czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
badoo

Rozumiem ze badoo to jest portal randkowy I nie mam nic przeciwko ale żeby rejestrowali sie tam mężowie i ojcowie... ? Co zrobić z takim delikwentem? Spakować mu walizkę i wyrzucić czy siedzieć cicho, udawać ze się nic nie wie i zbierać dowody?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Załóż i ty konto i poromansuj z mężem..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Poproś jakąś koleżankę aby go zbajerowała, umówiła się z nim a na spotkanie przyjdziesz Ty :)
Potem powiesz mu, że teraz Ty możesz się umówić z kim chcesz... zobaczysz co on na to ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Jak jego znalazłaś ? Czyżby ....? Nieważne , A czego on tam szuka ? Czego mu brakuje ? Przyjrzyj sie sobie ....!Może tu jest problem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

A co Ty robiłaś na tym badoo skoro Go tam znalazłaś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Jak go znalazłam? Nie wylogował sie z portalu.......

Megane jemu o wiele bardziej brakuje niż mi :-D a ja wrażeń nie szukam jak on, i tak to wierność wychodzi... Bokiem

Fajne macie pomysły - wezmę pod uwage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

....no pewnie trzeba szukać problemu w sobie....nic głupszego !...to tylko facet szuka dowartościowania...no bo przecież jest inteligentny, piękny i mądry....akurat !!!...szkoda czasu dla zdrajcy....bo to jest zdrada....jeszcze pewnie udaje, że to nie on, bo przecież tylu podobnych jest, opis pasuje, nie ... to taki zbieg okoliczności...kłamczuchy dwulicowe....a potem się dziwią ,że szczęścia w życiu nie mają, nikt ich nie rozumie, nic im się nie udaje, same zło ich spotyka....BIDULKI....odwracają kota ogonem...Co TY tam szukałaś ???.....Bez honoru....nawet przyznać się nie mają odwagi..... a kopa w d.... !!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

A w czym Badoo jest ,,gorsze ,, od Naszej klasy . lub Facebooka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Agnes - twój cyt.....to tylko facet szuka dowartościowania.. Sprawdz sobie stosunek procentowy facetów do kobiet na tym portalu - zdziwisz się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Zdaję sobie sprawę,że zapewne kobiet jest więcej, ale uważam też, że kobiety zamężne, bądż zajęte stanowią mniejszość....bo maja za mało czasu...muszą zajmować się domem, dziećmi....podczas , gdy ,,narcyze,,flirtują :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Rozumiem Cię Pozytywna...nawet nie wiesz , jak bardzo...odczułam podobnie na własnej skórze...tylko,że to nie był jeszcze mąż...ale też bardzo bolało....ciężko wszystko przekreślić...parę lat życia, dlatego myślę,że trzeba od razu powiedzieć, od razu rozliczyć...ja tego nie zrobiłam, czekałam , łudziłam się....że się opamięta, ale ....i tak wyszło....kłamstwo ma krótkie nogi....Nie chcę być ciocią dobrą radą, ale tylko ,,kawa na ławę,,....i jeśli się da ratować...powtarzam jeśli się da....bo nie zawsze tak jest....aha sorki , że w pierwszym poście tak ostro podeszłam do sprawy. ale nienawidzę takiej obłudy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

a tak w ogóle to ...TEGO KWIATA <TO PÓŁ ŚWIATA....a trzy czwarte h... warte.....niestety he, he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Autor: megane (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 13-10-15 21:05

Jak jego znalazłaś ? Czyżby ....? Nieważne , A czego on tam szuka ? Czego mu brakuje ? Przyjrzyj sie sobie ....!Może tu jest problem ...

zdaje sie że musię sie z Tobą zgodzić .
Ale czasami np: badoo jest czymś w rodzaju dobrej zabawy, a czasmi szczerej rozmowy z kimś kogo się nie zna i bez obawy można z tym kimś porozmawiać o tym o czym nie można z nikim bliskim czy nam znanym.


