czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
motywacja

CZESC WAM MAM DO WAS PYTANIE PISZE PRACE I CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC jakich srodków motywujących nalezaloby uzyc zeby zmotywowac do intesywnej pracy pracowników ALE ZEBY BYLO TRUDNIEJ CHCIALBYM ZEBYSCIE WYMIENILI POZAMATERIALNE SRODKI MOTYWUJĄCE BO OCZYWISCIE KASA NAS MOTYWUJE A CO PO ZA NIĄ?Z GÓRY DZIEKUJE I POZDRAWIAM PAWEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

myślę że motywacją mogła by być także pochwała szefa:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

docenienie włożonego wysiłku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

no sorry ale w obecnych czasach nic nie zmotywuje pracownika jak dobra zaplata, no chyba ze pracodawca bedzie cigle stał na głowie pracownikowi i mówił do niego że go zwolni. takie czasy cóż zrobić. założyć chociaż mały swój biznes i nie być zależnym od nikogo. takie moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Musisz zastosować mobbing i molestowanie w nagrodę. To bardzo skuteczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

COACHING - POCZYTAJ SOBIE O TEJ MOTODZIE. KLEPNIJ NA GOOGLE. JEZELI POTRZEBA CI TEMATÓW Z ŻYCIA WZIĘTYCH TO DAJ NA SIEBIE NAMIAR TO TROSZKĘ MOGĘ CI O TYM POWIEDZIEĆ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Motywacja powinno byc to ze sie pracuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

czlowieku hajs hajs i jeszczwe raz hajs motywuje pracownika...taka jest prawda !!!1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

:>


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Milo ze napisaliscie loko jesli bys mógl to by bylo milo mój e-meil pg84@wp.pl z gory dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Wywieź tabliczkę, że wchodzisz do obozu koncentracyjnego i jak nie bedziesz pracował godnie to narq =P.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja


"czlowieku hajs hajs i jeszczwe raz hajs motywuje pracownika...taka jest prawda !!!1"

to jest akurat najmniej motywujacy czynnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

To mniej wiecej wiem ze dla wiekszosci ludzi hajs jest najwazniejszy ale ja szukam tych srodków niematerialnych ale dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Ja w pracy dostaję taką kartę: http://www.edenred.pl/pl/karty-podarunkowe-ticket-dla-ciebie Dzięki takiej karcie zawsze możemy swobodnie wybrać co chcemy kupić, gdzie i dodatkowo można czasami trafić jakiś gratis lub otrzymać zniżkę na wybrany produkt. Fajna sprawa :) mnie takie coś motywuje najbardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

co za banał. Wycieczki integracyjne, prywatna opieka medyczna, lunch na koszt firmy raz na jakiś czas, bonifikaty i tym podobne

http://galeria-hajnowka.pl/
Fiu fiu fiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Polecam w tym temacie lekturę tego artykułu: http://www.praca-ruda.pl/porady-dla-pracodawcow/481/premia-nie-zawsze-musi-motywowac
Przedstawia on bardzo ciekawe ujęcie tematu premii motywacyjnej, która - jak się okazuje - nie zawsze taką funkcję faktycznie spełnia. A ja naiwnie myślałem zawsze, że za pieniądze jesteśmy w stanie zrobić wszystko :D. No, wychodzi na to, że trzeba jeszcze wiedzieć, w jaki sposób tą premię przyznawać, żeby rzeczywiście sprawdzała się jako metoda motywowania pracowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Podaję jeszcze raz link, bo źle się wkleił: http://www.praca-ruda.pl/porady-dla-pracodawcow/481/premia-nie-zawsze-musi-motywowac ;)
Miłej lektury!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Z całą pewnością wypada zadbać o to, by pracownik był właściwie zmotywowany. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie lepsze wyniki. Poczytajcie sobie ten artykuł: http://poradnikowy.net/systemy-kafeteryjne-w-polsce-czyli-jak-zmotywowac-pracownika/ . Jest wiele sposobów, by tanio nagrodzić pracownia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Wypróbuj może jakieś loterie i konkursy. Jest mnóstwo firm, które oferują organizację tego typu eventów i myślę, że warto by było przetestować coś takiego :) Zostawiam Ci link do oferty firmy, z której usług korzysta moja firma: https://www.motivationdirect.pl/oferta/loterie-i-konkursy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Motywacja jest bardzo ważna, dzięki niej jesteśmy osiągnąć niemalże każdy postawiony sobie cel. Niestety często mamy nieodpowiednie podejście do siebie, danej sytuacji, celu itd. Dlatego warto zapoznać się z takim blogiem jak ten jak osiągnąć sukces w życiu. Ja bardzo dużo się nauczyłam z tego bloga, są tutaj wszelkie informacje na temat odpowiedniej motywacji. Według mnie naprawdę warto tam zajrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Nic tak nie motywuje jak porządny opi#rdol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

,,CZESC WAM MAM DO WAS PYTANIE PISZE PRACE I CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC jakich srodków motywujących nalezaloby uzyc zeby zmotywowac do intesywnej pracy pracowników ,,

Podstawa, to właściwa selekcja przy przyjęciu do pracy.
W przypadku właściwych pracowników motywacja jest zbyteczna.
Kolejny aspekt, to pole do popisu dla pracownika.
Dla takiego pracownika pensja zupełnie nie jest na pierwszym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Tym co piszesz, sama sobie zaprzeczasz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Czasami motywacją jest marchewka, czasem... kij. Nasz szef wybrał ostatnio to drugie - zainstalował taki monitoring czasu pracy pracowników i teraz już nikt nie robi sobie niekontrolowanych przerw na papieroska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Widocznie wasz szef nie ma pojęcia jak współpracować z ludźmi. Najważniejsze jest to aby ze sobą rozmawiać i traktować się poważnie. Sama może nie jestem idealnym pracodawcom, ale coś w tym kierunku robię i zamierzam wybrać się na takie szkolenie dla trenerów http://www.szkolatrenerow-ster.pl/ aby nasze relacje były jeszcze lepsze i każdy z pracowników czół się doceniony dzięki czemu wiem, że da z siebie o wiele więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Moim zdaniem należy uważać, by nie pozwolić pracownikom się wypalić... Często objawy wypalenia zawodowego są lekceważone... Jest to ogromny błąd :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motywacja

Moim zdaniem pochwała faktycznie może być motywująca. Poza tym może jakieś szkolenia dla najbardziej zaangażowanych albo dla początkujących pracowników, imprezy integracyjne, paczki świąteczne dla dzieci, które już coraz mniej firm praktykuje. Słyszałam też o wewnętrznych konkursach, które podobno też dobrze działają na pracowników

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org