czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naturalne kosmetyki

Czy w Łomży znajduje się gdzieś sklep posiadający w swojej ofercie naturalne kosmetyki? Interesuja mnie w szczególności mydła. Wiem że w Venedzie jest sklep \"fryzjerski\" i ma w ofercie naturalne szampony, ale czy mydła tez posiadają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Są :) w Venedzie nie widziałam naturalnych mydeł, a sklepy w których sama się zaopatruje to drogeria na Farnej (tam można kupić na pewno, ja sama zaopatrzam się tam w mydło Aleppo) i sklep na Ks. Anny (to chyba ziołowa apteka ale mają duży wybór naturalnych kosmetyków) za małą stokrotką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

W zielarskim mały wybór był i Aleppo nie mieli. Powiedz mi a jak cenowo tam na Farnej i do której otwarty sklep. To ten mały sklepik obok sezamu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Tak, to ten :) ja kupiłam Aleppo za niecałe 30zł, ale cena jest uzależniona od ilości procentowej oleju laurowego, ja brałam 23% :) Duża kostka, wystarczyła na kilka miesięcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Witam, posiadam dostęp do wysokiej jakości produktów, jak np. produkty do pielęgnacji oraz środki czystości. Mam w swojej ofercie antybakteryjne bardzo wydajne mydełko w płynie (3 grosze za użycie) -\"Delikatne mydło z lanoliną oczyszcza, nawilża, regeneruje i koi skórę oraz wspiera jej naturalną barierę ochronną, przebadane dermatologicznie\" Polecam gorąco. Proszę o kontakt na priv.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

w Venedzie na stoisku Skarby Syberii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Mydła alepo są w dobrej cenie w gabinecie masażu na ul. Małachowskiego. Ostatnio za 20% płaciłam ok. 25 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Dobre i w miarę atrakcyjne cenowo kosmetyki to choćby http://www.kremus.pl Ale tutaj akurat wiele zależy od tego jakie macie konkretnie problemy skórne - masz kosmetyki dopasowane do konkretnej cery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Fajnie, dzięki za rady :)

- Czy jest jakie życie po śmierci?
- Życie po śmierci jest dla tych, którzy umierają przed śmiercią, którzy umierają za życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Kupowałam na Małachowskiego w gabinecie masażu. Słyszałam też o sklepiku na Farnej ale jeszcze tam nie byłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

W Ekoaptece na Ks. Janusza mają bardzo duży wybór różnych kosmetyków naturalnych, miłe dziewczyny znają się na tych kosmetykach
i dobrze doradzą. Zawsze tam kupuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Na ul. Giełczyńskiej jest od niedawna sklep z naturalnymi kosmetykami polskich firm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

ja polecem kosmetyki w internecie. na pewno mozna dostac taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Polski producent Gal ma dobre, naturalne i tanie kosmetyki. Jest ich sporo, aczkolwiek moim numerem jeden są kremy i balsamy z wiesiołkiem oraz olejek do kąpieli z witaminami i wiesiołkiem. Mam suchą i problematyczną skórę, a olej z wiesiołka jest rewelacyjny i radzi sobie nawet z egzemą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Jak nie znajdziesz w Łomży to polecam zakupy w internecie, wychodzi o wiele taniej i producenci dorzucają sporo próbek innych produktow. Polecam1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Już było, ale raz jeszcze - spróbujcie i porównajcie sobie wybrane produkty Hildegard Braukmann. One naprawdę dają bardzo fajne efekty, a przede wszystkim sprawiają, że ta cera zaczyna wyglądać zdrowo. Natychmiast czegoś takiego nie da się zrobić, a dzięki systematyczności i odpowiednim produktom już tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

W Łomży rzadko kupuję kosmetyki, wolę zamówić przez internet szczerze mówiąc. Zwykle robię większe zamówienie i biorę wszystko na raz: jakieś kremy, toniki do twarzy, suplementy diety, szampony itp. itd. Najczęściej robię takie zakupy w aptece pod Smokiem i polecam. Dostawa błyskawiczna, produkty tańsze niż w innych aptekach i zawsze dostępne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Ja używam naturalnych kosmetyków zarówno do skóry jaki włosów. Po co mi kosmetyki napakowane chemią skoro nic to nie daje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

ja używam naturalnych kosmetyków do włosów z firmy Mila i Kallos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Ja zamawiam wszystko przez neta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Uwielbiam naturalne kosmetyk! Zawsze warto o siebie zadbać!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Akurat w takich obszarach tematycznych staram się poszukiwać porad w Internecie. I co ciekawe, z reguły udaje się znaleźć naprawdę interesujące i przydatne porady :)

Obietnice - nawet te niezobowiązujące - pozostają człowiekowi w pamięci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

a ja teraz przerzuciłam się na olejki i stosuje olejek bio oil do ciala. Świetnie
nawilża i odżywia ciało. Stosować go można również na twarz, jest sprawdzonym
od lat kosmetykiem, nie podrażnia skóry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Kilka podpowiedzi jak wybrać kosmetyki na bazie naturalnych składników znajduje sie w tym artykule
rodzinazdrowia.pl/kosmetyki-na-bazie-naturalnych-skladnikow-na-kazda-pore-roku-na-co-zwrocic-uwage-przy-ich-wyborze

Polecam przede wszystkim czytać etykiety, bo nie zawsze to co jest naturalne, jest naturalne. To właśnie one zdradzą nam najwięcej informacji o danym kosmetyku. Z pewnością na etykiecie kosmetyków naturalnych nie powinny znaleźć się substancje takie jak syntetyczne emulgatory (np. PEG), parabeny, nanocząsteczki lub pochodne ropy naftowej (m.in. olej parafinowy, wazelinowy, parafina, wazelina), silikony, glikol, syntetyczne barwniki i kompozycje zapachowe oraz substancje pochodzenia zwierzęcego i modyfikowane genetycznie.

Czytanie składów kosmetyków nie jest takie trudne i wystarczy jedynie się wprawic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Dla fanek kosmetyków naturalnych polecam taki portal, gdzie można poczytać o tym, które kosmetyki są naprawdę naturalne, a które tylko tak się nazywają. U nas prawo jeszcze nie reguluje niestety tego terminu precyzyjnie i często konsument jest wprowadzany w błąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naturalne kosmetyki

Jeśli zależy Wam na naturalnych kosmetykach, to musicie szukać najlepszych firm, które zajmują się ich produkcją. Moja przyjaciółka jest zafascynowana marką i zastanawiam się nad tym, czy warto na taką markę się przerzucić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org