\"Pozytywna\" .......Spakować mu walizkę i wyrzucić czy siedzieć cicho, udawać ze się nic nie wie i zbierać dowody?


- moim zdaniem ani jedno ani drugie!!!!




Jak zwykle w takim przypadku potrzebna jest spokojna rozmowa ale musisz przygotować się na wiele. Bo czasami dowiesz sie że nie wszystko jest tak jak Ty to widzisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Wywiązała się interesująca rozmowa, dzięki za odpowiedzi ;)

saguaro - rozmawiałam z nim, powiedział że chciał się zabawić bo mu się nudziło, że to tylko takie żarty.. Myślę że mówi tak żeby uśpić moją czujność bo pisanie i zagadywanie raz do tej , raz do tej , w końcu z zabawy może przerodzić się w spotkanie a potem już wszystko potoczy się w jednym kierunku.. Myślę że jak ktoś się nudzi to niech poszuka sobie dodatkowego zajęcia (nie koniecznie udzielania się na tego typu stronach) a nie zajmuje się głupotami..

agnes75 - dobrze piszesz i współczuję że sama przez to przechodziłaś.. To smutne i niesprawiedliwe spotykać się z czymś takim jeśli samemu jest się w porządku - to tym bardziej boli. Więc albo z tym walczyć albo robić to samo.. :P

megane w tym badoo jest \"gorsze\" od facebooka i nk bo to portal RANDKOWY a fb i nk nie...

Myślę że dużo jest osób w takiej sytuacji jak ja, chyba się tym chłopom w du*ie przewraca od dobrobytu :
ONA- zadbana,wykształcona, niezależna finansowo, obiad i pranie na czas, wierność,lojalność itp itd
ON - miłośnik wysokoprocentowych napoi, szukający wrażeń i chyba dowartościowania pod tajemniczym nickiem na badoo czy innym portalu - śmiech i żenada zamiast się wziąć za siebie i za rodzinę którą w ten sposób zaniedbuje... Ale cóż - dostanie to na co zasługuje, tylko niech ja się wkurzę konkretnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

....Są różne inne miejsca, gdzie można porozmawiać, wylać swoje żale czy też dowiedzieć się czegoś ciekawego, porady , opinii, gdzie ludzie opowiadają, dzielą się swoimi spostrzeżeniami....ludzie obcy....nie znani....o różnych zdaniach, tematach, sytuacjach....NIE MUSI TO BYĆ OD RAZU PORTAL RANDKOWY...WIĘC UWAŻAM ,ŻE TAKIE USPRAWIEDLIWIENIE TO ŻADNE...
Na portalu randkowym szukać porady i rozmowy....to chyba nie najlepszy pomysł, jeśli ma się rodzinę...tam się szuka raczej bliskich osób...nie koniecznie do rozmowy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Brawo Pozytywna , tak trzymaj...Jesteś super babka !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

To że ktoś założył sobie profil na portalu Badoo nie oznacza, że uprawia tam sex jak niektóre skrzywdzone okrutnie przez los przepraszam przez swoich mężów uważają.
Może warto zastanowić się nad sobą drogie kobiety ? Może warto od czasu do czasu spojrzeć w lustro w Mc Donaldzie lub przy okazji objadania się szarlotką. Warto czasami biegnąć do piekarni po bułki dla męza do pracy zahaczyć o sklep z fajnymi pończochami. Może czasami warto przestać trajkotać 7 dni w tygodniu i ograniczyć się do 5 dni by w weekend poszaleć w łóżku jeżeli oczywiście ma jeszcze na to ochotę po tylu dniach trajkotania i oglądania żony cały tydzień w piżamie bo przecież spódniczki nie nałoży bo w Mc donaldzie stwierdziła że ma za grube nogi. Może warto od czasu do czasu zrobić coś dla męża, chłopaka to co lubi najbardziej nie chodzi mi tu by najmniej o przyniesienie piwa z lodówki podczas meczu bo jeżeli ty tego nie zrobisz on znajdzie sposób by zrobiła to dla niego inna być może piękniejsza niewiasta. Reasumując moją wypowiedz kochane skrzywdzone kobiety musicie wiedzieć o jednej bardzo ważnej rzeczy że związek z facetem na pewnym etapie waszego wspólnego życia jest jak gra w karty z tym że facet ma same walety a wy same asy i inteligentna kobieta która o tym wie wyciąga te asy na tyle skutecznie i w odpowiednim momencie by ten facet był z nią i myślał tylko o niej. Przepraszam ale już pod moją cienką skóra czuję że za chwilę będę oblegany na tym forum przez same inteligentne aczkolwiek biedne kobiety z asami w rękawie. Pozdrawiam was drogie Panie. Kochamy was takimi jakimi jesteście nie zmieniajcie się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Oj wujek południe złote rady do których ja się stosuje od dawna-ale może przydadzą sie innym wiec dzięki

