czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

Nie polecam tego salonu! A zwłaszcza nie polecam układania fryzur u p. ALDONY!! Jest mi bardzo przykro, że jako stały klient, zostałam przyjęta nie dość, że z godzinnym opóżnieniem to jeszcze zapłaciłam za beznadziejną fryzurę ok. 100zł. !!
Po raz pierwszy!! ..taka kwota...chyba z nieba..ją sobie Pani zarzyczyła....może i Pani jest świetna w malownaiu włosów...lub nie wiem w czym..(bo nigdy nie korzystałam..)to sobie Pani życzy takie ceny od klientów...ale raczej układanie włosów nie jest u Pani atutem...więc ceny powinny być o wiele niższe...nie dość , że fryzura była robiona ok 1,5 h to była jak dla dziecka...ulizane...a jak zwróciłam uwagę(2 RAZY), żeby podniosła..i poprawiła bo tak mi nie pasuje..to się spojrzała jakbym oczekiwała nie wiadomo czego!! ?
NIE POLECAM NIGDY!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

Kobieto, a nie mogłaś od razu zgłosić reklamacji szefostwu? Teraz na forum łatwo oskarżać i wylewać na kogoś pomyje. Takie sprawy załatwia się na miejscu, a nie forum.
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

Nie polecasz sklepu Alex, nie polecasz salonu Amelia, a może za bardzo roszczeniowa jesteś? Ja osobiście od długiego czasu korzystam z usług tego salonu, akurat nie ta pani mnie strzyże, tylko pani Edyta, ewentualnie pani Ania i nigdy nie byłam rozczarowana, a jeśli mialam jakieś uwagi to zawsze zostałam wysłuchana, nigdy nie było problemu.Uważam.że skoro nie odpowiadała Ci fryzura czy cena to należało to wyjaśnić na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

No cóż...ja juz dawno zrezygnowałam z wizyt w tym salonie, niestety, ale Pani A. z jednej strony bardzo mila osoba, ale zupelnie nie majaca pojecia o ukladaniu i kolorycji wlosow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

Witam autorkę maliina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Prosimy o kontakt(www.fryzuryamelia.pl) w celu wyjaśnienia zaistniałej niedopuszczalnej sytuacji. Sprawa zostanie wyjaśniona na korzyść klienta.
zespół fryzuryamelia.pl

HOBBbystka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

A jestem bardzo zadowolona, w sierpniu czesalam się na wesele. Nie wiem jak na imię miała Pani która mi upinala. Ale na kolejne wesele tez się tam wybiorę

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

i dziewczyna sie sesrała.

tez uwazam ze jesli kobieta zle wlosy czesala to klientka powinna od razu powiedziec ze tak nie chce i juz, ze ma poprawic. Nie umiala powiedziec w oczy to nagadala do innych plotkara.


a do salonu moze warto zaprosic chlopakow z OSTREGO CIECIA albo z AFERA FRYZJERA niech zobacza jak Pani A. sobie radzi bo wychodzi na to ze nie za dobrze wiec nie powinna sie lapac za cos czego nie umie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

Pani maliina napisała że jako \"stały klient\",a chwilę dalej pisze ,że nigdy nie korzystała z niczego w tym salonie.Przeczy sama sobie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

Masumi czytaj ze zrozumieniem... nie uczyli Cię w szkole...niegdy nie korzystałam z usług u tej Pani...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

panda19833 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) przecież napisłąm w poście, że kobiecie 2 razy mówiłam, że nie tak, tylko tak..a że nie umiała zrobić...to co miałam 3 RAZ uwagę zwrócić....SAMA głupio się czułam... !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

Witam pania maliina.Przepraszam za zaistniał sytuacje.Ma pani prawo zareklamowac moja usluge. Prosze w tym celu o kontakt.Krzywdzace jest to ze negatywnie opisuje pani publicznie dzialalnosc calej firmy.Pozdrawiam.
ALDONA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

Ja akurat się czesałam u tej Pani i byłam zadowolona. Ale jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

wylewanie gówna publicznie na kogoś jest nie fajne... tyle w temacie, jestem nie zadowolona mówię o tym.
Zachowanie złośliwe, znam ów fryzjerkę, czesała i farbowała mi włosy i było ok ...
Napisać na taki temat publicznie jest żenadą i próbą ośmieszenia osoby ...i tak naprawdę bardzo niskie zachowanie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

malina przyznaje ci racje ok.



