piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

skromnie byłem tylko 10 dni All Inclusive przed świętami w Dolomitach - narty i snowboard ,po saunie fińskiej kataru złapałe
m
aj, mam dość zimy,

forumowicze pomóżcie i doradzcie , jakie są wasze wrażenia i sugestie z w/w podróży, może ktoś poleci sprawdzony hotel? bungalowy?

sorry, już nie safari w Kenii , ani Orinoko w Amazonii ,

pytam jakie są wasze wrażenia z w/w podróży , gdzie warto jechać ?hahahahahaha








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Myślę że Kuba juz wspominam te kubanskie cygara przy pelni ksiezyca. Jesli wybierzesz ten kierunek to poproszę jedno ręcznie skrecane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

ale to twoje osobiste wspomnienia, czy marzenia ?

może coś bardziej personalnego , osobiste porady z wojaży ?
kiedy tam byłaś ? i gdzie ? w jakiej miejscowości ? jaki hotel?
cygara - to wiadomo , populistyczne hasła
jaki kurs $ do zł ?
i czy to byłaś na tzw wczasach stacjonarnych , czy maiłaś możliowość zwiedzania indywidualnego ?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Autor: Niedziela
dość dużo tu na forum się udzielasz i chwała ci , ale napisz coś od siebie,
byłaś - daj jakieś recenzje a może większości naszych czytelników, pomoże to w kwestii wyboru dobrego miejsca na spędzenie rodzinnych wakacji ?

że na Kubie są cygara i raczej ciepły klimat, to nawet w gimnazjum tego uczą !








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Niedziela,to byla.Pod Kuba z rozlozonymi udami.
A cygara tez byly.Po wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Ha ha ha kon by się usmual z fantazji siwysiwy ale brawo za odwagę krytyki . To ze mamy kryzyzys to nie znaczy że mozna w ten sposób krytykować forumowiczów i ich obrazac. Wypowiadam się na forum gdy mam coś do powiedzenia. Tak bylam na Kubie nie pod Kubą jak to okresliles. Jednak Kuba na zimowy odpoczynek uwazam ze sie nie nadaje najlepiej Alpy. Na Kube warto wybrac sie juz od wiosny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Cytat z tego forum: \"jakie forum i jaka klientela _ takie posty !!! hahaaha\". Jak myślicie, czyje to słowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

kuba nie ma wiele dobrego rumu mozna napic sie i u nas wystarczy wydac 400 zl malediwy deska nurkowanie polowanie z kusza i co jest dobre zero aut kazda wyspe obskocczysz na piechote

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

tylko polowania z kusza sa nielegalne wiec drogie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Polowanie z kuszą czy polowania nas kuszą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Jeżeli podróż w te kierunki, to tylko teraz. Grudzień-kwiecień to szczyt sezonu. Ja bym jednak proponował rozważyć zmianę lokalizacji. Kuba to ciągle bastion komunizmu, mimo, iż istnieje wiele super nowoczesnych ośrodków dla cudzoziemców. Na Malediwach całkowicie zabroniony jest za to alkohol. Jeżeli chcesz tylko nurkować bez jakiegokolwiek drinka to i owszem. Ja czułem się tam jak dziecko, któremu religia (lokalna) nakazuje swoisty kodeks postępowania. Polecam podwodne SPA w resorcie Huvafen Fushi. Zastanów się nad lotem na Dominikanę. To także, jak w wypadku Kuby, Karaiby. Polacy jeżdżą tam systematycznie. Bardziej popularny jest rejon południowy. Osobiście byłem w Punta Cana. Lokalne plaże są uważane za jedne z najpiękniejszych na Karaibach. Mieszkańcy to w większości katolicy. Można zwiedzać, wynająć auto, jest tam stosunkowo bezpiecznie.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

A ja polecam coś bardziej włoskiego :)

Makaron w rodzinnej oborze :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Maruda to swój chłopacak
to i klimaty poleca swojskie.
Nie roztrząsaj tego aż tak,
poczekaj do wiosny z tym
roztrząsaniem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Krzywooki pytał to i polecam.
A co bede ciołkowi przyjemności żałował :)
Jeszcze pomyśli żem mu wrogiem :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

ZNÓW TA MENDA KEMPA SPAMUJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

No zeby tak firma jak Logostour kupowalo sobie reklamy u spamerow co wklejaja na forach dyskusyjnych to sie w glowie nie miesci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Stanowczo Kuba, ma swój niepowtarzalny klimat, którego możesz już nie doświadczyć za kilka lat.

