czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Proszę pomóżcie potrzebuje tłumacza języka szwedzkiego do przetłumaczenia dokumentów z samochodu. Pilne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Podobno jest gdzieś w Łomży ale ja robiłem tłumaczenie w Białymstoku. Nie mam już namiarów bo to było 3 lata temu. Wysyłasz na e-maila skany dokumentów a po tłumaczenie trzeba już jechać. Poszukaj w Google. Masz całe dowody rejestracyjne ? Cały niebieski i cały żółty ? Jeśli masz tylko połowę żółtego będziesz miał problemy z rejestracją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Dziękuje. Mam całe dokumenty. Już znalazłem Pana Mirka z Białego. :P a z Łomży może ktoś zna??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

W Łomży nie ma takiej osoby jedynie Pan Mirek z Białegostoku pozostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

W Łomzy jest na Nowogrodzkiej,wszystkie języki świata podobno,włoski przetłumaczyli,norweski też więc szwedzki pewnie tez przetłumaczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

rozumiem. dowiem sie kto tam na nowogrodzkiej to tłumaczy. dzieki za wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Na nowogrodzkiej nie tłumaczy a jedynie wysyła skany dokumentów do tłumaczenia. Można to zrobić również samemu. Ogłoszeń jest sporo. W oby przypadkach czekasz kilka dni na tłumaczenia.
http://www.finpraw.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Tłumaczenie można załatwić przez internet, zobacz - http://www.tlumacz-szwedzkiego.pl/ I wyjdzie taniej niż na mieście, po prostu oceń sobie jakie są możliwości w okolicy. Sądzę, że kogoś sensownego uda się wam znaleźć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Szukając biura tłumaczeń warto zdecydować się na takie, które specjalizuje się w danym języku. Minimalizuje się w ten sposób ryzyko jakichś niedociągnięć i ewentualnych problemów. Ja do tłumaczenia różnych tekstów skandynawskich (głównie szwedzkie i duńskie) korzystam z biura Art of Translation z Gdańska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Ja kilka razy korzystałam z biura tłumaczeń Art Of Translation. Szybko wykonują zlecenia i bardzo dokładnie. Nigdy nie miałam problemów z przetłumaczonymi przez nich tekstami 

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Mi też zdarzyło się tłumaczyć z Art of Translation. Zwykle chodziło o moje wyjazdy do pracy i teraz też zleciłam tłumaczenie dokumentów. Jestem zadowolona ze współpracy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Tłumaczenie można załatwić przez internet

african mango

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Hej:) ja mogę polecić biuro Colltra, jak akurat wykonywałam u nich tlumaczenia prawnicze z języka rumuńskiego, ale zajmują się też innymi językami europejskimi. Możesz zajrzeć tutaj:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Zawsze, wybierając tłumacza oczekujemy od niego, że odpowiednio zaangażuje się on w swoją pracę, wykonując tłumaczenie z dokładnością i w wyznaczonym terminie. Ze względu na to, że jego praca jest bardzo trudna to nie jest w cale proste zadanie. Aby dowiedzieć się jak dokładnie wygląda praca tłumacza i tłumaczenia od zaplecza, warto zajrzeć na stronę: https://slowacki24.pl/. Tutaj jest mnóstwo artykułów na ten temat, które są naprawdę ciekawie napisane, więc czas spędzony tutaj będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego. Pilne!

Tak się składa, że ja nigdy jeszcze nie miałem potrzeby aby skorzystać z usług takiego tłumaczenia, ale tak naprawdę raczej nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem właściwego biura. Z całą pewnością ja każdemu również chciałbym polecić usługę https://dogadamycie.pl/blog/tlumaczenie-i-lokalizacja-e-maili-systemowych-do-zagranicznego-klienta/ która moim zdaniem świetnie się sprawdzi w wielu firmach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org