czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent dla faceta

Witam :) chciałabym się Was "facetów"podpytać czy prezent w formie voucheru na przejazd szybkim, sportowym samochodem to dobry pomysł? Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy KTM X-BOW a Lamborghini Gallardo..Może macie jakieś lepsze propozycje??

Samochody, motocykle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla faceta

dmuchano lale z szexszopu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla faceta

REKLAMA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla faceta

Bardzo ciekawa sprawa.
WeronikaDaga ma znajomych na fejsie Pana "Rafał Matejczy" (mozna miec teoretycznie kogo sie chce, jednak 20 znajomych wsrod nich On to raczej nie przypadek) który to
Prezes Zarządu w: DEVIL-CAR.pl KTM X-BOW i Prezes Zarządu w: ProKADR.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla faceta

i tak wybrałbym Lambo :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla faceta

Myślę że każdy prezent jest dobry bo pokazuje że pamięta się o drugiej osobie :) Nie musi być to nie wiadomo coś chodzi o gest.
Jeżeli chodzi o prezenty ja bardzo lubię dostawać książki. Ostatnio dostałam książkę Adama Amblera \"Seksturysta\"  książka dość skandaliczna, ale z ciekawą fabułą. Przypomina troszkę 50 twarzy Greya.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla faceta

Samochody i sport, to zdecydowanie dwie pasje mężczyzn, które przodują. Ja akurat zawsze stawiam na prezenty związane ze sportem, bo mam w rodzinie właściwe samych kibiców albo amatorskich piłkarzy. Może pomyśl również o takim prezencie jak jakaś fajna koszulka w barwach Polski czy może gadżet jak czapka, taka, jak znajdziesz chociażby tutaj ISS . Możesz je dołączyć do vouchera i myślę, że to będzie idealny, męski zestaw prezentowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla faceta

Lena87, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Faceci uwielbiają prezenty motoryzacyjne. Sama ostatnio noszę się z zakupem takiego auto prezentu dla swojego męża. Myślę, że będzie szczęśliwy z takiej niespodzianki.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla faceta

Faceci uwielbiają gadżety, nie tylko motoryzacyjne, przynajmniej mój. A fajnym prezentem moze byc też alkomat. Ceny są różne, ale lepiej kupic porządny, elektrochemiczny, a nie taki z najniższej półki, bo te zwykle są niedokładne. Ten jest bardzo fajny: http://www.sklep.alkohit.eu/product_info.php?products_id=102 Ładny, zgrabny i na dodatek dokładny.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla faceta

Do auta to pokrowce moga byc na prezent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org