piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Endokrynolog

Może ktoś wie czy w szpitalu przyjmuje endokrynolog, czy tylko prywatnie w Łomży można się umówić ?

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Ile kosztuje by zrobić prywatnie wyniki ?

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

na nfz to czeka się około roku przyjmuje doktor Olszewska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

zależy jakie wyniki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Ogólnie jest endokrynolog w Łomży,zobacz Somed tam przyjmuje taki lekarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Doktor Ołdakowska przyjmuje na legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Wyniki TSH i inne dotyczace tarczycy , by zrobic prywatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

A polecacie ta Dr Olszewska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

tsh- 15zł
tpo-25zł
ft3-20zł
ft4-20zł
Atg-25zł
ja robiłam w szpitalu wyniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

ja się lecze u doktor ołdakowskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Bo ja mam morfologię, TSH , ale podejrzewam, że to za mało by określić czy to nadczynność czy niedoczynność. Wynik TSH mam 6,8 a chyba norma do 4 jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

tsh jest norma od 0.400-4.000 na podstawie samego tsh nie stwierdzisz czy to nadczynność czy niedoczynność tarczycy mi stwierdzili na postawie wyników i głownie usg. tarczycy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Właśnie się teraz zastanawiam dlaczego doktor rodzinna mi nie przepisała skierowania na badanie tych innych parametrów tylko TSH...
A teraz bym poszła na wizytę już z wynikami, a tak to muszę kombinować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

mi rodzinna też nie dała na te pozostałe tylko na tsh bo mówiła że rodzinni nie mogą dawać na takie wyniki tylko specjalista czyli Endokrynolog. powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Dziękuję za informację ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

spoko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Autor: zxcv4 (---.lomza.vectranet.pl) Data: 09-06-14 16:39

Przecież to dziecko mówi i pisze to, co słyszy w domu. Cóż ona może wiedzieć o prawdziwym życiu ? Tatuś prywaciarz zapewnia dostatnie życie.
Ot, takie fanaberie rozpuszczonej laluni.
Głupia siuśmajtka, a charakter jak u ideowego narodowokatolickiego wyjadacza



niech ta gówniara zacznie zarabiać i dołoży się do podatków, wtedy będzie miała prawo do stawiania żądań!, a teraz jest zwyczajnym pasożytem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

W szpitalu przyjmują endokrynolodzy na pewno Olszewska tylko pewnie trzeba poczekać w kolejce, musisz się przejść zobaczyć i mieć skierowanie.
Endokrynolog wyśle cię na usg tarczycy na pewno i TSH.
Wtedy stwierdzi co tam się dzieje.
Tarczyca jest bardzo ważna wpływa na rożne dolegliwości i problemy ze zdrowiem jeśli coś jest nie tak np. problemy z zajściem w ciąże.
Powodzenia

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Autor: zxcv4 (---.lomza.vectranet.pl) Data: 09-06-14 16:39
tak pisalem w dziale Polityka na temat 17letniej licealistki,co wszystkie rozumy pozjadala i Premiera pouczala haha
i co z tego?
debilu wkleiles ten post po co?nudzi ci sie?czy stawiasz sobie gimbusie ta panienke za wzor?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

ten debil ]b]lomzyk/JankesJo (---.skybroadband.com) zmienil nick na ! sherlock (---.skybroadband.com)

siedzi gostek w uk na zasilku socialnym a tu wypisuje z nudow w kazdym temacie glupoty!w kazdy temat wcina sie jak jego brudna koszula w dope,nie majac nic do powiedzenia w temacie,wez sie chlopie za jakas uczciwa prace i przestan pisac glupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

ten debil lomzyk/JankesJo (---.skybroadband.com) zmienil nick na ! sherlock (---.skybroadband.com)

siedzi gostek w uk na zasilku socialnym a tu wypisuje z nudow w kazdym temacie glupoty!w kazdy temat wcina sie jak jego brudna koszula w dope,nie majac nic do powiedzenia w temacie,wez sie chlopie za jakas uczciwa prace i przestan pisac glupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Pani dr Olszewska za specjalnie Ci nie pomoże, bo jej wystarczy tylko wynik TSH. Dla mnie to wygląda na klasyczną niedoczynność, ale póki nie zrobisz przeciwciał i USG dobry lekarz nie postawi konkretnej diagnozy. Ja osobiście leczę się u dr Ołdakowskiej prywatnie i póki co z pozytywnym skutkiem. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

zgadzam się z przedmówczynią. zdecydowanie doktor Ołdakowska. też się u niej leczę. Pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

i jak tam jaką aktualnie polecacie endokrynolog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

zdecydowanie w Somed na Al.Legionów
tam przyjmuje 2 endo możesz isc prywatnie wizyta 100zł i szybciej nie ma na co czekać w naszym rejone co drugi pacjent ma raka tarczycy
na miejscu doktor zrobi ci usg
przyjeżdza tez z Białegostoku lekarz w przychodni u Pędzińskich na ul.Wyszynskiego ale prywatnie znacznie szybciej
w szpitalu nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org