czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep z oryginalnymi butami

gdzie w łomży ? oprócz venedy stokrotki i klanu na długiej

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

w 4+ na dole
na dwornej kolo dawnego orange

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Naprawdę wysokie szpilki mają na stronie www.kokietki.com.pl. Mam od nich jedną parę, taką neonową i noga wygląda naprawdę ekstra jak sobie je założę. Świetnie mi pasują na jakieś wyjścia, imprezki itd. Na Sylwka myślę, że się idealnie nadadzą. Sklep sprawnie prowadzony, nie trzeba czekać długo na dostawę, a ja jako że miałam łącznie zakupy za więcej niż dwie stówki to dostałam dostawkę kurierem “siódemką” w gratisie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Ja kupuję buty dla narzeczonego w http://betelli.pl
Mają tam bardzo eleganckie, stylowe buty, który posiadają jedną ważną zaletę - podwyższają. Jeśli jesteś za niski lub czujesz się za niski lub jeśli Twoja dziewczyna jest wysoka albo po prostu chcesz wyglądać poważniej to te buty są genialne :) Mój facet chodzi w nich non stop mówiąc że teraz ludzie go słuchają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

SportsDirect.com ceny nizsze niz w Polsce o jakas 1/5 a nawet lepiej, jest chyba i w PL ich siedziba pod Warszawa ale jakie ceny oni tam maja to nie wiem , ale napewno wyzsze niz w UK, ja zamawiam z UK przesylka 8.33 funta tj ok 45zl zalezy od kursu np. przy zakupie butow nie mowie tu o trampkach za 10f ale cos od 30f wzwyz juz zwraca sie przesylka w venedzie buty 329zl a tam po przeliczeniu na pln 200 , przy kilku rzeczach kilka stowek w kieszeni , jedyny myk to niezbedne konto bankowe w UK, pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Polecam sprowadzać buty, ceny dużo niższe i jakoś także lepsza. Od dłuższego czasu zakupy robię w sklepie http://www.szch.pl/ . Mają super ceny. Zakupiłem u nich już łącznie 3 pary butów, raz nie trafiłem z rozmiarem odesłałem i nie było żadnych problemów. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Niedorozwojom wytłumaczę. Pytanie brzmiało gdzie w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Merg. Po co kupować na mieście, skoro dokładnie to samo zamawiasz z netu? A na mieście tylko przemierzasz - w kieszeni zostaje kilka dyszek. Ogarniasz przedmówco?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

przy dużym rondzie coś tam jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Ja najczesciej kupuje online, np na http://nunu.pl/ warto zobaczyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Dalej te tępe zarobkujace trolle wklejaja linki choc temat byl rok temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

A online nie zamawiasz? Bo mogę polecić Ci super sklep internetowy z butami np. Nike, Ecco czy Clarks, wszystko modele sportowe, w cenach sporo niższych niż w salonach markowych - Perfektsport.pl, naprawdę warto zajrzeć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Ludzie jakie orginalne buty mają być wygodne lekkie i odpowiednie na porę roku ale burakom nie wytłumaczysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Jeśli chodzi o buty sportowe mogę polecić http://sneakr.pl/ mają kilka marek Nike, NB, Converes, a teraz widziałam, że w nowej kolekcji mają tez i Adidasa i to za całkiem przyzwoitą cenę, w każdym razie taniej niż w stacjonarnych sklepach.

lenkale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Merg.pl pewnie część zna. My sami raczej szukamy lepszych okazji, w lepszych stawkach i udaje się to znaleźć. Staram się tak wszystko dopasować, żeby robiło to różnicę, a mam przykłady gdzie te same buty online kosztują dwa razy mniej niż stacjonarnie. Kto lubi przepłacać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Kampa jak tak Ciebie czytam to \"mądrość\"swą wyniosłeś z domu czy ze szkoły.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Do kobiet mówi się wyniosłaś.
Nie wiem jak to się stało :D
Ludzie mają różne podejście. Jedni płacą za nazwę tego co kupują, a inni za tego jakość. Ogarniasz? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

ta zarośnięta kempa to zwykły troll który za kasę wkleja linki gównianych stronek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Marcinus nikt tu nie chce twoich linków bieda-firemek więc daruj sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

A czy buty muszą być oryginalne? Nie powinny być przede wszystkim wygodne i wytrzymałe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

za czasow anglii kupowalem w sportdirect.co.uk, masz same ori tyle ze w zasadzie wiekszosc sportowe i glownie meskie, porownaj se ceny z lomzynskich sklepow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Etno my nie kupujemy w bieda-sklepikach. Jak nie stać ich na profesjonalną reklamę to co tu mówić o choćby reklamacji czy jakości. Odradzam bieda - firemkę. Szukaj naiwnych na innych forach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z oryginalnymi butami

Ostatnio w deichmanie jeśli zamawia się przez stronę internetową to było chyba prawie połowe ceny taniej kuzynka mi mówiła, a tam też można kupić firmowe buty.

zegarkiimoda.pl - Modne marki zegarkowe! Polecam


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org