czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ubrania

Witam, mam na sprzedanie dużo ubrań rozm. 36-38 praktycznie nowe, kilka razy założone, m.in. sukienki, spódnice, marynarki, swetry, może któraś chętna??? Mogę podrzucić zdjęcia na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Wystaw na OLX ze zdjęciami w dziale moda, na pewno ktoś kupi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Wystawiłam.... i nic z tego, chociaż dziwię się, bo niektóre ubrania tam wystawione na innych ogłoszeniach wyglądają jak szmaty do podłogi, a moje są praktycznie nowe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Haha to podsumowałaś innych.Dla ciebie innych ubrania to szmaty do podłogi,tak samo Twoje może dla innych.Spakuj w worek i na rynek stanąć i sprzedawać:)A jak nie to biednym oddać,bo kupić to każdy może w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

a widziales/widziałaś ogłoszenia na OLX jakie są tam ubrania że się wypowiadasz? no niektóre tak wyglądają. a jeśli chodzi o kupowanie w sklepach to nie wszyscy mają tyle pieniędzy żeby kupić w sklepie, a zresztą, wszystko jest na 1 kopyt w sklepach, więc może poszukują czegoś konkretnego i niedrogiego. A co do oddania biednym to część właśnie tam poszła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Wstaw linka do olx.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/Fu0D/ bardzo proszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Jak dla mnie nie ma szału. . Ale kto co lubi ;-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

dlatego sprzedaję:D , oczywiście żart, w wielu rzeczach po prostu już chodzić nie będę bo mam pracę taką a nie inną, a komuś innemu mogą się przydać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Mam identyczną spódnicę.W używaku zapłaciłam 4zł :)

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

ciekawe którą spódnicę kupiłaś za 4 zł... chyba nie takie które są wystawione przeze mnie, bo ja zapłaciłam za te ubrania duuuuzo więcej. Z chińskich lumpeksów one nie pochodzą. A w sklepach z używaną odzieżą za coś dobrej jakości trzeba zapłacić więcej niż 4 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

to się mylisz
dobre ciuchy można < używaną >kupić o wieeeele taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Poprę przedmówczynię, wcale nie trzeba na używaku płacić dużo by kupić coś fajnego, to raz. A dwa jak dla mnie to zdjęcia nie zachęcają, robione chyba kalkulatorem, a ceny yyy... niektóre spoko, ale z niektórymi to Cię poniosło :D

Tak jak Madzia napisała, nie ma szału. No ale powodzenia w sprzedaży :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Zdjecia pozostawiaja wiele do zyczenia .A co do ciuchow to powtórzę bez szału. A ceny wysokie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Powiem tak, zdjęcia nigdy nie odwzorują tego, co jest w rzeczywistości, po 2. wyślij zdjęcia swoich ubrań, zobaczymy jak się nosisz... jak kupujesz rzeczy z używaka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

:) rzeczy z używaka wcale nie musza być szmatami jak przypuszczam sądzisz, cieszę się, że jesteś taka SUPER, że tam nie kupujesz no i w chińczyku też nie :D :)

pluj dalej tu swoim jadem - z pewnością przysporzy Ci to klientów :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Młodadamo, jakim jadem, po prostu mówię jak jest, a zresztą widzę że stąd klientów mieć nie będę bo wszyscy wolą iść do używaka :) tam z pewnością znajdą lepsze ubrania. i nawet taniej bo za 4 zł... Ja bywałam w używakach również bo dla mnie fenomenem byla kolejka pół godziny przed otwarciem, więc chciałam zobaczyć czy faktycznie jest po co stać. Zawsze się rozczarowywałam i musiałam iść do sklepu kupić rzeczy dużo droższe... Dlatego tych ubrań, które mam, nie sprzedaję za 4 zł. Wolałabym żeby zjadły je mole, bo założona max 5 razy rzecz, nie spada na wartości min. 2000%... Sklepy z używaną odzieżą z pocałowaniem w rękę kupiłyby takie rzeczy ode mnie, ale zdaję sobie sprawę że dużo taniej niż faktycznie są warte, żeby sprzedać je w tej cenie, którą ja proponuję. A wszyscy którzy tak hejtują te ubrania poleciałyby i kupiły prosto z wieszaka, tylko że w tym cudownym lumpeksie. Wystawione rzeczy w moich ogłoszeniach są z ceną do negocjacji jakby ktoś nie zauważył, jeśli ktoś chciałby kupić więcej ubrań, to ja nie zażyczyłabym sobie tyle jak za 1 sztukę. To chyba normalne w sprzedaży. Zresztą jak kto woli:) tuniki z cekinami można znaleźć na disco tylko w lumpeksie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Ona chce tylko sprzedać ubrania, ludzie.... Po co te komentarze, kto chce to od niej kupi kto nie chce to niech nie kupuje..bosz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

MAM PYTANIE DO PAŃSTWA !!!

