czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Drukarnia

Witam.
Wiecie może jakie są warunki pracy w drukarni Top Druk?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

Słyszałem od znajomka który tam pracuje że ciężko się tam dostać . On akurat chwali sobie - twierdzi że nikt się nie wytrząsa , każdy wie co ma robić i że wszystko z góry jest zaplanowane. A wie co mówi gdyż pracował u konkurencji w której był totalny bajzer a gdy przyszedł ociec Szefaa to za byle co wyzywał od h... i ku... i wszystko leciało co najgorsze. Jak się dostał do Drukarni gdzieś na Nowogrodzkiej to aż nie wierzył że w łomży ktoś może na takim poziomie prowadzić firme.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

Właściciele są z kościołem blisko więc dziwić się nie trzeba że w ich drukarni jest przedsionek nieba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

Dzięki za odpowiedz Niezależny;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

To ci posłodził \"niezależny\", pierwszy post i aż bije reklamą. Co chwile widziałem tej firmy ogłoszenia o treści: zatrudnię pomocnika, grafika, handlowca, informatyka itp. co świadczy, albo o gigantycznym rozwoju tej firmy, albo częstej redukcji pracowników. Raczej to drugie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

Może i masz rację WC ,ponieważ owy kolega dodał tylko jedną opinię przez całe zycie swojego loginu ; -) duzooo.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

Nie będę wdawał się w zbędną dyskusje.Napisałem tylko tyle co usłyszałem.Reklamować nic nie chcę bo mi nikt za to nie zapłaci.Na codzień pracuje w Domelu i na temat tej Firmy mogę z wami się kłócić. Bez odbioru.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

a co taki bierny jesteś w tym temacie? płacą Ci za nakręcanie klientów? Szkoda, że nie miałeś okazji reklamować domela hehe, czyży by był gorszym pracodawcą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

czyżby*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

Mało tych opini, ale dzięki i za tyle..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

chcesz szczerej opinii? wyślij zgłoszenie , idź na rozmowę i sam się przekonaj. Od siedzenia w domu jeszcze nikt się nie wzbogacił, a co ludzie to tyle opinii. W Łomży żadna firma nie ma dobrej renomy bo i ludzie zrzędliwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia

ja tam pracuje już czwarty rok. najlepiej przyjsc samemu i zobaczyć a nie posiłkować sie forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org