Heinecken obejrzyj sobie programy ktorego wyzej podalam nazwe wtedy zonaczyc co to znaczy profesjonal na obsluga.


klient mowi ze mu sie nie po doba a fryzjer dalej robi co mu sie podaba na czyjejs glowie.

no to teraz sa tego skutki. trzeba bylo dojsc do porozumienia jakos a nie sie dosac na klienta. Albo powiedziec ze niestety nie da rady czegos takiego zrobic na glowie przeprosic i skonczyc fryzure.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

To może ja też się wypowiem. Nie wiem czy można nazwać mnie stała klientka, gdyż wlosy farbuje sama w domu, chcialam zachodować, więc nie bylam u fryzjera z 1,5 roku. Zawsze chodzilam do właścicielki ww. salonu. Dzwonię w srodę rano aby umówić się na strzyżenie, odbiera bardzo miła Pani, ktora tłumaczy że Pani A. wybiera się na urlop i oczywiście mnie przyjmie, ale oddzwoni osobiście. Czekam całą środę, cały czwartek i...... dzwonię dziś ponownie (zawsze mozna zapomnieć, prawda?) Mówię, że fryzjerka miala do mnie dodzwonić i chcialam się przypomnieć, na co bardzo miła Pani, że Pani A jest teraz zajeta i do mnie oddzwoni. I co? I jest godz. 17 i oczywiscie nikt nie zadzwonil. Tak się ludzi nie trakruje, skoro Pani ma tak wysokie mniemanie o sobie, to ja mogę tylko współczuć. Można od razu bylo powiedzieć, ze ze wzgledu na urlop nie przyjmę, tymbardziej ze ja umówić chcialam się juz po urlopie. Ale jak to się mówi, sa ludzie i taborety. A karma wraca. Dobrze, że w Łomży jest wiele zakładów fryzjeskich, gdzie nie robią łaski....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

a ja powiem ,ze w tym miescie nie ma zadnej dobrej fryzjerki ani fryzjera damskiego. Nie ma nikogo któ potrafi dokonać profesjonalnego strzyżenia włosów tak aby po umyciu i wytarciu ręcznikiem one same się pięknie układały. Braki w tym zakresie nagminnie maskuje się litrami lakieru i modelowaniem. Faktyczny stan po obcięciu pojawia się po pierwszym myciu gdy wysuszone włosy wyglądają na głowie jakby kto siekierą je rąbał czyli schody na łebie. Jedyny ratunek to znowu lakier i modelowanie. Drugi powód takiej oceny jest fakt ,że nikt w miescie nie potrafi dokonac rozjaśnienia włosów tak aby osiągnąc efekt jakiego oczekuje klienta . Z reguły dla wszystkich to wróżenie z fusów czyli wyjdzie albo nie wyjdzie . A jak Nie wyjdzie to wina klientki bo ma kiepskie włosy a nie fakt ,że mamy do czynienia w większości kiepskich fryzjerów. Bardzo czesto kończy się obrzydliwym kolorem jak nie zwyczajnym przepaleniem końcówek włosów i taka jest prawda .

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

a z tym umawianiem się to fakt , mniemanie mają niesamowicie wysokie o sobie tylko kwalifikacje marne.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

Fajman, stary capie, przecież jesteś wpół łysy! Co Ty chcesz farbować. Może trwałą trzeba Tobie zrobić. Może jeszcze malujesz paznokcie u nóg? Przyznaj się koleżanko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

Fajmanowa.... to może do Zambrowa jedź? Tam Tobie rozjaśnią włosy, i ułożą bez litrów lakieru i bez modelowania. Może trzeba je regularnie myć i problem rozwiąże się sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amelia Studio Fryzur - NIE POLECAM

lewitan1860 ty mendo społeczna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org