Agnes dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Tak skrzywdzone....ale nie głupie, nie grube, nie brzydkie....nic nam nie brakuje, tylko Wam zawsze żle i ciągle chce więcej....ale jeśli Wam tak tęskno do tych <<inteligentnych>> z portali randkowych, to droga wolna....nikt za Wami płakał nie będzie....to dział w obie strony...bo każdy znajdzie amatora na swoje wdzięki...Pozdrawiam wszystkich nie dopieszczonych panów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Drogi wujku_południe.
Warto odpowiedzieć. Kij ma dwa końce i o tym zapomnieć się nie da.
Drodzy Panowie, zaniedbani, niedoceniani, muszą godzić się z faktem, że wasze kobiety tyja albo zmieniają się fizycznie w inny sposób. Nie zapominajcie, że nie zawsze jest to spowodowane objadaniem się, często ciąża, zmianami hormonalnymi, zmiana stylu życia itp. Piwo tez tuczy, nie sądzę by mniej to robiło nic Mc Donald! Jako matka nie uważam by stosowne było ubieranie się w coś co ledwo zasłania mi pośladki, mimo zgrabnej figury i dystansu do siebie. Pończochy, seksowna bielizna? Jak najbardziej. Skoro mi nie przeszkadza delikatny brzuszek męża i fakt, że na jego koszulce juz nie odbijają się mięśnie, niech jemu nie przeszkadzają moje dodatkowe kilogramy. Wiarzemy się z kimś z milosci a nie z powodu tylko i wyłącznie zgrabny nóg czy jedrnych piersi. Jak można z takich powodów szukać sobie zastępstwa? Może drodzy Panowie warto raz w miesiącu zrobić żonie czy partnerce niedzielne śniadanie? Może warto czasem wstać przed swoją drugą połówka i samemu iść po bułki do sklepu, po czym zrobić kanapki do pracy i jej? Może w weekend warto zaproponować wspólny spacer albo kolacje? Zrobić fajny nastrój i szepnąc jej do ucha jak się jej pragnie? Obwiniacie nas za chłód i zaniedbanie? Sami wracacie do domu po pracy, dostajecie ciepły obiad, myjecie się i spędzacie resztę wieczoru przed telewizorem bo przecież zmęczeni jesteście. Prawda? Za to my kobiety, szczególnie pracujące nie tylko w domu ale i na etacie wracamy po południu, obiad sam się wyczaruje a wam podaje go seksowna gosposia? Jak często padamy przed wami spać? Może dlatego że jesteśmy bardziej zmęczone?
Drodzy Panowie ale przecież nie zmieniajcie się. Kochamy Was takimi jakimi jesteście, prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Absolutnie analogicznie ma się to do Panów z tłustym tyłkiem i piwkiem w ręku bez pasji, zainteresowań ect. no dobrze że przynajmiej kasę przynosi tyle z niego pożytku tylko po co taki do szczęścia ale to pozostawiam wam kochane niewiasty. Facet który szuka punktu G pół godziny i myśli że łóżko to tylko ruchy posuwisto- zwrotne po czym po 5 minutach zaczyna się dusić ze zmęczenia też musi mieć świadomość że jego żona właśnie kokietuje z przystojniakiem w pracy lub na poczcie z listonoszem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Wujku_południe nie chciałam być taka bezpośrednia a więc bardzo dziękuję, że dokończyłes poniekąd moja myśl 😊 ciesze się ze się w tej kwestii rozumiemy. Myślę, że pary które sobie z tego zdają sprawę nie miewają takich problemów. Chyba bardziej tyczy się to tych osób, z których jedna właśnie postępuje w sposób przez nas opisany. Nie ważne czy to kobieta, czy mężczyzna. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