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Firma LOGOSTOUR to najgorsza firma w Polsce, na pohybel z nią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Malediwy to tylko plaże - po kilku dniach zaczynasz się nudzić, ale owszem - jest tam pięknie, bajkowo, wyjątkowo. A co do Kuby - zdecydowanie ciekawszy kierunek. Oni tam są z turystyką daleko w ... no wiecie. Ale to ma swój urok, bo przynajmniej nie są jeszcze zmasakrowani masową turystyką. Miejsc do zobaczenia - ogrom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Oj jak ja bym się tam chciała ponudzić!!! Niestety nie stać mnie teraz. Nawet nad naszym morzem nie byłam. A jak to w ogóle cenowo wygląda? Nie mówię o zorganizowanych wyjazdach bo tyle można zobaczyć w ofertach ale taki wypad we własnym zakresie, był ktoś tam może niedawno?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Ani na Malediwach ani na Kubie na nartach nie pojeździsz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Moje wymarzone wakacje to jeszcze zdecydowanie są przede mną. Ale na pewno będą to jakieś ciepłe regiony, bo uwielbiam się opalać i grzać na słoneczku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

cenowo jak wygląda? no to chyba zalezy od tego jakie kto ma wymagania :) i co sobie zorganizujesz ;)zdecydowanie cieple miejsca, nie lubie zimna....moze uda sie w przyszłe wakacje wyjechac gdzies w fajne miejsce

karafka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Wiecie co mnie najbardziej wkurza? To że pracodawca daje urlop w listopadzie bo nie ma zastępstwa latem i co teraz, mam jechać na Malediwy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Niestety tak jest w niektórych firmach... Może Malta? Cypr? Nie jest tam jeszcze ciepło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Tyłka tam już nie posmażysz, zresztą klimat się tak jakoś dziwnie zmienia, we Włoszech katastrofa w tym roku. Może kiedyś uzbieram na jakieś egzotyczne wakacje, pewnie wykupię wycieczkę, nie wiem czy bym się odważyła bez informacji z pierwszej ręki i dobrej znajomości języka jechać na drugi koniec świata. Dałabyś radę ruszyć na taką wyprawę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Sami marzyciele co za granice miasta nigdzie nie wyruszyli a zaraz posypią się linki z reklamami biur podróży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

betka67 Malediwy to nie tylko plaże :) Warto zwiedzić stolicę - Male gdzie na placu Republiki, szczególnie wieczorem, tłumnie gromadzą się turyści, dookoła pędza skutery, a przy sklepikach z pamiątkami widać zachęcające uśmiechy sprzedawców. ogólnie kierunek bardzo dobry dla miłośników nurkowania, wundsurfingu oraz żeglowania. Tam nie da się nudzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

oo ja to bym z chęcią powtórzyła mój wypad na Cypr.... muszę się w końcu
zmobilizować, zaplanować urlop, poszukać ciekawej ofert i gdzieś ruszyć.
ja to nawet urlopw listopadzie bym wykorzystała, na pewno sa jakieś ciekawe i ciepłe miejsca,
które można odwiedzić i w tym miesiącu, tylko wystarczy przejrzeć kilka fajnych
ofert.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Zdecydowanie Kuba, takie egzotyczne i ciepłe miejsce, ma swój klimat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

a ja to chetnie bym sie wybrała gdziekolwiek, byleby było ciepło :d bo patrzac teraz za okno to wszystkiego mi sie odechciewa....

karafka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Oj zgodzę się, też bym z chęcią gdzieś się wygrzała, a jeszcze teraz tak się
ochłodziło, że tylko bym się spakowała i bym była zwarta i gotowa do podróży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

O Kuba marzy mi się już od dawna. Zazdroszczę bardzo możliwości takiego wyjazdu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Ja również jakbym miała taką możliwość to wybrałabym Kubę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

