czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Witam, w październiku 2014 r. został kupiony plecak w/w \"sklepiszczu\". Plecak nie był ani razu użyty. Po pierwszej próbie otwarcia plecaka, zamek nie dopina się. Bubel niesamowity za 60 PLN, czyli nie tak mało jak za plecak. Plecak zwrócono na gwarancji, gwarancję odrzucono podając \"genialny\" powód: wymiana zamka nastąpiła przez użytkownika potajemnie. Po co miałbym wymieniać zamek i oddawać to barachło na gwarancji, gdybym to zrobił to nie zadawałbym się z wyśmienitą obsługą w/w \"sklepiszcza\". Ostrzegam przed tym sklepem. Sprawę będzie przekazana wyżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

nasmaruj swieca i bedzie git, tak jest w nowych rzeczach

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Co się dziwisz,jedną reklamację uznają inną odrzucają,masz pecha i już

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Marcelek - widzisz jaki ty idiota jesteś?

Kupiłeś plecak i nawet nie sprawdziłeś czy zamek jest w porządku.


Ludzie to jednak barany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

jaka cena taka jakość, 60 zł to torba na kapcie kosztuje a nie plecak, osobiście sklep polecam, nigdy nie miałem żadnych problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

popieram , odradzam zkupy w tym sklepie odrzucaja gwarancje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Witam,

Marceli_Pietruszka, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją \"reklamacyjną\" zawsze pozostaje Ci jeszcze kilka innych rozwiązań:

- Odwołanie się do Inspekcji Handlowej
- Sąd...

Co do tego, co napisałeś... Plecaka nie można oddać na gwarancję, ponieważ nie posiada on karty gwarancyjnej :) Plecak można reklamować, zgodnie z prawem: 2 lata od daty zakupu.

Co do w.w \"sklepiszcza\" i \"wyśmienitej\" obsługi jak to określiłeś, ja osobiście tak jak VIP_1 osobiście sklep bardzo polecam. Miałem okazję uzyskać fachową pomoc przy zakupie nart i butów narciarskich.

2 miesiące temu również reklamowałem buty do biegania w tym sklepie. Po 10 dniach otrzymałem sms z informacją, żeby zgłosić się po odbiór reklamacji. Reklamacja została uznana, buty wymienione.

W dzisiejszych czasach mentalność ludzi, że \"wszystko\" im się należy jest tragiczna... Istnieją jeszcze uszkodzenia mechaniczne, na które nic nie poradzimy. Nie jednemu z Nas zdarzyło się, że super fajny, nowy telefon zaliczył bliskie spotkanie z chodnikiem, tylko nieliczni mieli pretensję do serwisu gwarancyjnego, że reklamacja została odrzucona :D :D


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

udaj się do rzecznika praw konsumenta ja dzięki niemu wywalczyłam zwrot kasy z Chińczyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Dlaczego nie sprawdziłeś zamka w sklepie?? Piszesz, że po pierwszej próbie otwarcia zamek się nie dopina, mogłeś go otworzyć na sklepie i widział byś od razu :) Ja też kupowałam jakiś czas temu plecak i sprawdzałam zamki na sklepie. Nikt tego nie zabrania. Gdybym widziała, że coś jest nie tak to bym nie brała i kłopot z głowy. Wziąłeś go z półki i podreptałeś do kasy, bez sprawdzenia, to teraz się nie dziw :) Sprzedawca nie zawsze dostrzeże wszystko za Ciebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

afera o 60 zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Widziały gały co brały?
Więc czego się czepiasz?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Idz do przecznika praw konsumenta i walcz o swoje! A ty \"\"\"jarek gdak\"\"\" jak jestes taki dziany to daj nam po te 60zł:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Sprawa jak napisałem jest rozwojowa.
Plecak nie mógł być sprawdzony w sklepie, bo był prezentem i został sprawdzony po jego otrzymaniu.

for Autor: Maxxx (---.enn.lu)
Może chłopcze nie korzystaj ukrywania ip, wtedy inaczej porozmawiamy, nie znasz chłopcze sprawy, to wyzwiska pozostaw swojej rodzinie.

