycie kalorycznym, mozesz jeść i słodycze i normalne obiady i aby ze bedziesz jeść mniej kalorii niz masz zapotrzebowanie to waga spada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Najlepiej poczytać o sprawdzonych dietach, które naprawdę działają. Słyszałam o wielu, ale najbardziej przypadła mi do gustu dieta zelus na bazie zielonej kawy http://dieta-zielus.pl/. Mam zamiar ją wypróbować, ale muszę sobie najpierw wszystko zaplanować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

żeby szybko i zdrowo schudnąć, należy poćwiczyć sobie pod czujnym okiem trenera osobistego! Moją trenerką jest Ola, ale jest też i Marek, polecam tą dwójkę, są prawdziwymi profesjonalistami! - http://www.suplenatak.pl/nasi-trenerzy/. Pozdrawiam:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Można poddać się zabiegom kosmetycznym, a idąc o krok dalej, nawet pokusić się o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Część zabiegów, takich jak elektrostymulacja, może być wykonywanych w domu za pomocą takich urządzeń- kombajn kosmetyczny. Sama wypróbowałam- efekty są zadawalające:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Podstawa to RUCH! :) Wiem z doświadczenia ;) nawet 20 minut dziennie daje ogromne rezultaty, odchudzanie samą dietą to katorga, bo człowiek ciągle głodny a waga prawie nie drgnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Dwie najważniejsze rzeczy: Ruch oraz dieta. Z drugiej strony wiele zależy również od naszej przemiany materii. Nie każdy chudnie w takim samym tempie.Dla jednej osoby zrzucenie zbędnych kilogramów będzie łatwiejsze, dla drugiej będzie o wiele trudniejsze. Sama miałam z tym niemałe problemy ;/ Mam kiepską przemianę materii oraz miałam spore kompleksy na punkcie swojej wagi. Jesli również macie podobne problemy proponuje zajrzeć sobie tutaj
https://dimedic.eu - na stronie jest możliwość konsultacji lekarskiej oraz dostania recepty na leki , ktore zwiększają spalanie tłuszczu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Dieta cud.. Żresz ile wlezie i czekasz na cud.
A tak serio. Żeby szybko schudnąć to wystarczy trochę stresu, nieprzespanych nocy i brak czasu na normalne żarcie. U mnie około 15 kg mniej w 2,5 miesiąca. A tak całkwiem serio. Nie da się dobrze, zdrowo i skutecznie SZYBKO schudnąć, tak samo jak nie przytyjesz 10 kg w tydzień, tak samo nie schudniesz tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Ja polecam dużo sexu i jak najwięcej karmić się miłością :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

ostatnio czytałem że to nie kalorie a węglowodany są odpowiedzialne za tycie. Ja uważam ,że zdrowe żywienie, ruch i suplementacja są drogą do redukcji wagi. Sam stosowałem therm line man jak się odchudzałem. Szybko może nie schudłem ale uwierz że im wolniej tym skuteczniej bo nie bedzie efektu jojo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Szybko to się nie - inaczej murowane problemy zdrowotne i efekt jojo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Tak jak piszą przedmówcy - nie da się szybko schudnąć. Jeśli ktoś próbuje, to zawsze pojawia się efekt jojo, co może prowadzić do depresji. Często nadwaga jest efektem problemów psychologicznych, dlatego jeśli ktoś stara się schudnąć od kilku lat i nie ma tego efektów, to lepiej zacząć szukać odpowiedzi w http://rozumnie.pl/kategorie/ niż katować się kolejną dietą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

sprzedam tasiemce za nie drogo !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Szybko nie znaczy bezpiecznie, bo zdrowie można łatwo popsuć a też potem efekt jojo jest częsty. Lepiej zapytaj dietetyka o profesjonalnie ułozoną dietę pod twoim kątem. no i trzeba też wybrać się na siłownię



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Zawsze można zobaczyć jak wygląda lipoliza, czyli liposukcja nie wymagająca chirurgicznej ingerencji. Podobno zyskuje coraz większe grono odbiorców, którzy decydują się na taki sposób szybkiej utraty wagi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Polecam basen, bieganie, wprowadzenie systematycznych ćwiczeń (oczywiście wszystko zamiennie) a w międzyczasie zabiegi tego typu http://physio-medica.pl/medycyna-estetyczna/zabiegi-na-cialo/drenaz-limfatyczny/ Ja w przeciągu roku zrzuciłam10 kg i jestem bardzo dumna z tego sukcesu. Teraz tak się wkręciłam w ćwiczenia,że źle się czuję jeśli ich nie zrobię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

wszędzie tylko nie tam gdzie poleca ten troll Ladana :)
tam to porażka totalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Najskuteczniejsza dieta - dieta eM Żet :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak szyko schudnąć?

Zgadzam się z dietą NŻT :P (nie żryj tyle). A pyza tym kilka przydatnych wskazówek, od których warto zacząć

\"Osoby dorosłe powinny być aktywne fizycznie przez przynajmniej 30 minut dziennie.
Dieta powinna być bogata w warzywa i owoce
Ograniczyć należy spożywanie produktów bogatych w cukier i tłuszcz
Zaleca się zachować umiar w konsumpcji alkoholu
Posiłki powinny być spożywane regularnie
Najmniej obfitym posiłkiem w ciągu dnia powinna być kolacja
Wskazane jest samodzielne przygotowywanie posiłków\"

(cyt za https://www.euroclinix.net/pl/odchudzanie/otylosc )

uazik

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org