czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowe DOMOFONY !!!

Jestem ciekawy co za Półgłówek kazał w mojej klatce wywalić w pełni sprawny (kupiony za pieniądze lokatorów - w klatce!!) domofon na te gówno - puszke od konserwy przy drzwiach wejściowych do bloku!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????. "Stary" domofon to CACKO w porównaniu do psełdo nowego. Moja klatka jest na samym rogu a więc przy wietrze, buży -po pierwsze ta konserwa jest już zamoczona a po drugie te drzwi przy tych wiatrach za chiny nie spełnią zadania.
Apropo niech popatrzą jakie domofony(cyfrowe) stawiają na Mickiewicza !!!!, to dopiero jest domofon i co ważne w 'klatce' np w bloku nr 12.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

straszne.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

....hmmmm..... z tego co wiem to konserwom wilgoć nie przeszkadza.....

......ale o co konkretnie chodzi...??? ....

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

wiesz jak masz sprawny domofon w klatce a przychodzo i go rozwalają i zakładają na zewnątrz klatki, to człowieka nerw trąca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

Nerwy mozna opanować, ale dzięki domofonom zewnetrznym wiatrołap przestaje być toaletą publiczną i przytuliskiem nieproszonych gości. Tego życza sobie dorośli mieszkańcy bloku i do nich miej pretensję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

.......co do tych cyfrowych domofonow.... miales na mysli chyba te cyfry na domofonie.... bo ja tam nic innego cyfrowego nie widzialem:)))) A domofony jak domofony:)) Zwykly analog:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

do _krzysiek_ przejdz sie do klatki z brzegu (chyba ostatnia) - klawiatura jak w aparacie tel, a wszystko chodzi na atmelu więc niepierdziel głupot tylko sie dobrze przyjżyj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

Dizo: jeżeli potrafisz pisać o tym na forum to równie dobrze możesz napisać z sąsiadami pismo do spółdzielni, że też chcecie cyfrowy domofon. Napisz też, że poprzedni kupiliście z własnych pieniędzy itp. Tylko nie pisz tego w taki sposób jak piszesz tutaj. Mogą Cie nie zrozumieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

cyfrówki nie są złe ;), znasz kod i wchodzisz bez problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

Wszystko kwestia firmy i monetra, zawsze po drodze coś może się zepsuć... u nas domofon nie działa jak ktoś nie domknie drzwi.. ot takie cuda, na przyszłość polecam nowocześniejsze rozwiązania np. http://www.fermax.com/polska/corporate/o-fermax/prezentacja/fermax.html :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

gutek to forum a nie dzial reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe DOMOFONY !!!

Kup klasyczny domofon jednorodzinny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org