piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stół z krzesłami

Może wiecie gdzie jest duzy wybór stołu z krzesłami i jak to wyglada cenowo . Dziekuje Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

zależy jakie chcesz. Jeśli mają być byle jakie to wiadomo, że sieciówki. A jeśli lepsze to drewniane, często ktoś sprzedaje używane w bardzo dobrym stanie albo w tym Deutsche Markecie bywają ładne i solidne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Ja sobie ostatnio kupiłem tutaj:
http://www.sandow.pl/
trzeba poczekać 2-3 tygodnie na dostawę , ale są solidne i najważniejsze ,że z drewna litego (tylko blat stołu jest obłogowany dębem )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

W miesnym spytaj albo na stolowce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Ja kupiłam w meblowym na przeciw Blaszaka. Jest duży wybór i dobra jakość polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

w sklepie meblowym nad biedronką na ul Wyszyńskiego 'wenecja" chyba tak się nazywa, w każdym bądź razie dużo stołów mają i krzeseł

®

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Ogarnij sie matole i rusz dupe, co to znaczy cenowo, dla jednych tanio dla dziadow drogo, zalezy do aspiracji i kieszeni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

blat swiety czysty jeden wspolny nie podzielny z stolami ciezej u nas w lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

pytaj w zambrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

tanio i od ręki ale nie koniecznie na lata-jysk. porządnie-na poligonowej jest kika zakładów stolarskich i tam trzeba udać sie osobiście ustaić ceny i materiały. stół dębowy rozkładany do 3 metrów z 10 krzesłami tapicerowanymi kosztował 4 tysiące czekać trzeba było 2 miesiące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

duzo frajerow moze usiasc az 10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Stół kupiłam na allegro,jestem b.zadowolona-cena 199zł+ przesyłka gratis:)chyba jeszcze mają-;)

http://allegro.pl/nowoczesny-stol-szklany-moderno-siestadesign-150cm-i4122104609.html

Mają w sprzedaży również w bardzo dostępnej cenie krzesła-u innych sprzedających cena x2 ,a u nich?-tylko 79 zł sztuka :)

http://allegro.pl/nowoczesne-krzeslo-siestadesign-modena-ekoskora-i4226285666.html


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Na rynku w Łomży masz duży i tańszy niż w sklepach wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

w kupiskach nieniecki kupisz w niskiej cenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Na allegro kupicie ale nie z drewna. Nogi oczywiście reszta to oklejanie mdf. Zadziwiające że najważniejsza cześć stołu robiona jest z dykty. Stoły całe z litego drewna najtaniej u stolarza. W sklepie za cos takiego jest dwa razy drożej. Stoły szklane? Po co? Zimne. Widać brud i twoje dziurawe kapcie. Stół w domu jest ważny jak łóżko. Dlatego tylko drewno i to dąb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Ten temat bardzo mi pomogł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Ja preferuję lokalne zakupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Zależy,jakich poszukujesz. Każdy ma jednak inny gust.Teraz masz bardzo dobry wybór zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Mnie akurat bardzo podoba się klasycznie urządzony dom czyli drewniane meble i miękka sofa. Oczywiście stół powinien być dębowy lub mahoniowy:-).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Z tych dostępnych w sieci to polecam nowoczesne meble do salonu. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie również w przypadku krzeseł choćby z uwagi na profilowane oprarcia i tapicerowane siedziska. To znacznie zwiększa komfort siedzenia, a tak na surowych krzesłach po pół godziny wszyscy zaczynają się wiercić z niewygody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Biedroneczka trolu nikt już się nie nabiera na twoje wypociny. Ten gó.wniany sklepik sprzedaje badziew i chłam i tego swoją reklamą nie zmienisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Nie wiem... może w sklepach meblowych? Tak mi się zdaje, no wiecie... w sklepach meblowych bywają meble, w tym stoły i krzesła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

przemko00 daj spokój z tym bieda-sklepikiem. ceny z du..y a jakość do du.y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Ja mam dobre doświadczenia ze sklepem www.mirjan24.pl/61-stoly-krzesla. Kupiłam od nich stół rozkładany na 8 osób a krzesła dobrałam tapicerowane - rewelka, cena przystępna i jakość ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

etno nikt nie kupuje w tym twoim bieda-skepiku. Towar mierny -odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Kto ma okrągły stół rozkładany? Czy tylko na zamówienie czy są gotowce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Kto to kupuje. Słaba jakość i mierny wygląd. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stół z krzesłami

Zdecydowanie Mirjan24.pl mają bardzo duży wybór krzeseł i stołów. Mój zestaw kuchenny ma już 5 lat i wygląda super, a niedawno zamówiłam zestaw do jadalni. Stół z krzesłami jest rewelacyjny, rozkłada się łatwo i jest stabilny, a krzesła bardzo wygodne.
https://www.mirjan24.pl/31-stoly-i-krzesla

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org