czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
perfumy

Gdzie polecacie kupywać perfumy. Jest jakieś dobre miejsce w Łomży gdzie można kupić dobre perfumy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Tylko przez internet. Jeżeli nie ma się pojęcia o kupowaniu na allegro (trzeba wiedzieć od kogo kupować; bardzo łatwo można naciąć się na podróbki), to polecam poczytać opinie w internecie i poszukać oficjalnych, dobrych, działających kilka lat perfumerii internetowych. Są co najmniej ze 2 godne polecenia. Nie będę ich tutaj wymieniać, bo nie chce robić reklamy, ale porównując ceny w drogeriach, a te w internecie, to nawet z płatną przesyłką znajdziesz oryginalne perfumy tańsze nawet o 50-60%. Ja już od kilku lat kupuję tylko przez internet.

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Ot i wspieranie lokalnego rynku a potem pisanie o bezrobociu i o tym ze pracodawcy lomzynscy to wyzyskiwacze tak kupujcie wszystko przez internet i wyjezdzajcie zagranicę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Jeśli jesteś zainteresowana perfumami bardzo wysokiej jakości w przystępnej cenie, to jestem w stanie udzielić ci informacji, gdzie kupić tanie i oryginalne perfumy. Posiadam dostęp do najpiękniejszych kompozycji zapachowych na świecie. Ja je kupuję i jestem bardzo zadowolona.Info na tel. 660458244 e-mail magpro3@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Ja też polecam :) Mam sprawdzony 100% polski sklep internetowy, w którym są dostępne francuskie perfumy. Mam wielu klientów, którzy też tam kupują i są zachwyceni. Mogę ci zamówić. Zadzwoń: 502968224 lub napisz: wlasny.sklep.internetowy@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Robyn czy możesz odezwać się na e-mail wieslawkar@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Chodzi o to, by nie dawać się nabrać. Nie mówię o lokalnych przedsiębiorcach, tylko o sieciówkach, które nabijają taką marżę, że strach do nich wchodzić i patrzeć na ceny. Z tego co się orientuję, to na ul. Długiej jest sklep z kosmetykami i perfumami. Jeszcze jakiś czas temu parę razy tam kupowałam i byłam zadowolona z jakości. Ceny nie były jakoś specjalnie wygórowane.

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

perfumeria. pl
Kupuje od wielu lat. W Rossmann tez mozna cos znaleźc ciekawego w dobrej cenie na promocji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Ja rozprowadzam fajne perfumy - komponowane przez francuskich perfumiarzy - w niczym nie odbiegaja od oryginalnych.

mam probki - moge przyjechac i dac

cena: 28 - 92zł za flakon

Jak ktos bedzie zainteresowany to sms na : 731 123 045

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

A ja poszukuje konsultantki perfumow Fm. Proszę o kontakt :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Przez internet to tylko w sprawdzonych perfumeriach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Jeden z najtańszych sklepów z oryginalnymi perfumami, to iPerfumy. Sklep istnieje na rynku od wielu lat, a ceny kosmetyków ma średnio o połowę niższe niż perfumerie w galeriach. Nie ma chyba osoby, która by nie znała tej perfumerii ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Szukaj internetowo - wybór jest bez porównania większy i można trafić ciekawe zapachy. Lemon garden od HB odkryłam internetowo. Najlepsze jest to, że woda toaletowa ma bardziej trwały zapach, niż drogie perfumy ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Allegro i sprzedawca z dobrymi opiniami

olo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Ja w rossmannie najczęściej kupuję perfumy. Tam mają większość testerów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Dla mnie super odkryciem był perfum Dawidoff Echo zapach stworzony dla mnie :) Subtelność, romantyzm, delikatność, świeżość - przecudne, eleganckie perfumy dla każdej kobiety.Konkurencyjne ceny i expresowa wysyłka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Ja też kupuję przez internet, mam swoje ulubione zapachy i wychodzi mi nawet nieco taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Jeżeli wiesz czego poszukujesz to internet jest dobrym rozwiązaniem. Jeżeli szukasz czegoś nowego to powagą można tylko w sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Nie polecam powyższej strony. Chłam nic więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Moim zdaniem warto szukac sklepów z odpowiednikami w stylu edp24 albo de-luxe pl wychodzi duzo taniej a nadal mamy pełnowartościowe perfumy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Najtaniej to kupisz na rynku w Nowogrodzie u cyganów mają za grosze i podobno oryginalne ale mi się wydaje że mogą to być podróbki bo cena podejrzana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Jeśli jesteście zainteresowani jakie perfumy kupić to polecam zaglądnąc na https://www.planetafit.pl/jest tam super artykół dzięki któremu dowiesz się jakie modne są teraz perfumy Lato to doskonały czas, aby odświeżyć swoją garderobę. W czasie zakupów warto jednak pomyśleć nie tylko o nowych ubraniach, ale także i perfumach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

przez neta najlepiej, tanio ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: perfumy

Ja kupuje w Sephorze, mam pewność, że to nie żadna podróbka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org