czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep sportowy

Witam forumowiczów.

Konkretne pytanie do konkretnych ludzi. Polećcie mi proszę sklep sportowy w Łomży, taki gdzie mogę kupić sprzęt fitness do użytku domowego. Chodzi mi dokładnie o stepper.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

przejdź się najpierw na ulicę Bernatowicza, popatrz na ceny a następnie zamów sobie taki sam na allegro 30 % taniej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

dobże gada zamawiaj z allegro ... ja tam fszytsko kupuje i nawet jak jest trefne to zwruo za pszesylke i nowy spzent wyslom



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Właśnie ostro przeszukuję Allegro od paru dni, boję się jednak trochę otrzymania chińskiej podróbki, a potem problemy z odsyłaniem, niektórzy sprzedający nie odbierają telefonów i tym podobne bajki. Zastanawiam się, czy lepiej nie dać trochę więcej, ale mieć pewność, że stepper nie rozkraczy mi się po miesiącu, a nawet jeśli - to dostarczam do sklepu z kartą gwarancyjną i oni martwią się dalej.





-

Tylko na Bernatowicza można taki sprzęt kupić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

jak masz kase i wolisz dać więcej niż na allegro to w czym problem? idziesz, kupujesz, cieszysz się z użytkowania. tylko uważaj żeby w sklepie ci chinola nie wcisneli ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Ja mam taki stepper:D

"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zap...".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Luuz, ale pytam, czy tylko na Bernatowicza dostanę taki sprzęt?


Nigdzie więcej w Łomży nie ma?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

sportowy jest jeszcze na piłsudskiego koło alkoholi świata ale nie wiem czy dostaniesz tam to czego szukasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Szkoda, ze nie ma drugiego Sportowego w Łomży bo w tym na Bernatowicza to obsługa jak za komuny

CENTRUM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

bez kita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

na allegro są profesjonalne sklepy sportowe, mają za rekomendacje komentarze i tym się trzeba kierować, trzeba trochę myśleć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Czasy sie zmieniaja ludzie nie;D ale naprawde AMozel szacun za porównanie ,ale niestety to prawda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

nie kupujecie w tych sklepach tylko na allegro po 5zł taniej to nie dziwcie się że nie ma sklepów takich jakich chcecie. Fakt niektóre sklepy ciągną marże po wuju ostro ale można zapytać o rabat, sprzedawca zobaczy że to się sprzedaje to w pewnym momencie zejdzie z marży i będzie zarabiał na obrocie, prosta sprawa, także nie myślcie internetem tylko głowami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

sklep na bernaowicza bardzo slaby [ytalem o metanabol to nie mieli :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Ja tam wolę kupić przez internet, bo jest zdecydowanie taniej. Towar dostarczą Ci pod wskazany adres i już. Zajrzyj sobie do sklepu Presto, tam mają na pewno stepery. Dodatkowo możesz również natrafić na promocje, trzeba tylko uważnie śledzić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

gdzie kupie ściagawke na ręke do koszykówki w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

szukam lyzew na kolana..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

na ul.Bernatowicza,polecam ;)

KSz1989

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

zelos-sport.pl.

Sklep internetowy dopiero powstaje, ale firma jest z Łomży i posiada wszystko czego potrzebujesz. A jeśli nie posiada to w 48h będzie miała towar :) I ceny dużo atrakcyjniejsze niż na Bernatowicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Witam. My do swojego klubu fitness sporą część zakupów zrobiliśmy online ze sklepu Perfect Sport – domenasportowa.pl. Mogę polecić. Szybka dostawa, miły kontakt, bez problemu odpowiadali na pytania, nie było kłopotów z kontaktem mailowym, ani telefonicznym. Mamy od nich ekspandery, piłki, skakanki, różnego typu obciążniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Reklama, reklama, już od rana reklama... :)

Admin zamiast blokować IP takich pajaców to śpi!

Swoją drogą, jest jakiś inne łomżyńskie forum (na innej stronie) wolne od odkopów tematów sprzed \"dekady\" przez przez ped..ów od reklam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Autor: piotrkropiel z zonkiem pogadaj to zablokuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Jeśli chodzi o sprzęt sportowy i rekreacyjny, taki jak chociażby pulsometr, czy bielizna termoaktywna to w sklepie Perfect Sport - www.domenasportowa.pl, jest z czego wybierać. Wygrywają zdecydowanie stosunkiem jakości do ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Jeszcze tutaj - dotsport.pl
Ale to głównie tematy związane z rowerami - jeśli tak jak ja uprawiacie triathlon, to w ten sposób w zasadzie kupicie większość akcesoriów dużo taniej. Po prostu sklepy na mieście mają wyższe stawki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Zobaczcie tutaj : http://www.profitness.pl
Mają niesamowita ofertę sprzętu do ćwiczeń fitness, siłowych i innego rodzaju akcesorii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

spadaj z tą reklamą g.wnianych stronek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Ja mogę polecić sklep internetowy https://www.marbo-sport.pl/ . W Łomży niestety ceny są zbyt wysokie i wolę załatwiać takie sprawy przez neta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

w Łomży nie ma porządnego sklepu sportowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Jak byście szukali sklepu online z butami sportowymi w dobrych cenach, to polecam zajrzeć na Perfektsport - wybór mają olbrzymi, a przy tym naprawdę korzystne ceny, dużo niższe niż w salonach firmowych np. Nike. :) A buty sprzedają markowe, właśnie Nike lub sportowe modele Ecco czy Clarks.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Ja akcesoria sportowe zamawiam na www.bikershop.pl :) ale to takie do biegania głownie albo do sportów zimowych, bardzo lubię ten sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

zostaw swoim w malborku trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep sportowy

Proszę o namiary w którym sklepie kupię w dobrej cenie bieliznę termoaktywną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org