czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chustowanie dzieci

Czy są tu mamy które noszą w chustach swoje dzieci? Może słyszałyście o warsztatach z chustowania gdzie doświadczone mamy pokazują jak dobrze zawiązać chustę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chustowanie dzieci

Na pewno znajdziesz pomoc na youtube. Tam są wszystkie wiązania. Jeżeli chcesz kupić chustę to od razu tkane. Daruj sobie elastyczna. Dla maluszka kieszonka. Dla starszego na krzyż. A czy w Łomży są warsztaty? Nie wiem. Spróbuj się dowiedzieć w szkole rodzenia w szpitalu. Na WOŚP był pokaz chustowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chustowanie dzieci

Witaj
W łomży warsztatów jako takich raczej nie ma, czasami w szpitalu na zajęciach w szkole rodzenia pojawia sie pani która jest instruktorem noszenia w chustach. I podejrzewam że byłaby możliwość tą Panią zaprosić gdyby było więcej zainteresowanych. Tylko muszę wiedzieć że chętnych jest więcej niż 2 osoby. Proszę o zgłaszanie sie tutaj lub bezpośrednio do mnie na meila, coś na pewno ustalimy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chustowanie dzieci

więc ja bardzo chętnie się spotkam i zobaczę co i jak żeby dziecku krzywdy nie zrobić.
Brzeczyszczykiewicz kupiłam narazie 2 używane chusty jedną tkaną a drugą właśnie elastyczną, zobaczymy czy bedą pasowały mojemu maluchowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chustowanie dzieci

Hej hej:-) My chustujemy naszego maluszka:-) Jest super grupa n fb Chusty-Polska. Dziewczyny tam są maniakami chustonoszenia i bardzo pomagają początkującym. Czy w Łomży są warsztaty? Raczej nie, jedynie tak jak napisał/a soul czasem w szkle rodzenia przy szpitalu jest Pani doradczyni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chustowanie dzieci

P.A. ja też noszę córcię:) pewnie w sumie jest nas sporo :) a może sie spotkać? miejsce przyjazne rodzicom i maluszkom w Łomży mogę zorganizować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chustowanie dzieci

soul napisał(a):

> P.A. ja też noszę córcię:) pewnie w sumie jest nas sporo :)
> a może sie spotkać? miejsce przyjazne rodzicom i maluszkom w
> Łomży mogę zorganizować :)

Świetna inicjatywa!
Ja czekam na swoją kolejną chustę, dobry wybór mają w sklepie https://chusta-do-noszenia.pl/chusty-do-noszenia-dzieci



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org