piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

Witam,

gdzie w Łomży kupię zamiennik tonera do drukarki laserowej? Zależy mi na wydajnym, ekonomicznym tonerze. Dziękuję za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

komputronik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

nie lepiej napełnić ? W komputerowym na legionów ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

POLECAM XEROMAX ul. Mazowiecka koło Perfumerii Paryskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

wyw..., nawet nie wiedziałam, że jest opcja regeneracji tonera - dziękuję za podpowiedź.

Znalazłam cennik refilowania tonerów - niestety sklepu białostockiego; i wygląda na to, że kaseta tonera zamiennika jest tańsza niż regeneracja tonera ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

Zawsze najtaniej wychodzi allegro, przynajmniej tak było kiedy szukałem. Patrzcie przy zakupie na jak długo wystarczy toner. Mam drukarkę za 400 zł, a zamiennik kosztuje 60 zł. Jeden toner to u mnie 1,5 roku drukowania. W opisach jest zawsze o tym info - https://www.morele.net/komputery/drukowanie-i-skanery/drukarki-laserowe-279/ Dla mnie szybkość nie miała znaczenia. Mam urządzenie Brothera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

O i znowu ta menda kempa trollujesz za parę groszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

Tylko nie morele net wysłali mi dysk inny niż zamawiałem i ciągałem się z nimi żeby zwrócili mi różnicę pieniędzy faktury nie wystawili do dzisiaj.
Poczytajcie sobie opinie o tym sklepie.
Toner do drukarki można regenerować samemu i to wychodzi najtaniej są filmiki na youtube.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

Według mnie, nie warto samemu napełniać, bo nie wiadomo jakiej jakości będzie ten zregenerowany toner. Lepiej oddawać stare tonery do skupu, i kupować nowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

Polecam dr tusz. Dobre ceny. Sklep mają w Białymstoku. Wysyłają kurierem. Dzisiaj zamówisz jutro masz u siebie. Sprzedają na stronie internetowej. Ja kupuje dużo i wszystko działa bardzo dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

Hejka. Przecież jak kupimy dobre zamienniki to nie ma się czego obawiać. W tym sklepie - http://inkhouse.pl/ szef zamawia tusze i tonery do drukarek w naszym biurze. Obecnie wiemy jak drogie są tusze w sklepach a tu przejrzałam oferty i ceny są atrakcyjne. Więc po co przepłacać w innych sklepach. Mają zamienniki tuszy i tonerów znanej marki TB Print i nie jest to byle jaka marka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

W tym sklepie internetowym dostępne są zarówno oryginalne tusze/tonery, jak i zamienniki https://ale.pl/1061-materialy-eksploatacyjne . Z tego, co widzę, to mają niezłe ceny. Sama się zastanawiam, czy nie kupić do mojej drukarki HP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

Ja słyszałam, że lepiej jest kupować oryginalne tonery do drukarek, ponieważ zamienniki mogą znacznie skrócić czas jej użytkowania. Sama zamawiam takie tonery na https://www.drukuj24.pl/wklad-laserowy-ce285a-czarny-oryginalny.html i jak sami widzicie, wcale nie mają one tam jakiś wygórowanych cen :) Mają tam oczywiście również wkłady do innych modeli drukarek, więc popatrzcie sobie, może do Waszej też znajdzie się coś taniego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

A moja drukarka padła już totalnie :( Jak to powiedziano \"awaria nienaprawialna\" :( Może wiecie gdzie kupić jakąś niedrogą laserówkę?

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

A rozważasz sprzęt tylko nowy, czy używany również? Bo jeśli to drugie wchodzi w grę, to zobacz sobie na opcje drukarek poleasingowych tu. Podobno sprawa bardzo opłacalna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

A jak Wam się podoba taka drukarka http://tonery-do-drukarek.pl/hp-laserjet-pro-m203dn-g3q46a,drukarka-1654.html Do tej pory czytałam o nich sporo bardzo dobrych opinii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Toner ZAMIENNIK drukarka laserowa

Uwaga na trolle ruskie w linkach lub odnośnikach z reklamą mogą być grożne dla komputera wirusy i tylko czekaja kiedy klikniecie a te ich opowieści to bajki by zachęcic

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org