A kto mowi ze badoo to portal randkowy ! ?Jest taki - jak do niego podejdziemy.Zdradzić to możemy wszedzie - w galerji , pracy . szkole , ulicy itp Portale są i będą . a reszta zależy od nas .Panowie juz byli ,wiec pozdrawiam wszystkie nie dopieszczone panie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

No, zwłaszcza w GALEERJI można zdradzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Nawet na prostym GG nie można spokojnie popisać z koleżanką, bo ciągle ktoś przeszkadza, wcina się, zaprasza...a przecież to nie portal randkowy prawda?
I zgadnijcie kto zaczepia ???Oczywiście Panowie...No , bo im się nudzi, ale przecież to tylko taka zabawa, ot żarty takie :)...dla zabicia nudy....no co tam...niewinne pisanie...bo żona nie rozumie, bo żle , bo zupa była za słona :)...oj.....jakim ciężko w tym życiu, pewnie lepiej by było ,żeby urodzili się kobietami , he, he....
Ktoś mi kiedyś powiedział, że kur.... jest mniej więcej tyle samo w każdej płci...i muszę się zgodzić....niestety....tylko dodam ,że czas pokazał ,że właśnie do wymienionej grupy sam się zalicza....

Ale z całym szacunkiem dodam,że są jeszcze wartościowi mężczyżni na tym świecie i nie warto rozwodzić się nad tymi, którzy są poniżej zasad....bo i tak ich to nie naprawi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Autor: Pozytywna (---.elomza.pl) Data: 14-10-15 08:43


rozmawiałam z nim, powiedział że chciał się zabawić bo mu się nudziło, że to tylko takie żarty

-Myślę że mówi tak żeby uśpić moją czujność bo pisanie i zagadywanie raz do tej , raz do tej , w końcu z zabawy może przerodzić się w spotkanie a potem już wszystko potoczy się w jednym kierunku.. Myślę że jak ktoś się nudzi to niech poszuka sobie dodatkowego zajęcia (nie koniecznie udzielania się na tego typu stronach) a nie zajmuje się głupotami..

Muszę cię zmartwić

skoro była rozmowa i jak stwierdził robił to z nudów !!!!! to masz pole do popisu :-)
a martwi mnie to że nie wierzysz jego słowom wiec tej rozmowy tak jak by nie było, Ty nadal myślisz po swojemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Myślę po swojemu bo takie tłumaczenie to żadne tłumaczenie.. Tylko idiotka by w to uwierzyła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Wypraszam sobie. Ja bym uwierzyła. Wiesz czemu? Bo ufam swojemu facetowi. A co bym zrobiła poza tym? Założyła z nudów konto na badoo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Mówię o z przykrością, ale recepty na takie zachowanie nie znajdziesz. Każde rozwiązanie będzie złe. Szczególnie, że już próbowałaś, przemawiałaś do jego rozsądku, prosiłaś, mówiłaś, że Cię to boli. I jak grochem o ścianę, bo \"to TY masz z tym jakiś problem\". Typowe obwinianie ofiary. Ja założyłabym konto i potem z uśmiechem na twarzy opowiedziałabym o tym jaki mam ubaw gdy jakiś przystojniak do mnie napisze. I jeszcze : miałeś rację to takie fajne, poznawanie innych ludzi, teraz Cię rozumiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Dzięki za rady mądre kobietki a szczególnie Tobie demonek2 ;) Chyba tak zrobię - ale mój mąż to typ psa ogrodnika, mógłby sie wkurzyć jak bym miała powodzenie na tym badoo i powstałby nowy problem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Jakby suka nie dała to by pies nie wziął.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Teraz \"suk do dawania\" całe mnóstwo i to za kasę.. rozejrzyj się mietek12345. Smutne to niestety, gdzie się podziały maniery,szacunek, honor..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Zapytaj siebie co robisz nie tak, że facet tam zagląda, może zbyt częste bule głowy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

