środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ubezpieczenie OC

Kupiłem Skodę Fabia z 2001 roku. Przez 30 dni będę jeździł na aktualnej polisie, ale jest ona w Warcie - a tam mają dosyć drogie OC. Który agent ubezpieczeniowy w Łomży będzie miał dobre warunki? Podobno w MTU można wykupić tanią polisę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Jaki jest Twoj wiek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

HDi jest najtaniej mtu się podniosło idź na róg gielczynskiej tam ci znajdą najtansza żona tam ubezpieczala 0zniżek i 600 zł oc w HDI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

ile ten rocznik fabi teraz stoi cenowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

600zł za same OC? strasznie dużo . ja płace tylko 300zł. Najtaniej w łomży robi koleś na Kanarkowej. Jedz tam a napewno dobra cene ci przedstawi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

True... naginaj na kanarkową... i świat stanie się prostszy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Jak masz do 30lat to wystukaj w google "you can drive"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Kanarkowa cos wie m na ten temat ja nie polecam tego gościa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Mój brat ma w MTU (oni chyba współpracują z Pocztą Polską, bo ubezpieczał się u listonosza).
Możesz też podjechać na Aleję Legionów 44 lub Księżnej Anny 23. Możesz też ubezpieczyć się przez net. Tutaj masz kalkulator polis OC i AC kalkulator-oc-ac.auto.pl. Podasz tam rocznik tej Skody, pojemność i inne dane. W odpowiedzi otrzymasz porównanie polis z 16 towarzystw ubezpieczeniowych. Uderz tam gdzie najtaniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

a ja polecam mila pania naprzeciw wydzialu komunikacyjnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

300ale z znizkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Czy lepiej jest kupić w budce u kogos czy bezpośrednio u ubezpieczyciela?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Nie ma to większego znaczenia gdzie kupisz ubezpieczenie OC. Wszędzie będziesz miał taką samą cenę. Sam zwykle kupuje przez internet bo jest to wygodniejsze, oszczędza się czas na chodzenie po poszczególnych towarzystwach ubezpieczeń.
Dobrą cenę ubezpieczenia ma Proama na ich stronie jest kalkulator. Możesz sobie mniej więcej wyliczyć ile ubezpieczenie będzie Cię kosztowało. Aktualnie wykupuję tam oc plus ac. Mają dobry pakiet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie możesz kupić jakkolwiek - czy na miejscu, czy przez internet czy telefon. Ważne jest abyś dokładnie, ale to dokładnie zapoznał się z całą umową i ofertą ubezpieczalni z jaką będziesz chciał podjąć współprace. Ja szukałem poprzez porównywarki ofert - jest ich mnóstwo, warto porównać przez kilka naraz - wybrałem Liberty i jestem super zadowolony. Dobra oferta, mała cena. Osobiście polecam. Ale tak jak mówiłem wcześniej - pierwsze co to przeczytaj warunki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Kelsi ma rację, najważniejsze to dobrze przeczytać umowę, żeby nie wkopać się w kruczki prawne. Raz znajomy miał nieprzyjemną sytuację i od tego czasu wszyscy uwazniej czytają wszelkie umowy.
Co do samego TU - również polecę Liberty bo po prostu sam z nich korzystam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

spadaj mendo trollować gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Jak szuka się ubezpieczenia to lepiej porównać w sieci i tyle

ps. sprawdź w słowniku czym jest troll, bo chyba mylisz pojęcia troll, trollowanie to celowe działanie w celu ośmieszenia znieważenia innych, yoł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

MTU

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Te ceny są naprawę straszne... ja tez zapłaciłam teraz ponad 600zł...

Angelka22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

A czy zastanawialiście się kiedyś czy np zrealizowanie takiego szkolenia bezpiecznej jazdy nie wpłynęłoby jakoś dodatkowo pozytywnie na zniżki? Jak towarzystwa ubezpieczeniowe patrzą na takie dodatkowe inicjatywy kierowców?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Tę kwestię warto zostawić specjaliście z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności.

wyglądasz jak osiem nieszczęść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie OC

Imię (nazwa) użytkownika: Liaiptjat10
Posty: 4
E-mail: tukanell@o2.p



w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org