czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Motocykliści Łomża

Czy tacy są ???
Czy jakoś się organizują ???
Motocykli na mieście widać dużo, lecz każdy jeżdzi sobie...
Może czas to zmienić ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

popieram.Ja jeżdzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

ja zaczne jezdzic od lipcowki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Na ręcznym chyba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Rolnik, nie karm trola, proszę... i dziękuję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

a propo motorów - jak by ktoś miał części do komara co ma przełącznik biegów
w rączce proszę pisać na poczte. wybieram się w lato do mrongowa i musze mieć
motor sprawny.

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Ja tam sobie nie wyobrażam żebym miał latać motocyklem w dużej grupie, motocykl to wolność i niezależność.

Bo życie jest po to by latać na moto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

dobry pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

oddalem ostatnio komara na zlom mogles sie wczesniej obudzic. kiedy rozpoczecie sezonu ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

3 maja jest impreza w Małym Płocku od godz.12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Nie mam motocykla ale mam prośbę :)
Motocykliści: albo kupujcie motory w rażących kolorach albo jaskrawe kombinezony - naprawdę nie tylko wy jeździcie szybko a nie widać was !

Jest wiele miejsc gdzie można się rozpędzić a są też górki. Po pokonaniu górki ,chcę np. wyprzedzić auto przede mną, zerkam w lusterka - czysto , włączam kierunkowskaz - JESCZE RAZ PATRZĘ W LUSTERKA - czysto, skręcam kierownicę i jedyne co uratowało motocyklistę to ryk jego silnika, odbiłem w prawo i jakoś się zmieścił - fuksem. Jak ktoś wylatuje zza górki z prędkością 250km/h to rozumiem że ci co jadą 110km/h subiektywnie stoją w miejscu, ale ci "powolni" też mogą gwałtownie przyśpieszyć ( ja ) bo chcą wyprzedać - pamiętajcie o tym. Nie widziałem człowieka bo:
1. Czarny motocykl
2. Czarny kombinezon
3. Czarny asfalt
4. Słońce w zenicie więc reflektory w motorach są prawie niewidoczne, więcej się odbija od asfaltu.

Motocykliści - dajcie się zauważyć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

ja mam 4 komary a do tego 3 osy oddam po dobrej cenie bo sa z tamtego roku , troche przymulone ale jak im zapodzasz dzefa to sie szybko obudza ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Z tematu o imprezach dla motocyklistów robi się temat z ogłoszeniami typu kupie-sprzedam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

W Łomży nie ma motocyklistów... są tylko netowi trole :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

W Łomży i okolicach są 3-4 imprezy motocyklowe. Jak ktoś chce to znajdzie tylko trzeba ruszyć dupę a nie wokół komina i na Orlenie się kręcić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

W Łomży nie ma motocyklistów !!!!!!!!!!!!

Są tylko samobójcy i kosiarkarze na pyrkawkach :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

kwinto7, a Tobie cieżko napisać? Jeśli "wstydzisz" się napisać tu, napisz na mojego maila. Dziękuję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

A MNIE WKUR$IAJA MOTOCYKLISCI ZE WZGLEDU NA TO ZE SIE WPIERD%ALAJA I PRZEJEZDZAJA KOLO CIEBIE NA JEDNYM PASIE ZEBY USTAC NA 1SZYM MIEJSCU NA SWIATLACH. NIE POZDRAWIAM TYCH DAWCOW ORGANOW.
KUPCIE SOBIE DOBRE AUTO, BO TO NIE TE CZASY CO SIE WYRYWALO PANNY NA MOTOR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

ELop, gdybyś posiadał elementarną wiedzę, rozumiałbyś, iż motocykliści są na szarym końcu kolejki dawców organów...
Jeśli zaś chodzi o "dobre" auto, mam wątpliwości co do Twojego pojmowania tego zagadnienia... jakie ma być ? szybkie ? duże ? przestronne ?
Zapewniam Cię, że większość motocyklistów posiada auta...
Wiecej, uważam, że Ich auta, przynajmniej Tych co maja w dwóch kołach +100KM, rzadko kiedy są klasy P126, Seicento czy Fabi (nie dotyczy zielonej, sorry Marcin :) ) ... a umiejętnościami w prowadzeniu, zarówno dwóch jak i czterech kółek, większość kierowców nigdy Im nie dorówna..
Dlatego też upraszam, byś trolował w innym temacie...
Serdecznie Cię pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

To fakt , prowadzą te swoje mustangi tak doskonale, że co i rusz to któryś zginie albo kogoś zabije :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Juz ja widziałem te samochody motycyklistow, parchy stare, tak jak i ich motory 25letnie suzuki etc. Żal, żal yarot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

maruda jak jesteś taki mądry to powiedz ilu motocyklistów i ilu kierowców aut zginęło w zeszłym roku np w naszym województwie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

