czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dieta Dukana

Czy są w lomzy osoby stosujace sie do ww diety dr Pierra Dukana? Mysle o zalozeniu strony poswieconej tej diecie. O tym gdzie u nas kupic produkty, co mozna jesc itp

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

super pomysł :)

czy ktoś kupił w Łomży ser piórko ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Nie, ale takze szukalam :)

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Pani w tesco mowila ze bywa ten ser, ale nie wiem czy to prawda ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Ser jest w Polo Markecie na Wyszyńskiego, a przynajmniej był jeszcze niedawno :) W Tesco też owszem bywał, ale stary i zeschnięty. Nie radzę brać w dużych ilościach, bo szybko szlag go trafia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

h0j a próbowałaś być na tej diecie? Bo nie każdemu organizmowi ona pasuje, mi np nie za bardzo... :( A chciałam spróbować bo moja znajoma sporo na niej schudła. Ja chciałam tylko 6 kg ale mój organizm nie toleruje tego typu odżywiania..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

najlepsza dieta -schudłem 15 kg
MNIEJ ZREĆ --i to jest pikus ......
schody sie zaczynaja pożniej zeby utrzymac ta wage to dopiero jest walka ... ktora narazie wygrywam .... bo wiadomo jest cos takiego jak efekt jojo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

dieta pizdziana. weglowodany na poz iomie 80g dziennie, ostre aeroby i odtuczony



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

A ile ważyłeś przed dietą on804 ?? Ja ważę 70 przy wzroście 172 cm. Niby nadwagi nie mam ale trochę można by było zrzucić.. MNIE ŻREĆ? Jakoś nie umiem wyznaczyć sobie do tego granicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

karmazynowypirat dziekuje bardzo za odpowiedz :))))


diete to najlepiej dopasowac sobie osobiscie, czy to MZ czy to dukan albo inna, mi dukan bardzo pasuje :) wyniki robie i jest oki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Dieta Dukana jest rzeczywiście skuteczna ale nie rozsądna!Bardzo obciąża nerki i wątrobę to dieta obliczona na szybki efekt ale nie zdrowa.Po za tym w większości przypadków jest efekt jojo często podwójny. polecam zdrowe odchudzanie po woli sukcesywnie po pół do dwóch kilogramów tygodniowo licząc kalorie i dbając o regularność posiłków oraz ich różnorodność z przeważającą ilością warzyw i owoców chude białe mięso i ryby zamiast schabowego odpowiednia ilość płynów i oczywiście trochę ruchu.dieta to zamiana stylu życia nie samo jedzenie katowanie się proteinami itp ...A czasem warto udać się do dietetyczki jeśli efektów nie widać, indywidualnie opracowana dieta to najlepszy i bezpieczny sposób odchudzania!Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

irmina co do konsekwencji zdrowotnych tej pseudodiety zgodze się, ale czy jest skuteczna? może jest ale na efekty czasami trzeba czekać miesiacami i to dlugimi. Ja jestem raczej zwolennikiem diety wysokobialkowej a dlaczego? poprostu efekty lepsze aczkolwiek ta dieta też niesie za sobą pewne skutki uboczne zakwaszenie nerek jak nie robi sie tego z głową. Wole troche pocierpieć i w 2 tygodnie zrzucić balast niż w 2 miesiące dlatego polecam poczytać sobie trochę o tej wspanialej diecie :) świetna do wycinki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana


A otręby gdzie kupujemy?


Ja kupuje na kilogramy w sklepie ze zdrowa zywnoscia. Duzo taniej wychodza niz paczkowane

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

ja stosując tą dietę nie byłam w stanie iść na zakupy nawet, takie zawroty głowy :P wypłukane wszystkie minerały, do tej pory borykam się ze skutkami ubocznymi. schudłam sobie ćwicząc, w pół roku 9 kg czyli zdrowo :) a przy tym mam siłę w mięśniach, a nie taka bezsilna jak po dukanie. przeciez przy tym wysiłek jest wręcz niewskazany.. jak dla mnie dieta dla leniwych.




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

sama chciałam iść na łatwiznę, ale tak jak juz powiedziałam, szybko zobaczyłam, że lepiej jest po prostu ruszyć tyłek :)




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Nie chciałbym być niemiły dla osób, które są na diecie Dukana, ale uważam, że to totalna głupota! Jest to dieta, która niesie za sobą wielorakie negatywne skutki dla całego organizmu i tak jak napisało już tutaj kilka osób bardzo negatywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Przyczynia się do osłabienia, deficytu witamin i minerałów, zakwasów itp. Żadna dieta nie jest idealna, ale lepiej wybrać bardziej zbilansowaną i postawić na ćwiczenia fizyczne. Dla zainteresowanych tutaj można poczytać co nieco odnośnie diety https://www.budujmase.pl/diety/o-dietach/dieta-bialkowa-5-negatywnych-skutkow-diety-proteinowej.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Diety srety. Jedyna co działa to MŻ - mniej żreć



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Nigdy nie słyszałam o tego typu diecie. Zapytam swojej dietetyczki i może zacznę ją stosować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

nie polecam tej diety, osłabia tylko organizm. Przez cały czaj jej trwania, ledwie mogłam normalnie funkcjonować, tak bolała mnie głowa, a o zawrotach nie wspominając. Najlepiej zmienić nawyki żywieniowe. Jeść zdrowo, odstawić pizze, chipsy i inne słodycze. No i koniecznie trzeba pomyśleć o jakiejś aktywności fizycznej - bieganie, rower, pływanie, siłownia, fitness - jest z czego wybierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Ja bym unikała tej diety... Poczytałam artykuł o diecie Dukana i odechciało mi się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Najlepsza dieta to jeść mniej. Polecam obliczyć sobie zapotrzebowanie kaloryczne, można skorzystać z <a href=\"https://gatonutrition.pl/kalkulator-kalorii-oblicz-zapotrzebowanie-kaloryczne/\" target=\"_blank\">kalkulatora kalorii</a> tam możesz sobie zaznaczyć, że chcesz schudnąć i trzeba liczyć kalorię. Warto się ruszać! Jak wiadomo sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Źle wkleił się link do klkulatora https://gatonutrition.pl/kalkulator-kalorii-oblicz-zapotrzebowanie-kaloryczne/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Jenny85 napisał(a):

> Źle wkleił się link do klkulatora
> https://gatonutrition.pl/kalkulator-kalorii-oblicz-zapotrzebowanie-kaloryczne/
jest u mnie na profilu nie umiem dodać normalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dieta Dukana

Ja sama miałam ogromne problemy z wagą. Moim zdaniem tutaj jest dobry kalkulator BMI, jakby ktoś chciał zobaczyć https://operacjebariatryczne.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org