wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Witam,
proszę o odpowiedź jaka w Łomży jest godzinna stawka za posprzątanie mieszkania?poszukuję osoby do tej czynności i chciałabym uczciwie do tego podejść,ale proponując cenę za taką usługę muszę być zorientowana jak to wygląda w naszym mieście.Dziękuję bardzo

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

5 :) i znajdą się chętni. jak dasz 6, to będa się bić o tą posadę :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Dzięki za info

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Ja sprzątam za 12 zł na godzine,,za 5 napewno bym nie sprzątała .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Gdy Moja żona przebywała za granicą sprzątała u mnie Pani ,którą polecili mi sąsiedzi.Płaciłem jej 15 zł. i warto było ponieważ spokojnie mogłem pracować,a Pani miała klucze i sprzątała nawet gdy mnie lub dzieci nie było w domu.Nie musiałem jej pilnować i tak jak mówili sąsiedzi nie zginęła mi przysłowiowa złotówka.
Wolałem być spokojnym o dom i zapłacić większą dniówkę.
Z tego co wiem nie narzekała na brak zajęć.Myślę więc ,że nawet w tym przypadku potrzebna jest dobra reputacja.
Uprzedzając jakieś głupie wywody gimbazy nie było dodatkowych usług.Po prostu cenię sobie uczciwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Dokladnie 15 za godzinę. To ciężka praca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Tak to prawda,że jest to oczywiście ciężka praca,ja równiez za 15 zł to bym także sprzątała,może ma ktoś coś poleciec z chęcią mogę sprzątać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

10-15 zł/godz. z 5-6 złotych to nikt Ci nie posprząta żetelnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

za 15 to bym dupska nie onajmniej z 30 zl za godz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

sherlock ty ze swoimi dwiema lewymi raczkami to lepiej się za sprzątanie nie bierz... rob angolom dobrze podajac kanapeczki albo ciasteczka.

Co do tematu mysle ze ok 15 zl jest jak najbardziej na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Ja płacę 10zł/godz starszej Pani i nie narzeka. Tyle, że wiadomo wolniej posprząta niż młoda dziewczyna. W każdym razie jestem zadowolony z jej pracy, a ona z płacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Mi starsza pani sprząta za 2,50/h pln a że jest stara i powolna więc sprząta cały tydzień i zawsze mam czysto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Osobiscie nie spotkalem sie jeszcze z tym, ze za sprzatanie placi sie stawke godzinowa. Wszyscy ktorych znam umawiali sie z osoba sprzatajaca, co nalezy do jej obowiazkow i ustalali stawke, a kazda dodatkowa usluga np mycie okien czy prasowanie wiazala sie z doplata. I w ten sposob sprzatniecie mieszkania ok 70m z myciem podlog, lazienki, kuchni, wstawieniem jednego prania wychodzilo ok 100zl, a np umycie wszystkich okien to doplata 80zl. Stawka godzinow przy sprzataniu to srednie wyjscie, poniewaz jedna praca drugiej nie rowna i raz placimy z 4godziny, a innym razem za 7 przy tym samym metrazu i obowiazkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Stawka godzinowa za sprzątanie to najuczciwsza zapłata, kiedy sprzątania jest mniej to krócej sprząta a kiedy więcej to dłużej sprząta. Z dodatkowych usług nie korzystam bo za stara jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Wiesz wystarczy że dasz ogłoszenie na portalu jak http://top-ogloszenia.net
i ludzie sami się do Ciebie zgłoszą z propozycjami cenowymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Co najmniej 25 pl. zł.na h.
12 w przypadku gdy zarejestrujecie dano osobę.
Albo podkasać rękawy i samemu sprzątać swój chlew.
Chcecie na państwowych urzędach zarabiać godnie to szanujcie innych i nie okradajcie państwa pl.poprzez nielegalne zatrudnianie na lewo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Ukrainki prowadzą działalność gospodarczą w Polsce- nie ma więc problemu nielegalnego zatrudnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Daj ten namiar na tą Panią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Ja tez proszę o namiar na Panią z Ukrainy hnowakk@wp.pl

Nasze Panie by chciały zarobić i z domu nie wychodzić,a taka co przyjechała i jest na dorobku,to rzetelnie podejdzie do pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

8,5$/godz minimum w New ŁOmża \"jak na łomżyńskie warunki\"-cytat łomżyńskiego biznesłomena

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

150 zl godz😁

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Za 5 - 6 złotych chorzy jesteście!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

15 zł. za godzinę to z lodem. Czemu żadna się nie przyzna?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Do znajomej przychodzi pani i ona jej płaci 50 zł. Nie ma tu na godziny, czy coś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

jojoanka To nie ma sensu,bo zapłacę 50 zł. i do nocy wymyślać jej będę robotę a w domu/mieszkaniu jest co robić.