jak dla mnie to możesz zobaczyć co tam robi, chociaż ja pewnie bym nie wytrzymała i wszystko wygarnęła :) swoją drogą jak się dowiedziałaś, że korzysta? może szukać jedynie rozrywki pod tytułem pogadania sobie z innymi kobietami lub faktycznie ma Cię dość :) jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście szczera rozmowa, jeśli faktycznie się okaże, że tylko rozmawia to raczej powinnaś porozmawiać jak się z tym czujesz albo zrobić mu to samo, a jak się umawia z nimi to wystawienie walizek będzie dobrym rozwiązaniem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Oj ja po tylu latach też mam go czasami dość, mogłabym rozglądać się za innymi.. Ale czy to nie jest najprostsze wyjście? A potem lament a największe cierpienie dzieci.. Szkoda że ma się dość zadbanej żony podawającej obiad na czas, na czas robiącej pranie i wszystko w należytym porządku - pewnie nie tylko ja mam ten problem.. Ja w sumie też mam dość faceta wiecznie trzymającego puszkę z piwem przed tv. Chyba to zaczyna być kryzys wieku średniego, i albo się to przejdzie razem albo nie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

...Tak trzymaj Pozytywna....a wiadomo dzieci są najważniejsze....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Pozytywna - czytając twoje posty nie jestem do końca pewny czy ten problem dotyczy Ciebie ? - -, mógłby sie wkurzyć jak bym miała powodzenie na tym badoo..- - Ja w sumie też mam dość faceta wiecznie trzymającego puszkę z piwem przed tv.itp a może to Ty jesteś na tym portalu i od czasu do czasu rusza cię sumienie i szukasz akceptacji lub usprawiedliwienia . Nie wiem ...!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Dziwne, że dorosłe osoby, które decydują się być razem, mieć dzieci, nie potrafią załatwić między sobą tak prozaicznych spraw jak ta opisana tutaj tylko opisują to na publicznym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Rozwiązać między sobą to inna sprawa a porozmawiać sobie na forum to inna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

do megane uwierz mi że są panowie którzy nie pierdzą w fotelu z piwskiem są taż inni z którymi można konie kraść ale to ie na tym forum pisać pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Chodzi o to , że jakaś laska - może całkiem zdrowa, mająca z dwóch kochasi na boku , konta na paru portalach -zobaczła swojego partnera . I stalo się , jak on może .... A on może nie wie jak tam się zarejestrować , a co mowa o flirtowaniu z paniami z innch miast ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

...kurcze, nie odwracajcie kota ogonem...nie dawajcie taryfy ulgowej zdrajcy....bądz co bądż, to facet tutaj dał ciała ....czytajcie ze zrozumieniem , zapomniał gapa wylogować się z portalu....pewnie taaaaki rozanielony...ale nic , Pozytywna odważyła się napisać o tym na forum i to jej sprawa...skoro on może na portalach , to ona może tutaj, nieprawdaż ?
Po co doszukiwać się innych wersji albo ewidentnie wybielać faceta...tak właśnie Wam najwygodniej...zmylić przeciwnika i odwrócić uwagę...To nie uczciwe...Wstyd ...Panowie....Choć raz , jeśli jesteście uczciwi, przyznajcie, że mąż i ojciec nie powinien tak się zachowywać, bo to podłe i nie honorowe....
Dla wtajemniczonych....prawdziwy facet ze mną się zgodzi, tylko ktoś , kto robi podobnie będzie snuć wywody....i zrzucać winę na kobietę.
Zaraz pewnie posypia się baty i mądrości ,,honorowych,,facetów....ale mam to głęboko w .....poważaniu...a nawet dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Gdyby sytuacja była na odwrót, to tak samo potępiałabym kobietę, bo tu nie ma znaczenia płeć...tylko człowiek...to na wypadek , jak ktoś mi zarzuci , że nie jestem obiektywna , bo trzymam stronę kobiety, jakby nie było ,oszukanej...nie mam nic do facetów...Niektórzy są cudowni , he, he....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