Nie zależy mi na wylewaniu żali, bo sprawa będzie miała swój bieg.
Zależy mi na interesie społecznym, interweniuje gdy jest taka potrzeba, zależy mi na tym, aby inni nie przejechali się na tym super asortymencie.

Proszę dziesięć razy sprawdzić kupowany towar, przed podejściem do kasy, jeśli już jest potrzeba kupna w tym sklepiszczu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

o czym ty mówisz swoj bieg jesli dostaniesz opinie Rzecznika konsumentów to kosztuj 150 dzieki takim zachowaniom
150 lat pod zaborami bylismy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Najpierw rzecznik, potem sąd. Niech i 300 to kosztuje, nie można zostawić tak tego zostawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Pod zaborami Polska była 123 lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Sorki, ale skoro to było na prezent to tym bardziej bym go sprawdziła. To nie pudełko czekoladek, których nie można otworzyć i spróbować, bo wstyd dać napoczęte. Myślę, że nie ubyło by mu nic jakbyś go otworzył i zamknął. Dziwne te tłumaczenia, ale skoro czujesz się oszukany to działaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

he he walczcie o swoje!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

To chyba nie sklep rozpatruje reklamację, tylko producent/dystrybutor, albo inny gwarant. Wina sklepu może polegać tylko na uchylaniu się, bądż uchybieniu w reklamacyjnym postępowaniu.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Marceli, popieram. Nie o 60 zł tu chodzi, ale o sam fakt. Fakt, że jesteśmy dla tych korporacji tylko tubylcami do łupienia, ale nie możemy sobie na to pozwalać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

...to nowość waszej prawicy polega na zgodzie jak największego utrudniania handlu/produkcji kapitalistom...?! Z opisu sprawy nie wynika jak dotąd nieuczciwe/nieprawidłowe postępowanie sprzedawcy, bo to nie on rozpatruje reklamację tylko pośredniczy temu postępowaniu: ma obowiązek przyjąć, przekazać, poinformować...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Hej tez jestem tego zdania ze nie chodzi o 60 zl trzeba ich trzymac krotko za morde pojdziesz obok do sklepu i znowu ci bulel wcisna i znowu nie bedzie reklamacji i tak w kolo a co do sprawdzania na miejscu czy zamek dziala nie ma takiego obowiazku towar ma byc sprawny bo placi sie za towar nie uszkodzony

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Sądźcie się kretyny o 60 PLN. Ciekawe, czy zdajecie sobie sprawę z kosztów i nie szkoda wam zmarnowanego czasu.

Typowe polaczki, zamiast ruszyć głową i zarobić forsę na luksusowy towar, to nie - będą tracić czas na sądy o pietruszkę.

A poważne sprawy o miliony będą się wlec w sądach latami latami.


Ludzie to jednak barany!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Myślicie, że celem korporacji jest robienie Wam dobrze poprzez sprzedaż wysokiej jakości towaru po niskich cenach?

Zapomnieliscie już o lokalnych sklepach, np. na Bernatowicza? W lokalnym sklepie sprzedawca, pod okiem właściciela, zazwyczaj nie pozwoli sobie na taką beztroskę w traktowaniu klienta. Dla żołnierzyka korporacyjnego liczą się słupki w dniu dzisiajszym; wizerunek firmy go nie obchodzi, gdyż przeskoczy do innej korpo bez mrugniecia okiem, gdy dostanie odrobinę lepsze warunki..

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Kur** mać. Czy nikt nie zrozumiał o co mi chodzi. Leje na żenadę i te pseudosklepiki. Dostałem prezent zjeban* i tyle. Jak coś kupuje to na Bernata albo w necie. Jeba& żenadę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

...twoja złość na lichy prezent może jest żle skierowana, może nie zasługujesz na lepszy...?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

