sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Szkoła muzyczna w łomży, co i jak?

Hej. Mam 18 lat i chciałabym nauczyć się grać na skrzypcach, jednak mam parę pytań do osób, które uczęszczają do łomżyńskiej szkoły muzycznej.
1. Cennik? No właśnie bo nigdzie nie znalazłam. Ile kosztuje miesięcznie nauka w szkole?
2. Jak wygląda nauka gry na jakimkolwiek instrumencie w moim wieku? Z reguły już małe dzieci zaczynają naukę, a ja już do tych najmniejszych nie należę. Czy są jakieś zajęcia dla starszych początkujących, czy będe musiała siedzieć w ławce z dzieciaczkami :)
3. Czy można jakoś dopasować godziny zajęć do własnego planu dnia? Uczę się w technikum i niedługo rozpoczynam kurs prawa jazdy.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

...

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Szkoła muzyczna w łomży, co i jak?   
klitka18 09-12-13 20:42 
 Re: Szkoła muzyczna w łomży, co i jak?   
zen1 09-12-13 20:58 
 Re: Szkoła muzyczna w łomży, co i jak?   
fanka bocianka 09-12-13 21:05 
 Re: Szkoła muzyczna w łomży, co i jak?   
fanka bocianka 09-12-13 21:08 
 Re: Szkoła muzyczna w łomży, co i jak?   
ainchains 09-12-13 21:35 
 Re: Szkoła muzyczna w łomży, co i jak?   
kaśka2 09-12-13 22:30 
 Re: Szkoła muzyczna w łomży, co i jak?   
my_karo 30-05-18 00:20 
 Re: Szkoła muzyczna w łomży, co i jak?   
qmartyna 12-10-16 15:24 
 Re: Szkoła muzyczna w łomży, co i jak?   
maxx44 17-02-24 14:46 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org