piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Witajcie. Os czasu jak dostałam parę rzeczy na urodziny (początek roku) nie moge się już przestawić na te chemiczne, ale mam problem! Nie wiem gdzie się u nas kupuje takie rzeczy (bo nigdy nie kupowałam). Chodziłoby mi szczególnie o takie rzeczy jak krem do rąk i szampon. Teraz skończyłam używać ten z serii regeneracja
Niestety ciężko go zastąpić. Co proponujecie? Czego same używacie? Podajcie namiary (wielka prośba) na jakieś stacjonarne sklepy z kosmetykami eco - jeśli takie są Wam w ogóle znane. Dzięki z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

kosmetyki patandrub można zamówić na empik.com, za darmo dostarczą do salonu, płatność przy odbiorze.
Nie jestem w temacie kosmetyków ekologicznych zbyt obeznana, ale kupowałam produkty do ciała w Ekoaptece w budynku poczty na Ks. Janusza. I widziałam jakieś kosmetyki ekologiczne w sklepie zielarskim na Ks. Anny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

jak szukasz dobrych kosmetyków i naturalnych przejdź się do apteki która się mieści w tym samym budynku co poczta na ks Janusza.Szampon mają bardzo dobry do włosów farbowanych kolor się utrzymuje cały czas i nawet nie muszę odżywki używać żeby włosy rozczesać ,piankę do mycia twarzy też tam kupuje i krem na który nie mam alergi Kosmetyki nazywają się Skarby syberi ale najlepiej sama się przejdź i oceń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

skarbysyberii.pl/pl/8-szampony
Sklep Skarby Syberii ceny mają najtańsze w internecie, dostawa w miarę tania. Sklep mieści się w Łomży na Bema, ale nie wiem czy można odebrać osobiście bo strona milczy na ten temat.
Wybór szamponów duży. Polecam szampony z serii Planeta Organica lub neutralny szampon Natura Siberica do wrażliwej skóry głowy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

mam świetne kosmetyki naturalne nie jest to komercyjna firma ,ale firma stawia na zaufanie do produktu i od kilku m-cy sprawdzam i wypróbowuję by z czystym sumieniem móc komuś polecić. Kontakt pod adresem sylwiasek1@o2.pl
w Łomży produkt dopiero wchodzi na rynek w dużych miastach marka dość znana ale nazwy z wiadomych przyczyn nie podam .Wszystkich zainteresowanych zachęcam do kontaktu pod wyżej podanym adresem mailowym.pozdrawiam!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

W 100% naturalne kosmetyki niesamowicie trudno znaleźć. Trzeba się znać na certyfikatach, ocenie opakowań, itp. Z tego co wiem od niedawna w Polsce perlanegra.pl sprzedaje produkty bułgarskiej, 100% organicznej marki Alteya Organics. Może to rozwiązanie dla Ciebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

W http://naturadlapiekna.pl znajdziesz kosmetyki naturalne;) Maja tam produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała, pasty do zębów itp. Dodatkowo dzielą to na zapachy, na zioła, przeznaczenie, ogólnie - do wyboru, do koloru;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Wątpie czy w ogóle takie coś jak naturalne kosmetyki isnieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Podbijam temat. Tak poza tym jakie marki kosmetyków polecacie do suchej skóry?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Do suchej skóry to mogę Ci polecić Yves Rocher - yves-rocher.pl/tag/f/5,kategoria,936,Twarz,,50,rodzaj-cery-wlosow,548,cera-sucha - ostatnio kupiłam krem hydra vegetal od nich i muszę powiedzieć, że chyba nigdy nie miałam lepszego kremu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Jak szukacie dobrych, naturalnych kosmetyków do ciała to zobaczcie sobie kosmetyki marki Hildegard Braukmann. Szczególnie polecam ich krem witaminowy do ciała, super działa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Ej a słyszał ktoś z Was o takim olejku z pestek malin olej-z-pestek-malin ? Ostatnio natrafiłam na niego w internecie i wydaję się być całkiem ciekawy a na pewno naturalny. Fajny jest bo ma wiele zastosowań zarówno do suchej skóry ale można też go stosować jako olejek do opalania :) Ciekawa jestem jego efektów. Któraś z Was już może go stosowała ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Olej z pestek malin to z pewnością kolejny powód do kochania malin. Tłoczony na zimno ma wprost niezwykłe właściwości przeciwzapalne i łagodzące. Olej z pestek malin ma również działanie przeciwstarzeniowe, zwiększające elastyczność skóry, a także zmiękczające i redukujące zmarszczki, drobne linie i zmęczoną, suchą skórę.

Olej ten jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, a także witamin A i E, alfa i delta tokoferoli i tokotrienoli i zawiera 83% niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć dodanie olejku z nasion malin do swoich rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych:

- ma działanie przeciwzapalne ze względu na wysoką zawartość kwasu alfa linolenowego (najwyższy w każdym oleju z nasion owoców) i fitosteroli. Może być szczególnie pomocny w przypadku egzemy i łuszczycy,
- zapewnia zalety przeciwstarzeniowe dzięki zawartości kwasu ellegowego (przeciwutleniacza),
- wykazuje bardzo wysoką zawartość witaminy E - kluczowego i ważnego przeciwutleniacza. Przeciwutleniacze są ważne, aby zapobiec szkodom dla środowiska, które mogą prowadzić do przedwczesnego starzenia się skóry,
- dostarcza bardzo wysokiego poziomu fitosteroli, które mogą pomóc zmniejszyć utratę wody, co prowadzi do wysuszonej i zmęczonej skóry. Fitosterole pomagają również naprawiać skórę uszkodzoną przez czynniki środowiskowe, w tym uszkodzenie słoneczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Polecam Vianek, Soraya, Ordinary



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

zajrzyj do tego sklepu jest tu wiele kosmetyków do włosów ciała twarzy i wszystko na bazie naturalnej i co ważne na kardą cenę. Co jest też istotne możesz o wszystko ich zapytać. Doradzą i pomogą Ci https://sklep.bellita.waw.pl/alterna-kosmetyki-do-wlosow-caviar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Ja zakupy kosmetyczne robię albo w Rossmanie albo w drogerii internetowej horex.pl. Mają tam oddzielną zakładkę z kosmetykami naturalnymi. ostatnio kupiłam fajny krem do twarzy Miya i pięknie pachnący balsam do ciała z Organic Shop. Warto poszperać i poszukać perełek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Polecam czytać dokładnie składy kosmetyków, nie wszystkie te naturalne są w pełni bezpieczne i skuteczne. Osobiście polecam zapoznać się z kosmetykami azjatyckimi. Korea Południowa to czołówka producentów kosmetyków, która słynie z innowacyjności oraz skuteczności. Tu możesz zobaczyć jakie marki kosmetyków koreańskich są godne uwagi https://4seasonsbeauty.pl/kategoria-produktu/nasze-marki/ . Mają naprawdę świetne produkty, wysoka jakość, naturalne składniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z kosmetykami naturalnymi?

Bardzo lubie Balsam kokosowy Pahwash z mango, zamawiam w sklepie Pachnąca Kraina

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org