W okolicy masz 3 otwarcia sezonu Łomża-Zambrów-Ostrołęka po każdym impreza, do tego w zeszłym roku pod koniec sezonu miałeś zlot na fortach. Potrzebujesz więcej to trzeba się ruszyć latem na mazury, Mragowo, Giżycko. No chyba że to dla Ciebie daleeeeeeeeeeko bo Ty to głownie Legionów, MC i Orlen :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Po co szukac z zeszłego roku , skoro w tym roku już się pokazaliście odpowiednio :)


http://www.kurierlubelski.pl/artykul/668755,wypadek-w-radzyniu-podlaskim-nie-zyje-27letni-motocyklista,id,t.html?cookie=1

url]http://www.eostroleka.pl/bielsk-podlaski-smiertelny-wypadek-nie-zyje-21-letni-motocyklista-zdjecia,art40462.html

Tydzień ładnej pogody wystarczyło a już rodziny motocyklistów krzyczą że kierowcy samochodów to mordercy.

Tak jak w Piątnicy było .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Widzę, że najwięcej do powiedzenia mają Ci co mają najmniej pojęcia o motocyklach. Tak więc drogie lamusy i pozerzy jak nie jeździcie lub chociaż nie interesujecie się jednośladami to buda ..... . Bo te imprezy jak i pytanie nie są skierowane do Was. Mam nadzieję że zrozumiecie moją uwagę z bezrobotnym gibonem Marudą na czele, który struga się na fachowca w każdym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Elop to wytłumacz mi dokładnie gdzie Ty te samochody motocyklistów widziałeś ;) Jest wiele kultowych motocykli które co prawda są stare, ale latać na nich to prawdziwa przyjemność ;) Ci co tu negatywnie komentują po prostu zazdroszczą nam pasji, sami wolą oglądać na kanapie przed tv jak 11 chłopa gania się za świńskim pęcherzem hehe ;) Pozdro dla motocyklistów i LWG!

Bo życie jest po to by latać na moto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

I pozdro dla antymotocyklist@w, a tych jest więcej niż samych motocyklist@w.Naoglądali sie filmow i swinski pechęrz ale zamiast mozgu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża


Pozdro dla normalnych użytkowników łomżyńskich ulic i chodników:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Podsumowanie tematu po 6 dniach:
Nie ma co podsumowywać.
Łomżyniacy potrafią porozumieć się i zorganizować jedynie w nieszczęściu.
Pozytywna komunikacja jest nam obca...
Niemniej pragnę podziękować za wszystkie pozytywne posty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

lomza i scierzki rowerowe to tak a gdzie te wleski i komary w korzenistym chyba na prostej do balik jerzdza tyle na temat dla pajacow w malym plocku do kotow trase maja na jednym kole buhaaa motorzysta na komarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

jest motorzysta i pajac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

Opinia o motocyklistach Rzecznika Prasowego Komendanta Głównego Policji, Inspektora dr Mariusza Sokołowskiego:
„Z roku na rok na naszych drogach notujemy coraz większą liczbę motocykli i coraz bardziej wzmożony ruch jednośladów. Dzięki lepszej odzieży wydłuża się sezon, coraz więcej osób zdobywa motocyklowe kategorie prawa jazdy.
Niestety ciągle nie wszyscy użytkownicy motocykli dorośli do korzystania z nich, w efekcie czego mała grupa nieodpowiedzialnych ludzi psuje generalnie dobry obraz większości.
Bezpieczeństwa motocyklistów nie poprawia fakt, że z definicji jest to wypadkogenna grupa użytkowników dróg. Do tego są to niechronieni uczestnicy ruchu, którzy w wypadku są najczęściej stroną poszkodowaną.
Mamy wrażenie, że motocykliści są grupą coraz bezpieczniejszą, sprawy zmierzają raczej w dobrym kierunku i mamy nadzieję, że tendencja ta utrzyma się w latach kolejnych. To fajni ludzie, najczęściej prawdziwi pasjonaci, ale niestety będzie kładła się na nich cieniem negatywna opinia, którą w społeczeństwie przyprawiają nieodpowiedzialni młodzi ludzie na motocyklach sportowych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motocykliści Łomża

A macie jakieś swoje ulubione stronki czy blogi motocyklowe, na które wchodzicie regularnie? Ja ostatnio sporo właśnie informacji wyszukuję w sieci, mam już kilka takich blogów, na które obowiązkowo wchodzę kilka razy w tygodniu, jak chociażby ten https://ridetobe.com/ i faktycznie widzę, że naprawdę sporo mega przydatnych informacji stamtąd wynoszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org