piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
garaż z płyt betonowych

Kto z Łomży albo okolic mógłby postawić niby-garaż/pomieszczenie gospodarcze z płyt betonowych?Może jest ktoś godny polecenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

Ja mógłbym niby-postawić. To byłaby niby-budowa z płyt niby-betonowych. Koszt niby-nieduży: 1000 zł. Płatne z góry, niby przed końcem budowy.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

kup lepiej pustak !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

Żałosne. Żałosne chłopaczki. A transponder zawsze odpisuje : Masakra. nie wiesz, nie nadajesz się do tej roboty, nie masz pojęcia w tym temacie, to po co piszesz? Nie wiem, to taki popis na forum???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

kup gotowy betonowy garaż
przyjeżdżają z takim na ciężarówce, jak masz wyrównany teren to w 2 godziny będzie stał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

wiem, ale nie może być tak niestety. Dlatego chcę się dowiedzieć, czy ktoś z okolic Łomży mógłby ułożyć równo te kilka płyt, tworząc nieduże pomieszczenie gospodarcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

z tego co wiem to firma STONEL produkująca ogrodzenia betonowe,może wyprodukować taki garaż www.ogrodzeniabetonowe.stonel.pl

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

sh-iza: widzę, że potrzeba postawienia Cię pod mur. Wyzywasz nasz od \"żałosnych chłopaczków\". Śmiem twierdzić, że bierzesz udział w ogólnej akcji promowania ogólnego badziewia na tym forum. Jeżeli się mylę to powiedz konkretnie gdzie ta realizacja, z czym jest problem techniczny. OK, mogę Ci te płyty ułożyć równo, tworząć nieduże pomieszczenie gospodarcze. Mało tego zrobię to za połowę ceny z firmy STONEL. Proszę o podanie danych do podpisania kontraktu ! Jestem pewien, że po tym moim wpisie kontakt się urwie ...


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

Podbijam temat. Kto coś takiego robi w okolicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

Temat się nie urwie, naprawdę chcę coś takiego zrobić u siebie na działce a sama nie umiem. Czy ktoś mógłby zrobić całość? z dachem? Jak nie, to same płyty nich równo postawi, dach ktoś inny zrobi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

sh-iza: blondynka jesteś ? zapytałem powyżej: to powiedz konkretnie gdzie ta realizacja, z czym jest problem techniczny ?? Masz projekt techniczny, pozwolenie na budowę? Realizujemy zgodnie z prawem budowlanym - znasz je? Ciągle ponownie pytam o kontakt i dane teleadresowe ............ mamy pisać na \"Berdyczów\" ?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

!!!!!!!!!! reklama ??? A już myślałem, że wreszcie robotę dostanę ?!?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

projekt mam w głowie-wystarczy, bo to małe pomieszczenie gospodarcze. Prawo budowlane znam i tu nie ma żadnego problemu. Szukam kogoś, kto zrobił już gdzieś coś podobnego. Chcę, żeby ktoś sprawnie, szybko i równo postawił słupki, ułożył płyty i ewentualnie zrobił do tego dach z blachodachówki, a jeśli nie , to bez dachu. Umowę podpiszemy jak fachowiec wyrazi chęć obejrzenia terenu, wynegocjujemy cenę i ustalimy czas wykonania. Zapraszam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

Wszystko jasne oprócz braku kontaktu do Ciebie. To budowa na Wyspach Kanaryjskich, w Berlinie czy na Ukrainie? Gdzie mam złożyć stosowną ofertę? Zapraszasz - gdzie?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

ha! robiłeś już coś takiego? czym się zajmujesz? masz betoniarkę i pomocników? może jakieś zdjęcia wykonanych prac??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

Tak, budowałem trasę W-Z w latach 47-49. Czy mam betoniarkę? -- NIE. Czy mam pomocników? -- NIE. Jakieś zdjęcia? 2 sztuki. Do dowodu osobistego i do prawa jazdy. Po tej korespondencji widzę, że Ty z kolei nie masz żadnego zdjęcia. Chyba, że z RTG. Kolego lub koleżanko, zawracasz du-pę, a nie masz nic do zaoferowania. Żałuję, że wdałem się z Tobą w tą wymianę zdań. Piszesz, że oczekujesz aż fachowiec wyrazi chęć ........ Ja i 125 moich kolegów i koleżanek z tego forum taką chęć wyraża. Oczekujemy zaproszenia w postaci podania adresu, o który proszę już któryś raz z rzędu. Już odpalam swoje 26 letnie auto (będę za 15 minut) .... Apropos ... nie szukaj konkurencji, zrobię Ci dobrze. 16,40 netto (robocizna za całość prac), wykonanie w terminie 2 tygodni. Płatne gotówką, bo jak mój idol J. Kaczyński nie mam konta bankowego.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garaż z płyt betonowych

Jakbyście szukali specjalistów od ocieplania stropów to polecam www.remonteam.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org