agnes75 tylko Ty mnie rozumiesz bo już przez to przechodziłaś i masz to za sobą...
megane gdyby było tak jak piszesz to po co dyskutowałabym na ten temat..? po co zakładała nowy post? wiem że nie jestem odosobniona w takim temacie i chciałam porozmawiać jak inni zachowaliby się w takiej sytuacji - a jesli mają lub mieli tak samo - to jakie znaleźli rozwiązanie.. A Wy tu zaraz że ja mam kochanka, że mi wolno a jemu nie itp itd. Po co dopisywać historię której nie ma? Chyba nie uważnie przeczytaliście mój temat..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Pozytywna: a jeśli Twój facet nawet był na tym portalu, to jak myślisz... dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Dlaczego????
.....bo ma siano zamiast mózgu ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

To dlaczego za Niego wyszła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

....bo u Was wszystko się uaktywnia dopiero po ślubie...dodam wszystko , co złę , he, he :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

A dlaczego się uaktywnia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

...a tego ja , niestety nie wiem, bo nie jestem facetem :)...pewnie tego to i najstarsi górale nie wiedzą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

cmyk przecież napisałam że znudziła mu się zadbana żona, podająca obiad na czas, robiąca pranie no i ze wszystkim jestem ok ;) Nie jem w McDonaldsie i nie mam grubych nóg tak jak tu sugerowali powyżej :D Za dobrze mu po prostu albo chce ZMIANY. Ale ja nie piszę tu po to żeby rozkminiać czemu to zrobił tylko pytam co mam z nim zrobić skoro to wyszło na jaw ;) Karać , udawać że nic nie wiem i obserwować rozwój wydarzeń a może robić to samo? Ja trochę mam mniej czasu na takie głupoty bo oprócz pracy zawodowej zajmuję się jeszcze domem i dziećmi - nie tak jak on że siedzi z piwskiem w ręku przed tv lub internetem i szuka wrażeń.. :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Pozytywna tak czytam to i czytam i powiem Ci tak, jestem prawie 25 lat w związku, łacznie z okresem przed jak i tym po ślubie.Wiesz co ja bym zrobiła? To samo co i on, kij ma zawsze dwa końce, skoro jemu wolno to czemu niby Tobie nie?Nic nie działa tak na związek jak odrobina zazdrości, nie siedź i nie rozczulaj się nad tym co on robi, tylko umów się i wyjdź z koleżankami na babski wieczór, niech on wie, że nie jest pępkiem świata, nie żyj tylko domem, pracą i dziećmi( oczywiście nie mam na myśli zaniedbywania dzieci czy olania obowiazków domowych), to tak samo i jego dzieci jak będzie nimi się musiał wieczorem zająć i to nie Ty podasz kolację na czas na stół, tylko on to będzie miał mniej czasu na \"szukanie wrażeń\"w internecie....To, że jesteś zadbaną kobietą nie ma nic do rzeczy, czasem jak komuś \" odwali\" to często zamienia na \"gorszy model\" tu działa chemia, rozum często schodzi na drugi plan, otrzeźwienie następuje dopiero po jakimś czasie i albo w samą porę albo po fakcie, kobieta dbać powinna o siebie dla siebie na pierwszym miejscu, bo jeśli parner kocha szczerze to nie zwraca uwagi na pierwsze zmarszczki czy 5 kg więcej, kocha się za całokształt, nie za sam wygląd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

....zgadzam się w 100 %

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Chcesz o tym pogadać to odezwij się na priv. Nie chcę się tu uzewnętrzniać.

