czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kominiarz łomża i okolice

jak w temacie mógłby ktoś polecić? i jeśli wiecie to ile taka usługa może kosztować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kominiarz łomża i okolice

Jaka usługa ? Wiem, że listonosz puka 2 razy, ale nie znam cennika. Ale cennik usług kominiarskich znam doskonale. Proszę o specyfikację robót, proszę podać kontakt, odezwę się.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kominiarz łomża i okolice

Peter no coś Ty specyfikacja robót....Wiadomo, że kominiarz jest od czyszczenia przytkanych luftów;).Oczywiście to żart z mojej strony;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kominiarz łomża i okolice

trzeba byłoby przeczyścić komin w domu piętrowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kominiarz łomża i okolice

De. Nie zawsze, bo czasami to także analiza i ocena stanu technicznego (też traktuję Twoją wypowiedż jako żart).
Ale odnośnie konkretów proszę bardzo:
Pan Warchoł , nr telefonu 696 586 239
Pan Chomontowski, nr telefonu 694 264 543


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kominiarz łomża i okolice

fiku miku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kominiarz łomża i okolice

Cena za usługę to 80 zł.i sądzę na dole wybierasz sam za całość 110 z dojazdem na terenie Łomźy tel. 696700393

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kominiarz łomża i okolice

Ja mogę Ci jedynie podesłać stronę firmy, która zajmuje się różnymi usługami kominiarskimi http://kominiarskie.com , jeśli chodzi o zakres usług, to wszystko masz dokładnie opisane na stronie, a w kwestii cen najlepiej kontaktować się z firmą telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kominiarz łomża i okolice

Zerknij na http://lokalers.pl/podlaskie/lomza/kominiarz/ . To serwis z okolicznymi specjalistami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org