Gdzie kupię tzw. arafatkę męską. Proszę o podpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Arafatki męskie w zeszłym roku widziałam w Newyorker i reserved, można też w House popatrzeć i w Cropp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Jezu jakie oburzenie...przecież nic złego nie napisałam,tylko tyle,że mam taką samą spódnicę.Nie podejrzewałam,że wzbudzę w Pani najlepszej taki gniew swoim wpisem.Kobieto wyluzuj,dla mnie to tylko ciuchy,nie ma co się denerwować :)

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Ale tu o tobie nikt nie pisze,uspokój się mała mi.najlepszaiza odpowiedziała tylko młodejmamie. Nie widzę żeby ktokolwiek o tobie wspominał i oburzał się z powodu twojego wpisu. Ludzie to lubią na siłę robić problemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Autor: najlepszaiza1 (---.internetdsl.tpnet.pl) Data: 16-12-14
zasden szal pokaz metki i dopisz gdzie masz mete. moja zona takimi szmatami w domu tarakote wyciera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Szmatami? Każdy wypowiada się, wiec pokaż zdjęcia ubrań swojej żony, a sądząc po tym jak masz \"tarakotę\" w domu to chyba nawet nie interesują mnie te zdjęcia ;D lepiej pochwal się ile masz słowników że jesteś aż tak oczytany. A poza tym w tych czasach to się mopem podłogi zmywa, wiec współczuję żonie braku podstawowych rzeczy w domu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

szmato i reka domyjesz ,mopem rozmazujesz ten brud ,zonie nie wspolczuj tylko ogarnij se z tymi przepoconymi scierkami co sprzedajesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

boski chyba rozpoczęłeś świąteczne winko,za dużo wypiłeś i stajesz się agresywny :D czekaj niech się żonka dojrzy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Autor: green nie pije prowadze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

teraz prowadzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

tak lece do polandowa na swieta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

to skup się na drodze a níe piszesz! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

oki bez odbioru:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

noo w końcu spokój... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Ogarnij se?? dało sie zauważyć że 0 rozumu i 0 kultury. Boski hah, ciekawe z której strony bo jak narazie to pokazałeś się z jak najgorszej strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

A z drugiej strony to aż taki brud masz na podłogach ze go aż mopem doczyscic nie Możesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Grunt to umieć w porę dyskusję zakończyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Green jak nikt nie nawiązał do mojego tematu,jak Pani Izabela w swoich wpisach powtarzała o ubraniach za 4zł.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Najlepsza1 na dwornej kolo Mopsu jest komis ubrań. A może tam Ci się uda sprzedać coś? Tylko z tego co wiem to biorą tam prowizje od wystawionych rzeczy. . Ale może warto spróbować :-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Madzia32323, dzięki za podpowiedź :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Autor: najlepszaiza1 (---.internetdsl.tpnet.pl) Data: 15-12-14 14:02

Wystawiłam.... i nic z tego, chociaż dziwię się, bo niektóre ubrania tam wystawione na innych ogłoszeniach wyglądają jak szmaty do podłogi, a moje są praktycznie nowe...

Autor: najlepszaiza1 (---.dynamic.gprs.plus.pl) Data: 18-12-14 22:55

A z drugiej strony to aż taki brud masz na podłogach ze go aż mopem doczyscic nie Możesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

haha, akurat nie te wiadomości ze sobą zestawiłeś, a po 2. napisałam że wyglądają jak szmaty do podłogi, to nie znaczy że takimi szmatami ja zmywam podłogę. A Ty napisałeś że Twoja żona zmywa podłogę szmatą, bo mopem się rozmazuje brud. To zależy co ile zmywa podłogę, bo jak się brud rozmazuje to pewnie nie za często.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

chyba masz czarne dywany i tak nie widac :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Jejku przestańcie juz. Przez takie dyskusje aż się nie chce czytać tego forum.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

A i jeszcze jedno idą święta. Trochę życzliwości ;-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

zyczliwosc powinna byc przez caly rok ,a nie bo ida swieta .swieta dzien jak kazdy jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

pannie izie pomagam jej ubrania sprzedac to nie zyczliwosc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

a skąd ta pewność że panna? a zresztą jak sobie sama nie pomogę, to mi nikt nie pomoże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

weź już skończ..............................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

vzvx odnośnie kończenia, to jak się nie podoba, to w ogóle nie musisz na ten temat wchodzić, bo ja go założyłam i mogę tu robić co mi się podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

No tak, kłóć się dalej..
młodamama masz rację grunt to w pore zakonczyć rozmowe ale ta pani widocznie nie chce i wciąż pokazuje swoją \"kulturę\". Poza tym jest dostępny twój numer na olx więc nie zagalopowywuj się !
Święta idą - wystaw te nędzne szmatki na śmietnik, zwolnisz miejsce w szafie a może komuś się przydadzą do mycia okien podczas porzadków - jak tu słusznie boski pisze haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

na allinside. pl jeżeli szukacie jest dużo ładnych i tanich ubrań :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania

Przepraszam \"najlepszaiza1\", ale w czym ty jesteś najlepsza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org