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Do mnie to było? Ja nie widzę żadnego twojego priv
A na marginesie drogi mężu możesz mi wprost powiedzieć na nie przez neta :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Jejku , ale się porobiło :)
Ale to może dobrze....przynajmniej coś dotarło...mam nadzieję na pomyślne rozwiązanie tego problemu, ale....ręka na pulsie...
Trzymaj się Pozytywna !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Agnes ja żartuje to nie mój mąż - nie wiem co to za człowiek i co chce ode mnie ale może się dowiem... 😂

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Heheh człowiek, człowieka traktuje jak swoją własność, dzieci nie są naszą własnością bo kończąc 18 lat zaczynają robić co chcą a co dopiero mąż czy żona. Czy chodzi o to by inwigilować, robić na złość bo on założył sobie profil to i ja założe on zdradził to i ja zdradzę ? To jest przejaw zawłaszczenia sobie drugiej osoby i małżeństwo nie ma tu nic wspólnego chyba że ktoś żyje w średniowieczu lub według szariatu. Każdy człowiek czy to kobieta czy mężczyzna, mężatka czy żonaty w pewnym momencie gdy chemia zaczyna wygasać i gdzieś pojawiły się przy okazji jakieś nie wyjaśnione sprawy zaczyna myśleć by coś w swoim smutnym życiu zmienić. I tu pojawia się kilka opcji. Trzecia opcja nie ma takich problemów !!!
1. Nie przeszkadzają mi jej zmarszczki ale celulitu ma o 20kg za dużo ale przecież jej/ jego nie zostawię jesteśmy rodziną mamy dzieci i łączy nas jeszcze kredyt. Wejdę na badoo i zaszaleję niewinny jeden raz przecież od 5,10 lat nie miałem żadnej kobiety warto coś złapać na wędkę ryzyko duże ale może się uda. Jak się uda i tak żony nie zostawię. 80 % facetów tak robi lub zrobiło a co nie którzy jak widać są w trakcie.
2. Kolejne 15 % to są osoby z punktu pierwszego lub też zmęczonych życiem i milionach kłótni postawia zmienić swoje życie bez względu na dzieci, kredyty i 20 lat spędzonych razem. Bez sentymentów odchodzą do innego lub do innej bo po co się męczyć skoro życie takie krótkie. Może dla kobiet nie ma znaczenia większy brzuch u faceta, niestety z facetami jest odwrotnie pomimo że, wam mówią że jest śliczny ten celulit i te 10 kg więcej mniam mniam mniam zwykła ściema- dla 95 % facetów ma znaczenie jak wyglądasz !!!
3. Ostatnie 5 % to kobiety i mężczyżni którzy nie traktują siebie jak swoją własność pomimo że są po ślubie, umieją ze sobą rozmawiać potrafią się ze sobą kłócić, szanują się nawzajem im nie przeszkadza 10 kg więcej i tona zmarszczek na twarzy kochają się i szanują każde z nich wie co ma robić i co chce robić nikt nikogo nie ogranicza i nie nakazuje a problemy rozwiązywane są przy stole z szacunkiem do drugiej osoby oni po prostu umieją ze sobą zrozmawiać bez stawiania warunków, bez złości, nienawiści, kłamstw. Tego życzę wszystkim.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Zapomniałem dodać że większość kobiet jakieś 90 % traktuje swoje ciało przedmiotowo żądając tym samym szacunku z drugiej strony no tak się nie da. Po bułki nie pójdziesz nie dostaniesz...Do mojej mamy na święta nie chcesz jechać nie dostaniesz... i tak dalej i tak dalej. Ile ludzi tyle historii każda jest inna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Wujku_ południe masz rację, wszystkie trzy opcje to prawda niestety....a wygląd czy to kobiety czy mężczyzny ma znaczenie....ale czasem są takie dni ,że nie po prostu siły ani chęci ,żeby się malować, fryzować....nie zależy nam ,żeby się komuś podobać....bo myślimy,że ukochana osoba, zrozumie nasza niedyspozycję, jakowoż nie powinna ona trwać zbyt długo :)
Tylko widzisz, czasem ludzie są ze sobą, a jednak obok siebie....i nie umieją tego zmienić...NIe jestem również zwolenniczką coś za coś, to jest nieuczciwe i nie honorowe.
Mam nadzieję,że TY należysz do tej trzeciej grupy :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Sytuacja dwóch mijających się cieni jest na dłuższą metę nie do wytrzymania więc najlepszym sposobem jest się rozstać i spróbować żyć bez osoby z którą dzieliło się życie. Być może po jakimś czasie obydwoje zrozumieją i docenią swoją wartość czasami jest to jedyne wyjście by znowu być razem. Wiem to z własnej autopsji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Wujek a do której grupa procentowej Ty należysz ? Bo sypiesz złotymi radami jakbyś sam byl chodzącym ideałem... 😃

