czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kwiaciarnie -dekoracje

hej jestem od niedawna w łomży i potrzebuje wskazówki gdzie w przyzwoitej cenie robią wiązanki ślubne i dekoracje koscioła. Pytałam przypadkowo na sienkiewicza w jakiejs kwiaciarni juz nazwy nie pamiętam ale drogo jak dla mnie. Moze jakies propozycje mam wzor wiazanki i gdzie potrafili by mi zrobic podobna???Rozumiem ze wszystko kosztuje no ale bez przesady?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

http://www.dekoracjeimprez.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Hmm a coś bliżej troche mi nie po drodze do Zambrowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

W kwiaciarni Marzenie zapytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Zobacz na przykoszarowej, przy cmentarzu, kwiaciarnia bliżej kościoła ale najładniejsze robią według mnie na Sienkiewicza,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

https://www.facebook.com/pages/Kwiaciarnia-Pracownia-Florystyczna/582348271854632

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Kwiaciarnia na Sienkiewicza - Ogrodnik ma najświeższe kwiaty w Łomży, wiele razy kupowałam u nich bukiety - pięknie ułoże i stoją do 2tygodni. Na mój ślub w maju zamówiłam od nich kwiaty. Wiązanka śluba, dwa bukiety dla świadkowych, trzy butonierki, dekoracja samochodu, dekoracja kościoła plus bukiet na nasz stół w sali weselnej wyniosła mnie mniej więcej 1350zł. Patrząc na ceny w innych miejscach i na wielkość zamówienia nie sądzę, że jest drogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Sprawdź w KAUFLANDZIE ja zawsze tam biorę mają fajne pomysły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Dzięki wszystkim za pomoc i opinie pomogły mi sie zdecydowac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Wiązanka ślubna ma mieć sztuczne kwiaty czy żywe ? Z tego co się orientuje, to modnie jest teraz dawać właśnie tak zwane atrapy kwiatów, bo dłużej cieszą oczy żony, a małżonkowie zanoszą bukiety na cmentarz, a wiadomo, że sztuczne dłużej wytrzymają. Dobrze Ci podpowiadali, na Sienkiewicza robią piękne bukiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

na Sienkiewicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Jasne, że warto. Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej zaaranżować daną przestrzeń. Jeśli dana rzecz Wam odpowiada, to powinniście po prostu na nią postawić. Może i u Was sprawdzi się glinka wenecka? Warto się nad tym zastanowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Lena nie polecam bieda firemek. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Ze swojego doświadczenia polecam dekoracje z kwiatów sztucznych. https://www.bomm.pl/pl/kategorie/sztuczne-kwiaty/ dostępne w wielu wzorach i kolorach, w zasadzie nie dotykając nie jest sie w stanie stwierdzić, czy to kwiaty żywe, czy sztuczne. Długo nadają blaski w domu, na tarasie, w salonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Flower komu te kłamstwa bo nie nam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

Flower nie stać cię na płatną reklamę 25 zł?Widocznie taka to firmijka. Pomyliłeś forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kwiaciarnie -dekoracje

zuza91 napisał(a):

> hej jestem od niedawna w łomży i potrzebuje wskazówki gdzie
> w przyzwoitej cenie robią wiązanki ślubne i dekoracje
> koscioła. Pytałam przypadkowo na sienkiewicza w jakiejs
> kwiaciarni juz nazwy nie pamiętam ale drogo jak dla mnie.
> Moze jakies propozycje mam wzor wiazanki i gdzie potrafili by
> mi zrobic podobna???Rozumiem ze wszystko kosztuje no ale bez
> przesady?


Może poszukaj coś online, fajne kwiaty sztuczne można zamówić: https://www.superkwiaty.pl/aktualnosci/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org