No raczej,ale nie popuszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Chodzi o rzecz a nie o 60 zł - masz rację, walcz o swoje. Wciskają nam parówki z papieru toaletowego, \"zdrowe soki\", przykłady możnaby mnożyć - na każdym kroku oszuści i złodzieje, poczawszy od małych rzeczy koncząc na dużych . Krętactwom mówmy stanowcze NIE ! Może się w koncu nauczą co niektórzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Czas zaciśniętą pięść do góry, mordy z tych jeban*** banerów nikomu nie pomogą, czas rozjeb** system

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Wisienka a co byś chciała zjeść w parówce? Wczoraj się urodziłaś, że nie wiesz, że tam nie ma mięsa, ktoś ci je w sklepie wrzuca do koszyka jak nie widzisz? Kto nie chce ten nie kupuje tego świństwa, a świeży sok masz jak sama go sobie w sokowirówce wyciśniesz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

a inne szynki to myślisz ze szynki? a serki? przeczytaj skład.. a \"skórzane markowe\" buty? myślisz ze płacisz za skrórę? . Podałam tylko przykład a ty już to interpretujesz na swój sposób.. Chyba nie na temat się rozwodzisz..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

chodzi o to że każdy rżnie na kim może i na czym może

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Parówka a szynka różnica jest napewno,oczywiście także zależy od szynki,ser a masa seropodobna też różnica, a my jakiś tam wybór mamy, nie musimy kupować parówek, ja wiem, że w nich jest papier toaletowy, więc ich nie kupuje, bo mi papier służy do wycierania d.py, a nie do jedzenia.Zgadzam się z tobą tylko w tym, że wszędzie są oszuści i złodzieje,ale to nie znaczy, że musimy kupować to co oni nam \"wciskają\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

W tym sklepie kombinują jak mogą- to fakt. Kupiliśmy tam buty sportowe, po krótkim czasie oddaliśmy do reklamacji bo zaczęła się podeszwa odklejać. Reklamacja nie przyjęta, ponieważ stwierdzono że buty były źle użytkowane. Na paragonie przybili pieczątkę KTÓREJ WCZEŚNIEJ NIE BYŁO \"buty do tenisa\" czy coś takiego i wciskają Ci kit że ta pieczątka była tu od początku...;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

wisienka, tanie mieso to psy jedzą a jak ty dopę szkłem podcierasz i kupujesz w dyskontach, to tak masz jak płacisz

jedz cielęcinę i polędwicę wołową hahaha a ty wiesz w ogóle jak to smakuje? :)
i nie kupuj wszystkiego u chińczyków lub na rynku hahaha zapłać powyżej 500zł za dobre markowe buty i będziesz miała skórę








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

zonk pewnie sam chowa jagniaka,w łeb go i je...sam piecze chleb oczywiście z własnego zboża uprawianego na własnym polu. Żeby mieć pewność że to wszystko najwyższej klasy,swoje.....zonk jak zwykle piszesz od rzeczy i nie na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

gren a szmateksy już wszystkie obleciałaś ? :):):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

szmateksy w galerii m.in o którym jest mowa w temacie? nie,dziękuję,omijam z daleka.a tw zonk zjadłeś już swoją jagnięcinę z polo za 11.99 za kg ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

widzialy gały co brały

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

zonk u jakich chinczyków mam nie kupować? nie wiesz że teraz wszystko od chińczyków? Bluzy \"markowe\" z \"markowych\" sklepików są też od chińczyków bo rozmiar męski xxl to nasze l więc chyba na chińczyku szyte... Nawet schab aż się błyszczy jak szkło bo chiński.. I twoja jagnięcina także.. A ty przekonany że taniego mięsa nie jesz ?? Jesteś w błędzie kolego :)
500zł za buty ze skóry? to jaką ty skórę nosisz..? chyba chińską zonk :D Kozaki damskie skórzane to średnio koło tysiaka stoją więc nie pisz banaluków ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Wisienka123-nie dyskutuj bo nie warto widocznie większość tu obecnych ma sponsora i kasy nie liczy. Dowiedz się się gdzie w łomży jest rzecznik praw konsumenta napisze ci on pisemko i tyle
mi nawet chiński sklep zwrócił kasę za buty dzięki rzecznikowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

masz rację outsiderka, zonk ma sponsora..blee..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