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Przeszedłem już dwie pierwsze i cięzko pracuje nad trzecią. Przypominam że nie ma ludzi idealnych ale można zacząć nad sobą troszkę popracować. Natomiast nie da się pracować nad czymś czego nie jesteś świadom że dany problem cię dotyczy dlatego też niektórzy tacy jak ja niestety/stety muszą pewne etapy przejść by póżniej mądrzyć się na forum. W życiu nie żałuję niczego....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Pozytywna wujek południe jak na faceta całkiem mądrze prawi, widać wyciągnął wnioski ze swoich potknięć i wychodzi na prostą, tak w 85% zgadzam się z tym co napisał, chodź jeden post tak nie do końca stąd te 85 a nie 100:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Droga Pozytywna jestem normalnym człowiekiem który ma w tej materii doświadczenie i chciałem podzielić się swoim doświadczeniem ,żeby spróbować Tobie pomóc rozwiązać Twój problem bo mniemam że po to właśnie założyłaś ten temat. Po mistrzowsku zrobił to wujek-południe i jak widać nie jesteśmy tacy źli jak nas malują , przynajmniej są jakieś wyjątki:-) Życzę dobrego wyboru i pozytywnego rozwiązania sprawy.

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Panowie pewnie, że nie jesteście źli:) Każdy ma wady i zalety, zarówno my kobiety jak i płeć odmienna.Nie ma jednej złotej recepty na udany związek,grunt to wzajemny szacunek,uczciwość i rozmawianie o problemach, nie zamiatanie niczego pod dywan, bo jak się nazbiera\"żali\" to potem wybucha awantura ze zdwojoną siłą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Warto spróbować uratować związek. Rady poprzednikow by się zarejestrować na portalu - moim zdaniem nie poprawia sytuacji. Kobieta pozna wielu facetów, w końcu któryś ja namówi na kawę. Bo jednak zameznej kobiecie łatwiej poznać przystojniaka na znajomość bez zobowiązań, niż zonatemu kobiete na skok w bok. No chyba że kobietę płatną, tych pełno, ale mi chodzi o to ze kobiety mają trudności w znalezieniu kogoś do stałego związku, a do rromansów pełno przystojnych, kawalerow, żonatych.
Natomiast facet żonaty znajdzie kobiety do seksu za $, natomiast znalezienie kobiety do romansu bez zobowiązań, darmowego jest trudne. No chyba że udaje wolnego oklamujac ją i wtedy jeździ do niej za free.
Tak mi się wydaje. Może się mylę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badoo

Wiele jest różnych przypadków no cóż. Warto jednak poczytać na temat właśnie tego portalu na http://czytooszustwo.pl/badoo-czy-warto-sprawdzamy-opinie-i-skargi-o-badoo/ . Czasem takie opinie są warte uwagi. Lubię czytać o produktach, portalach na których temat wypowiadają się też inni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org