czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Części samochodowe

Witam wszystkich w temacie mam do was pytanko ,
Czy w łomży hurtownie z częściami zamiennymi nie kantują przy sprzedaży tzn na tak zwaną{podmianke} część idzie na sklep lub hurtownie a zdarzają się inne nazwy w oryginalnych pudełkach ostatnio miałem przykrą sytuację z zakupem kompletu sprzęgła i powiem szczerze kilka sklepów odwiedzałem ihurtowni i zawsze był jakiś zonk. częsci mają te same numery ale kurcze zamówiłem najpierw komplet Sxaxchxs (nazwa firmy zmieniłem czyt. bez x specjalnie bym nie został oskarżony o szykanowanie dobrego imienia Firmy ) i przyznaje że w 2 kompletach sprężynki grały jak fortepian i podejrzewam że to były części niby nowe ale po szpetnej regeneracji ślady na docisku i źle przylegające okładziny na to wskazywały , ale przed ostatni sklep to mnie powalił na kolana nie zrażony zamówiłem kolejny produkt w/w firmy i też był to bardzo lichy produkt w oryginalnym pudełku, więc zamiennikiem dla tej firmy była dobrze znana wam pewnie firma {Lxukx) czyt. bez x i tarcza tej korporacji super zgadzało się drugi był docisk tez zgadzał się ale łożysko oporowe miało bardzo ciekawą nazwę tu cytuje (INA MADE IN CHINA) i tu cytuje pana ze sklepy : Słuchaj jestes strasznie wymagający ale i ty i twoj mechanik , musicie zrozumieć jedno że teraz duże firmy szukają oszczednosci i przenosza swoje produkcje do chinskich i koreanskich podwykonawców By obniżyc koszty produkcji) zniesmaczony straciłem nadzieję z zakupu dopiero w ostatnim sklepie otrzymałem w pełni oryginalny produkt w/w firmy posiadające plomby czego w poprzednich sklepach nie było i co najważniejsze Łożysko było LxuxK, I moje pytanie brzmi spotkaliście się już z podobnymi historiami bo ja byłem poprostu w szoku że tak teraz się o klijenta dba i że skoro części itak są chinskie to i ceny powinny być adekwatnie chinsko niskie .

Misiaczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Części samochodowe

Gdzie kupowałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Części samochodowe

Niuniek18b nikt w wała Ciebie nie robi, poprostu tak jest. Sachs, Luk, Valeo to jest najwyższa półka. Są to firmy które dostarczają cześci na pierwszy montaż. Zapewniam Cię, że widzialem tarcze w/w firm i sprężyny grały jak fortepian. Co jak co, ale jak Sachs zrobi luźne sprężyny to tak ma być, zakładać i nie dyskutować. Co do plomb, to: przychodzi do sklepu klient X i pyta o sprzęgło. Pan w sklepie przynosi no i oczywiście pokazuje (otwiera pudełko=zerwanie plomby) okazuje się że nie jest takie (bo jest błąd w katalogu, bądź zła zamiana numerów produktów) i teraz przychodzi pan Niuniek18b i prosi o ten sam zestaw i stwierdza, że plomby są pozrywane i ktoś kombinował. Co do łożyska INA w zestawie Luka, jest to jak najbardziej normalne, bo INA to marka Luka tak samo jak FAG. O pakowaniu różnych produktów w kartony innych marek można by pisać dużo. Co do Made in China, to też jest tak jak mówisz. Bosch, Mann-Filter i inni czołowi dostawcy produkuja w Chinach, bo jest taniej i tyle (jaką masz skomplikowana technologię w filtrze czy coć by w łożysku??). Idź do pierwszego lepszego sklepu i poproś o klocki, tarcze, rozpylacze, filtry itp i sprawdź skąd pochodzą?? Podpowiem: Chiny, Argentyna , Brazylia, indie itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Części samochodowe

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Części samochodowe

Przeiciez Emoji25 jestes kobieta i ogrzewasz mieszkanie na kredyt, to jak mozesz zamawiac jakies inne uslugi skoro z finansami nie wyrabias i chwilowkami zyjesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org