czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dyktafon cyfrowy

potrzebny od zaraz kupię 693902030

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dyktafon cyfrowy

Idź człowieku do sklepu i kup sobie od ręki np. NEONET mają za ok. 100zł

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dyktafon cyfrowy

ale bystrzak :)
Po co mam iść wydać 100 jak mogę kupić od kogoś za 40 ? No ale liczy się to że odpisałeś ..... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dyktafon cyfrowy

przejrzyj gazetki to może znajdziesz nowy za 60-80 zł...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dyktafon cyfrowy

moge sprzedać od zaraz za jakieś 35-39 zł. Nie działa, ale jak kupowałem kilka lat temu to śmigał, że aż miło ! Może uda ci sie go naprawić, bo mi się nie chce w to bawić.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dyktafon cyfrowy

Po co kupować? Smartfon wystarczy w dzisiejszych czasach.
Z mikrofonem zewn to też nie problem.

Wystarczy wziąć dowolny mikrofon, odciąć wtyczkę i przylutować wtyczkę od dowolnych słuchawek do telefonu komórkowego.

Wtedy smartfon wykrywa taki mikrofon jak podłączone słuchawki ale wtedy korzysta z tego mikrofonu.

Ja sam jak kiedyś pisalem do pewnego konkurencyjnego portalu lokalnego używałem takiego zestawu: zwykły komputerowy mikrofon + taka przejściówka jak wspomniana wyżej + smartfon Alcatel Onetouch pop c7 (następnie kupiłem uszkodzony mikrofon który lepiej wygląda, wywaliłem z niego bebechy, włożyłem ten komputerowy, i przylutowałem wtyczkę z tamtej przejściówki)

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dyktafon cyfrowy

Dobry dyktafon możesz kupić tutaj: http://24a-z.pl/dyktafony-c-53.html
Jeżeli zamówisz dzisiaj, to przyjdzie w piątek, albo w poniedziałek. Warto, ponieważ ceny nie są wysokie, a jakość nagrywanych rozmów dobra. Sama używałam do nagrywania wykładów na uczelni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org