piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stare motory - potrzebne części.

Witam,

Czy ktoś ma może w garażu jakąś starą WSK 125 ? Jestem w trakcie składania tego motoru, ale cały czas brakuje mi części sporo już mam (a praktycznie tylko rama była ok). Póki co to jeszcze sporo nabyłem z http://gmoto.pl/wsk-125-125-czesci-19205.html jakby ktoś szukał to mają części do praktycznie wszystkich starych maszyn.

Natomiast sprawdzie garaże może ktoś chce troszkę zarobić na złomie, który mu nie jest potrzebny a mi się przyda na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stare motory - potrzebne części.

znam kogoś kto może mieć kilka części, podaj jakieś swoje namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stare motory - potrzebne części.

te czesci ktore podales w linku to wszystko chinszczyzna takze powodzenia odbudowy na tych czesciach. Swoja jawke odnowilakich wlasnie na takich czesciach no i po kilku przejechanych km zaczał cieknąc gaznik a pozniej uszczelniacz silniaka i narazie jawka stoi i czeka zeby sie do niej przybrac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stare motory - potrzebne części.

zostaw jakiś kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stare motory - potrzebne części.

Spróbuj poszukać w internecie albo na platformach aukcyjnych. Moim zdaniem z czasem zakup starszych motocykli, a tym bardziej części do nich będzie coraz trudniejszy. Ja na przykład mam hondę z 2009 i póki, co nie mam z tym problemu, ale za 20-30 lat kto wie jak, to będzie. Jeśli szukacie części właśnie do japońskich moto, to warto zajrzeć na https://motogar.pl/sklep/ bo mają oryginały i w dodatku w przystępnych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stare motory - potrzebne części.

spadaj mendo z olsztyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org