W domu/mieszkaniu nie sprząta się ciągle tego samego,więc myślę że najuczciwiej to płacić za godziny pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Jak z lodem to 50 zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

autorko a moze sama sobie odpowiedz na takie pytanie - za ile zl/godz ty bys sprzatala??? Skoro poszukujesz sprzataczki, to znaczy ze cie na nia stac. a wiec zapewne wiesz ile wynosi panstwowa najnizsza stawka godzinowa. wiec sie zastanow czy bedzie ci odpowiadalo to. jezeli nie - to mopy sa o wiele tansze a twoje szacowne rączki ci z dupy nie wyrosly. wiec za szczote i lecisz i bez problemow finansowych masz tak czystko jak tylko to sobie wymarzylas. wszystkie paproszki zacieki masz wymyte tak dokladnie ze nikt lepeij od ciebie tego nie zrobi. sprzatajac sama sobie - bedziesz miala sprzatnie w takim tempie i bez sapania. Laleczki jestescie czasami za bardzo rozkapryszone. za duzo ogladacie filmow i seriali. brac lalunie za sprzatanie. Zycie to gnoj, sapanie, pot i lzy - a nie sterylne studio.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Sprzątanie zawsze można zoptymalizować i robić to samemu - jest wiele poradników mówiących jak ułatwić sobie sprzątanie np ten -> http://generalfresh.pl/10-sprytnych-sposobow-na-sprzatanie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

5 zł to jest żenada. Myślę, że co najmniej 7 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

ja sprzątałam mieszkanie u starszej kobiety ok 90 m2 mycie okien trzepanie i pranie dywanów wszysko od podstaw założenie firanek mycie glazury ,kryształy kobieta była tak zadowolona ze zapłaciła 400 zł i ja równiez byłam zadowolona

MŁODA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Ja pierdole co za biznesmeny, qrwa wstyd żeby płacić 5 czy 6 zl za godzinę pracy i to przy sprzątaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Takie ,,panstwo,, przyzwyczailo sie do zakupow za 5 zl i mysla,ze ciezka prace ludzkich rak tez moga kupic za 5 zl. Wstyd i hanba zeby nie miec zadnego wczucia sie w sytuacje. I jeszcze takie glupoty wypisywac na forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Wejdzies na pierwsza lepsza strone firmy sprzatajacej i masz cennik dla orientacji http://www.anet-blysk.pl/sprzatanie-domow-mieszkan-zabrze.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

1850 brutto ! Sms !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Nie ma normy. Zależy duzo od mieszkania.

Przyjacielu, jeśli będzie ci dane żyć sto lat, to ja chciałby żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Tutaj http://www.ozii.pl jest portal, na którym można zlecić wiele zadań, których nie lubimy lub nie mamy czasu zrobić. Jest tam wielu specjalistów. Ja tam znalazłam dobrego elektryka. Mam zamiar też znaleźć tam kogoś do sprzątania przed świętami dla mamy. Naprawdę super sprawa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

za 5 zl to niech sobie panswo szanowne mydla kupi i dupe umyje ,bo pewnie tez maja nie domyta skoro porzadku w swoim domu nie maja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Ja korzystam w Warszawie i nie da się ukryć, że koszty są trochę większe ale trafiłem na firmę www.hojoclean.pl i sprzątają moje mieszkanie w bardzo dobrej cenie, więc nie narzekam. Profesjonalna obsługa i niezłe stawki. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za godz.pracy za sprzątanie mieszkania?

Moim zdaniem nie można porównywać stawki starszej pani (która dorabia sobie do emerytury) do stawek płaconych osobie , która zajmuje sie sprzątaniem ,,profesjonalnie\".
Trzeba po prostu spróbować - zobaczyć jakie są efekty i ile czasu zajęło sprzątnięcie danego mieszkania.I jak naprawdę się opłaca.
MOŻE SIĘ OKAZAĆ, iż sprzątanie przez osobę mająca wyższą stawkę godzinową tak naprawdę ,,wyjdzie\" TANIEJ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org