A wy to byście tylko za granicę jeździli.. Nie zdajecie sobie sprawy ile pieknych miejsc jest w naszym kraju? Od dawna jezdze na wycieczki parafialne z naszym proboszczem. Człowiek powinien dziekować Bogu za dobre życie, zdrowie i opiekę, odwiedzac swiete miejsca a nie bujac sie po gorących plazach. My niedawno z Lichenia wrócili, teraz szykujemy sie na Kalwarie przed świetami. Na przyszly rok kase odkładam na wycieczki zagraniczne bo proboszcz co roku takie organizuje z pelnym wyzywieniem i zakwaterowaniem. Mozecie mowic co chcecie ale jednak co świete miejsca i pielgrzymki, niesienie krzyża w podziece to tego nie da sie przebic Kuba czy Hawajami :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Jak najbardziej Kuba, tam jest pięknie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Co jak co, ale z księdzem w życiu na żadną wycieczkę już nie pojadę, raz byłam jak jeszcze do szkoły chodziłam i powiedziałam że nigdy więcej, nudy, nudy,nudy i pitolenie za uszami, już lepiej od razu wziąć różaniec i się do trumny położyć :(((((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Wiesz co centa? Darowałabyś sobie takie dyrdymały. Z różańcem i do trumny? Bóg Cię pokara za takie oszczerstwa. Widocznie pecha miałaś że trafiłaś na mało interesujacego księdza, do tego w szkole. Teraz powinnaś spróbować gdy jestes starsza, mądrzejsza i powinnaś byc bardziej oddana Bogu a pokute to tylko na pielgrzymce możesz odbyć w pełni świadomie. Mówię Ci spróbuj a nie pożałujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Hehehe też bym nigdy nie pojechała na wycieczkę z księdzem no ale chyba to mało istotne bo każdy lubi co innego. Ogólnie moim marzeniem jest Kuba no ale ceny troszkę nie na mój portfel :D Fajnym miejscem wypoczynku jest też Hiszpania jeżeli chodzi o słoneczny wypoczynek, byłam rok temu z logostur i sobie chwalę. Kierunek tańszy ale równie cudowny jeżeli chodzi o wypoczynek i zwiedzanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Któryś biznesmen chce zagospodarować pieniądze pracowników albo fantazja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Ooo tak. Hiszpania jest przepiękna. Mieliśmy jechac teraz w te wakacje co minely ale miałam końcówkę ciąży i nie było jak ale w te wakacje napewno bedziemy cos rezerwowac. Zdecydowanie wole wycieczke zorganizowana z profesjonalistą niż z ksiedzem :D :D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Też bym wybrał zorganizowaną wycieczkę jeśli już bo wtedy o nic się nie martwisz i wszystko masz pod nos podstawione a w razie coś jest nie tak możesz składać reklamacje i jeszcze wytargować jakaś zniżkę albo rabat na kolejną wycieczkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Oczywiście, że zorganizowane wycieczki są najlepsze, teraz jest tyle tych biur
podróży, że na pewno się wybierze. ja ostatnim razem jak leciałam na Cypr z
siostrą to korzystałyśmy z logostour. W sumie pierwszy raz korzystałam z tej firmy
ale moja siostra już z nią miała styczność wiec się zdałam na jej wybór i było
całkiem fajnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

O tak o tak jak wyjazd to tylko parafialny z księżami na pewno będzie przyjemnie i niezapomniane przeżycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Marta80 dobrze wiedziec. Słyszałam o tym biurze ale nie mialam okazji korzystac. Szukamy teraz wycieczki na Słowacje na narty i zerknelam z ciekawosci porownac ceny i powiem szczerze ze oferta atrakcyjna. Musze z mężem pogadac :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

A ja wręcz przeciwnie. Odradzam to biuro. Szkoda czasu na nich. Widać pozostali już polecać trolli by pisali pozytywnie o firmie i liczyć że ktoś się na to złapie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

A ja wręcz przeciwnie. Odradzam to biuro. Szkoda czasu na nich. Widać pozostało im już tylko opłacać trolli by pisali pozytywnie o firmie i liczyć że ktoś się na to złapie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

ja też polecam te biuro ale dla trolli wszyscy tam się spotkajcie i jednym czarterem wylot z tego forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Nie wiem czemu niektórzy są tak wrogo nastawieni do innych. Przecież jak ktoś gdzieś był, został dobrze potraktowany to poleca innym. Ja nie mam w zwyczajach nikomu ściemniać czy pisać nieprawdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

zgadzam się i jestem tego samego zdania. Napisałam tylko z jakiej firmy
korzystałam i podzieliłam się własnymi doświadczeniami, a to już zaraz jest
postrzegane za reklamę, ale jeśli bym napisała złą opinie na temat logostour nie
byłoby z tym problemu, a przecież równie dobrze mogłabym być konkurencją i
chciałabym im popsuć renomę pisząc negatywne rzeczy na ich temat. jak dla mnie
wiadomo sprawa, że każdemu się nie dogodzi, innym podoba się bardziej, drugim
mniej, ale to nie oznacza, że nie mogę wyrazić własnego zdania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

gogus sory ale sam zachowujesz się jak troll :D

Wiadomo,że każdy korzysta z usług różnych miejsc i ma swoja opinię na ich temat. Czy to logos czy tez inne biuro jedni są zadowoleni inni wcale nie muszą co oczywiście nie zakazuje im wyrażania swojej opinii w temacie. A i tak co najbardziej mnie bawi to fakt tego,że ktoś kto nigdy z tych usług nie korzystał woli walnąć bezpodstawnym hejtem zamiast napisać swoją konstruktywna opinię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Malediwy czy Kuba ? na zimowy odpoczynek, co wybrać ?

Zdecydowanie Kuba. Więcej rzeczy tam jest do robienia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org