czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Jaki ginekolog w Łomży jest najlepszy na prowadzenie ciąży kogo polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

pan dr.pijagin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Mi prowadził, nie polecam !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Polecam z czystym sercem dr Sokoła, ciężko spotkać w dzisiejszych czasach takiego lekarza, naprawdę, bardzo dobrze się mną zajął chociaż na pierwszą wizytę poszłam do niego na początku 9 m-ca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Potwierdzam dr. Pijagin!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Dr. Pijagin. Prowadził mi 2 ciążę i mogę go polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Bardzo dziękuje . A mogę wiedzieć jaki jest koszt wizyty u tych ginekologów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

dr Pijagin bierze 100 zl za wizyte i robi wszystkie badania, jest bardzo doladny, wszystko wytlumaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Dzięki dziewczyny już dużo wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

dr Tomasz Sokół. prowadzi moją drugą ciążę i jest to po prostu rewekacyjny lekarz. byłam u wielu ginekologów na początku pierwszej ciąży i ten jest najlepszy, wizyta trwa dosc długo i ciężko się załapać ale watro poczekac. wizyta: 100zł i masz w tym wszystko oprócz cytologii. najlepsi ginekolodzy w łomży: dr Sokół, dr Pijagin, dr Zaremba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Sokół będziesz zadowolona 10000%%%% konkretne podejscie o wszystko wypyta, wysłucha, profesjonalny, nie zastanawiaj się. W dodatku jest ordynatorem. Rzetelny lekarz. Żaden pijagin jego nikomu nie polecam.

Mrj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Ja również polecam dr. Sokola prowadził moja druga ciąże a poznałam go przy pierwszej ciąży jak leżałam w szpitalu był tam na stażu. Teraz tez jestem chyba w ciąży ale na szczęście zapisałam się do niego wiele wcześniej bo już w lipcu na prawdę warto czekać i wszystkim do okola mowie ze jeśli ciąża to tylko dr.Sokol

mloda22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

A który ginekolog jest dobry w leczeniu chorób wenerycznych? Chodzi konkretnie o kłykciny kończyste.
Miałam je leczone, wymrażane w Clinica dermatologica, ale odkąd się tu przeprowadziłam to zdążyły mi się odnowić i nie chce mis ie taki kawał jechać. A słyszałam, że ginekolog też może maść przepisać, więc w sumie tylko po to bym poszła.
Tu przeczytałam: http://klykcinyhpv.pl/klykciny-konczyste-u-kobiet/
że \"Co więcej, obecność brodawczaków ludzkich podczas porodu może spowodować zakażenie dziecka. Kłykciny kończyste powinno się więc leczyć podczas ciąży, by zmniejszyć ryzyko zakażenia potomka. Terapia musi od początku do końca być prowadzona przy współpracy i konsultacji z ginekologiem.\"

Ten, kto nie ma racji, krzyczy najgłośniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

Ja również polecam dr.Sokola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki ginekolog na prowadzenie ciąży

dr Pijagin lub dr Zaremba. Tylko i wyłącznie. Do dr Sokoła nie radziłabym..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org