czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobre i tanie okna w Łomży

Witam. Chcialbym sie dowiedziec gdzie w łomży można kupić dobre i w miare tanie okna... Czy w przypadku kupna 4 okien mozna liczyc na jakis rabat? jak z dowozem ? czy jezeli chce je zamontowac sam czy dowiozą mi je do domu? Czy do okien sami dodają parapety czy trzeba samemu kupic? jesli tak to gdzie mozna kupic parapety?? prosze o powazne odpowiedzi i z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Pamiętaj o zasadzie-czym mniejsza firma,tym jakość lepsza.
Na ul.Sikorskiego przy Wojska Polskiego ma biuro Oknal.Nie wiem jak cenowo,ale jakość bardzo dobra.
Wiem to,bo współpracuję ze wszystkimi firmami od okien w Łomży i okolicach.
Mało kto wie o tym,ale istnieje możliwość zamówić okna w każdym wybranym przez siebie kolorze.Np.od zewnątrz normalny biały plastik,a od wewnątrz zielony,żółty itp.,lub na odwrót-wewnątrz białe,na zewnątrz w kolorze.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Jest nowo otwarty salon okien i drzwi na Broniewskiego od ul.Piłsudskiego w ciągu Cto,Farmal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

br1 ... pisze cyt "Wiem to, bo współpracuję ze wszystkimi firmami "
Czyli co u Ciebie nie ma co zamawiać bo jeśli chodzi o jakość to wysyłasz gdzie indziej :) Ja wiem jedno każdy chwali swoje, także ja zapraszam po udany zakup do mnie :) Posiadam w swojej ofercie okna, drzwi, parapety..itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

my zamawialismy z firmy Domel sa super parapety mozna u nich zamówic,za zwykły płacilismy 80 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

misiek-mc60
chyba źle zrozumiałeś.
Pisząc(Wiem to,bo współpracuję ze wszystkimi firmami od okien w Łomży i okolicach.)
miałem na myśli to,że wiem jaka jest jakość wykonania różnych firm.
U mnie nie zamówisz bo ja nie robię okien.Świadczę tylko usługi lakierowania PCV dla firm.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

w Domelu drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

polecam okna z window z bawełny, sam mam je w swoim całym domu i jestem zadowolony i duzo taniej niz w domelu i innych firmach, robia na niemieckim profilu, jesli chcesz to moge pomoc w zdobyciu dobrego rabatu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

ja mam z domela są ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Dobry kontakt jest z firmą Wojbud -oknopol.com.pl. Oni sprzedają i montują okna, drzwi, ale też bramy garażowe. Ja akurat zamawiałem okna do salonu od nich. Elegancka stolarka, pięknie wykończona. Na duży plus też praca monterów – szybko, solidnie. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

domel

kasIA12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

window poznańska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

bez względu gdzie kupisz, nie próbuj sam je montować bo stracisz wszystkie prawa gwarancyjne. Każda firma zagwarantuje Ci wszystkie niezbędne dodatki, jak parapety. Nie słuchaj dowcipów, że ktoś da Ci coś za darmo. Jeżeli ktoś proponuje za darmo np. \"złote klamki\", to oznacza, że wcześniej wkomponował je w cenę sprzedawanych okien. Nie licz także, że 4 sztuki okien to powalająca na kolana ilość dla producenta, czy hurtownika. Jak już będziesz montował w blokach na Sybiraków okna firmy np. SONAROL, to oczekuj od producenta pewnych upustów. Tylko, że są to ilości idące w setki sztuk. Każda wycena robiona jest indywidualnie, ale wszyscy oferenci taktycznie przyzwyczaili się, że w wycenie na końcu pojawia się upust, nawet do 30%. Ma to wskazywać jak wielką promocję trafiłeś. W rzeczywistości ceny są tak bardzo rynkowe, że nie odbiegają od siebie o kilka, kilkadziesiąt złotych.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

FIRMA ARTPLAST Przemysłowa 9, dobra cena, jakość najlepsza w regionie.
Kto zna właścicieli wie o co chodzi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

My mamy okna Domel dobra jakos i wcale nie takie drogie porownujac jakosc ale sa gusta i gusciki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Niezłe ceny na okna mają w sklepie Best Okna – bestokna.pl. Mam od nich okna od Veka, taniej nie umiałem w innych sklepach znaleźć. Można w łatwy sposób na ich stronce wycenić sobie okna pod wymiar, bardzo przejrzyste narzędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

chcesz miec cos hu.oewgo kup okna z jedwabnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Ja zamawiałam okna w firmie Budvar. Dobra polska firma, dają długą gwarancję na swoje okna. Mamy profil 6-komorowy, obustronny kolor złoty dąb, na taras suwanka . Zamontowaliśmy sobie razem z oknami alarm ( to akurat montowała nam inna firma). Mają grubsze ścianki niż na przykład weka, jak do tej pory spisują sie bardzo dobrze tak więc jestem zadowolona. Cena nie jest może najniższa na rynku ale na pewno do zaakceptowania. Dobry termin wykonania, pamiętam,ze przyjechali i bez problemu zamontowali w ciągu jednego dnia.
Biuro mają w Ostrołęce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Anaroin, to gdzie w końcu kupowałeś okna?
Best okna czy Wojbud-oknopol?
Dwie różne reklamy w jednym temacie?
Przedsiębiorczy jesteś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Ja pie..ole¡¡¡

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

polecam z firmy Oknal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Fajne okna można kupić w GPsystem, tyle że nie w Łomży ale przez internet albo u nich w sklepach. Mają całkiem spory wybór okien i rolet w przystępnych cenach. Mam u siebie w domu od paru lat i nie ma na co narzekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Polecam Oknal 👍 Dobra solidna firma .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

ja mogę polecić porządne okna z www.internationalwindows.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, aby wymienić okna w swoim domu. Niestety oferta na rynku cały czas mnie zaskakuje, bo jest tyle rodzajów okien, że ciężko z nich wszystkich wybrać. To samo jest z producentem, ale przeszukując internet najlepsze opinie udało się chyba znaleźć na temat firmy Drutex.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Miki nie kłam trollu. Zapłacili ci to chwalisz ale fakty są inne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Nie stać cię na płatną reklamę 25 zł. W.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j z tego forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre i tanie okna w Łomży

Podczas budowy mojego domu skorzystałem z oferty firmy OknoProjekt - https://www.okno-projekt.com.pl/ , która wykonała dla mnie wszystkie okna oraz drzwi do mojego domu. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org