wisienka jak jesteś młoda, atrakcyjna i bezpruderyjna mogę cię zasponsorować :):):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Kupilem tam buty adidasa 270 zl siatkowane (do biegania) czesto w nich chodzilem ale nic szczegolnego w nich nie robilem. Od chodzenia zaczela rwac sie siatka w zgieciach po nie calym miesiacu zanioslem je do matresa z poczatku nie chciala mi pani ktora juz chyba tam nie pracuje ich przyjac poniewaz to z mojej winy(nie sadze) troche z nia podyskutowalem i przyjela. Po 2 dniach dostalem sms ze moge przyjsc odebrac buty . Ta sama mila pani:) powiedziala mi iz nie przyjeto butow na gwarancje poniewaz buty nie byly konserwowane z tad ta wada(nie wiem jak konserwowac siatke w bucie) nie dostalem zadnego pisma jakie zazwyczaj sie dostaje o zwrocie tylko swistek ktory pisala przy mnie i go wydrukowala. Po zapytaniu czemu tak wczesnie powiedziala ze zrobila zdjecie i wyslala do reklamacji :) ktore pokazala mi na aparacie ostrosc zdjecia jak by robione kalkulatorem. Nie polecam chyba ze macie ochote racic nie potrzebnie nerwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

oo zonk zaczął by miły :D
Jestem jeszcze młoda i atrakcyjna mam nadzieję tylko z tą bezpruderyjnością byłby problem :D No chyba że i ty młody i atrakcyjny :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

miało być : być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Buty do biegania warto kupowac w sieci bo sklepy online miewaja nalepsze promocje na takie obuwie. Do biegania należy wybrać buty amortyzujące przodostopie, a do chodzenia – obuwie z grubszą podeszwą chroniącą piętę. Buty do biegania są nieco droższe od zwykłych butów do ćwiczeń, jednak jak najbardziej warte swojej ceny.
Polecam rozejrzeć się tutaj;
https://www.dobiegania.pl

W sklepie mają obecnie dobre promocje na takie obuwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Najlepsza jest bez wątpienia skóra.
Tańszą alternatywą dla skóry naturalnej jest ekoskóra – o wiele powszechniejsza w większości sieci sklepów obuwniczych. Warto jednak poczytać więcej o konkretnym modelu butów, które chcesz kupić. Ekoskóra nie jest równa ekoskórze: jedna jest trwała, inna wprost przeciwnie.

Zerknijcie sobie również tutaj:
http://beautyfascination.com/

Jest to dobry blog, na którym mozna poczytać sobie w jaki sposób wybierać dla siebie odpowiednie buty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Jeżeli szukacie porad odnośnie zdrowia oraz uprawiania sportu, to polecam Wam sprawdzić stronę zdroweruchy.pl , gdzie znajdziecie wiele porad w tych tematach. Czy ktoś z was również korzysta z tego portalu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Ja wolę kupować w necie. Jest możliwość zwortu i oczywiście gwarancja.
Nie lubię łązić po sklepach.
Jedyny minus takich zakupów to fakt, że trzeba zapłacić, a później czekać kilka dni na zwrot kasy.
Mimo wszystko dla mnie to i tak lepsza opcja.

Masaz Kielce


Masaz Kielce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy K-Sport, która jest producentem najróżniejszego sprzętu sportowego, w tym np. gryf łamany o wysokiej jakości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

There are instances of appropriate gun use <a href=\"https://shotgunammo.us/\">scorpion 9mm ammo for sale</a> and <a href=\"https://shotgunammo.us/\">Buy cz scorpion grey online</a>. all of these purchases need preparation and guidance from shotgunammo webstore.

life is so good

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostrzeżenie zakupy Martes sport, galeria Veneda

Jeśli chodzi o sprzedaż kryptowalut, polecam odwiedzić stronę <a href=https://zyskowaodyseja.com/>Zyskowa Odyseja</a> Tutaj możesz skorzystać z ich zautomatyzowanego systemu handlowego, aby zacząć handlować kryptowalutami jak profesjonalista już dziś! Mam nadzieję, że pomoże ci to odnieść sukces w tej dziedzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org