czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nagrobki

Był już temat o firmach pogrzebowych, to teraz może o firmach kamieniarskich. Kogo polecacie do wykonania nagrobka a kogo należy omijać? Która firma robi to solidnie? Jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Epitafium -solidna robota i dobry materiał!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Co za róznica czy solidnie czy nie.Trup nie zobaczy, a nagrobek to jest dla rozdziny, żeby ladnie wyglądalo i wstydu nie przynosilo przed ludzmi.Tak było i jest.Pierwsza lepsza firma załatwi sprawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

zgadzam się z kawoszem :)
W Epitafium mają chyba najnowocześniejszy zakład, bo w innych zakładach, powiedziano mi, że takich rzeczy jak chciałam nie da się zrobić, a oni sami tną bloki granitowe, więc wszystko jest możliwe. Co do ceny i solidności wykonania też jestem zadowolona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

plyte polozysz ladno i wystarczy liczy sie pamiec a nie beton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Owszem, sprawę załatwi pierwsza lepsza firma, tylko za kilka lat trzeba znowu inwestować, bo se wykonawca na łatwiznę poszedł, mimo że skasował jak należy. Widać to dopiero po dwóch, trzech latach jak deszcz pozłacane literki zmywa, które to miały być rzekomo już na lata...(są przecież bardzo drogie), albo zapada się kostka, którą położono bez utwardzenia podłoża. Później zbywanie, bo niby ziemia na cmentarzu pracuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

LIDA masz rację, dlatego ucieszyłam, się kiedy okazało się, że na ten nagrobek dostałam 10 lat gwarancji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

a co moze nie pracuje kostka jak obok dul kopio ziemia sie obsuwa i od tego sie zapada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Wow! 10 lat gwarancji w Epitafium! Brzmi zachęcająco. A czy u kogoś zaistniała potrzeba z tej gwarancji skorzystać i czy została pozytywnie rozpatrzona?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Hmm. 10 lat gwarancji, spoko :) a co powiecie o innych firmach? np. JW.Granit z Piątnicy, pana J. L. z Łomży,z Łomżycy p . K. firmy z st. Łomży,firm z Łomży Granit,Orion,Firmy rodzinne p. Pal... firmy z poza Łomży:ze szczepankowa,rogienic,nowogrodu,wizny itp????
Nie tworze reklamy :) Pozdro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

darek nie przezywaj tak bo stringow nie dopierzesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

nie przeżywam,ale bawi mnie to :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

ładą reklamę sobie epitafium robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Jaką firmę polecacie jeszcze do wykonania nagrobka, bo Epitafium to ze względu na samą lokalizację może sobie ceny z kosmosu dyktować i z pewnością na brak zleceń nie narzeka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

w lidlu maja tanie w biedronce czekaj na promocje /

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

lomzyk bazy nie czaisz... Nie chodzi o tanie, chodzi o solidną robotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

a może po prostu poszukać zakładu kamieniarskiego na portalu pożegnaj.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Porównywałam ostatnio ceny nagrobków w różnych firmach i zdecydowanie najlepszą firmą według mnie jest http://www.nagrobkiokla.pl posiadają bogatą ofertę w super cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

jeżeli chodzi o nagrobki to moim zdaniem warto zainteresować sie ofertę tej firmy http://www.altamura.pl/. Przecież każdy z nas chce by nagrobek był solidnie i ładnie wykonany. Dlatego też warto stawiać na fachowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Od takiej żenady to człowiek w grobie się przewraca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Polecam firme Kambet S .Cichosz ul Przykoszrowa za Epitafium.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

najlepsza najsolidniejsza jest firma wisniewskiego z piatnicy.pracuja u niego ludzie ktorzy kilkanascie lat obrabiaja granity. pudelko z plyt kazdy ustawi sam . problem w tym zeby plyta byla ladnie i dokladnie obrobiona wystarczy porownac nagrobki na cmentarzach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Cena nagrobka jest istotna, ale nie ona powinna być najważniejsza. Przede wszystkim liczy się estetyka nagrobka i jakość materiału. Przecież nagrobek nie stawia się na rok lub dwa. Moi znajomi korzystali z usług firmy http://www.gotowe-nagrobki.pl/nagrobki/
Wszystko załatwione bardzo sprawnie i z niezwykłym taktem oraz delikatnością, a to ważne w takiej smutnej sytuacji. Mało tego, dostali aż 10 lat gwarancji na nagrobek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

wiśniewski Piątnica - polecam

kaniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

No ja ze swojej strony mogę dorzucić firmę https://web.facebook.com/kamieniarstwopoznan/ z Poznania, bo mają szeroki wachlarz kamieni, na czym wielu z nas zależy. W Łomży tak naprawdę nie wiem kogo polecić, bo od niedawna tu mieszkam i się nie interesowałem. Na razie nie jest mi to potrzebne. A tak w ogóle, to czy uważacie że lastriko wraca do łask?

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Obecnie coraz częściej spotyka się nagrobki z rzeźbami. Przepiękne pomniki z granitu wykonuje zakład kamieniarski Szołtun http://www.pomniki.eu/oferta/nagrobki. Dzięki nowoczesnym maszynom i wykwalifikowanym pracownikom, istnieje możliwość realizacji nawet skomplikowanych projektów. Zakład wykonuje też nagrobki wzorując się na wskazanym przez Klienta pomniku na cmentarzu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Spadaj trollu z tą reklamą sam sobie zamów taki nagrobek a firma którą reklamujesz to zapewne partacze bo na forum się reklamują tam gdzie sama zbieranina partaczy i wciskaczy kitu OMIJAĆ TĘ FIRMĘ Z DALEKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Buty do biegania warto kupowac w sieci bo sklepy online miewaja nalepsze promocje na takie obuwie. Do biegania należy wybrać buty amortyzujące przodostopie, a do chodzenia – obuwie z grubszą podeszwą chroniącą piętę. Buty do biegania są nieco droższe od zwykłych butów do ćwiczeń, jednak jak najbardziej warte swojej ceny.
Polecam rozejrzeć się tutaj;
https://www.dobiegania.pl

W sklepie mają obecnie dobre promocje na takie obuwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Ja kupowałem nagrobek na stronie: https://kamieniarstwojanik.pl/kamieniarstwo_nagrobkowe/grobowce_nagrobki.html . Mają tam do wyboru wiele wzorów nagrobków. Wykonują kawał dobrej roboty. Z nagrobka jakiego zamówiłem byłem bardzo zadowolony. Dodatkowo jest 5 lat gwarancji. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrobki

Mogę Wam polecić ofertę pewnej firmy, z której sam skorzystałem i jestem zachwycony wykonaną przez nich pracą - kamieniarstwo Poznań . Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie wszelkie informacje na tematem oferty zakład kamieniarski Graniteks.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org