środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fizjoterapia

Witam.

Planuję w przyszłym roku rozpocząć naukę na PWSiP na kierunku Fizjoterapia. W związku z tym pytania.

Jak wrażenia tegorocznych studentów tego kierunku?
Czy łatwo się utrzymać?
Po jakich szkołach tam składaliście papiery i czy ciężko było się dostać?
Czy w ogóle na tej uczelni skreślają z listy studentów, czy wystarczy chodzić listy podpisywać?

I ogólnie jak wrażenia? czy było warto? czy jest sens?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Trzeba się uczyć to napewno z listy nie skreślą :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Wszystko się zgadza. Tylko wiemy jakie są realia. Nie wszędzie się trzeba uczyć, nie wszędzie jest jednakowo ciężko. Troszkę konkretów bym prosił, a szczególnie od osób studiujących wspomniany kierunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Rzeczywiście najlepiej jest nie chodzic nie uczyć się a dyplom każdy by chciał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

jak nie chcesz się uczyć a tylko papier ci potrzebny, to do papierniczego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Uchowaj Boże trafić w ręcę do takiego fizjoterapeuty :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Tylko chodzić i listę podpisywać to sobie możesz w zaocznej szkole średniej. I to nie koniecznie ci się uda ukończyć z takim podejściem.

Fizjoterapia to kierunek medyczny gdzie musisz opanować wszechstronną wiedzę z zakresu anatomii człowieka, później przeróżne patologie, różne choroby a potem usprawnianie... Po takim kierunku odpowiadzasz za ludzkie zdrowie i życie. Nie ma opierdzielania się. Z resztą twoje podejscie od razu wyjdzie na pierwszym zaliczeniu hehe Na takich keirunkach zaczynają zawsze dziesiątki/setki studentów, wykrusza się z 70 % i zostają tylko ci którzy naprawdę chcą się uczyć, ukończyć i zostac specjalistami w tej dziedzinie.

Z resztą...chyba nie wiesz kto to jest fizjoterapeuta skoro taki tamet zakładasz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

I ogólnie jak wrażenia? czy było warto? czy jest sens?

ogólnie to nie ma sensu z takim podejściem do sprawy,

pamiętaj, że nieumiejętnie przeprowadzone zabiegi mogą skutkować kalectwem pacjenta ,

............................

już lepiej żebyś ty dalej pozostał kaleką umysłowym jak masz kogoś narazić na kłopoty zdrowotne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

student Ty sobie odpowiedz kto Cię zatrudni,a nie czy dużo trzeba się uczyć.Już Ci mogę odpowiedzieć ,że NIKT bo w szpitalu ciągle zwalniają.Po co więc studiować kierunek po ,którym nie ma pracy, a jak jest to za marne pieniądze.Fizjoterapeuta w szpitalu zarabia około 1500 na rękę i to po 15 latach pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Bardzo rzadko, a z zasady wcale nie udzielam się na takich forach, a to dlaczego?
No właśnie dlatego. Ja tu nie wrzuciłem swego zdjęcia, czy szukam jakiegoś zainteresowania i opinii całego forum. Zadałem bardzo proste, mniej czy bardziej konkretne pytania na temat chyba dość jednoznacznie określony.

Nie jesteście w stanie ocenić czemu zadałem te pytania. To po co te wszystkie niepotrzebne opinie ludzi których sprawa nie powinna interesować.

A woli jasności jestem już po studiach po bardzo ciężkich i wymagających studiach, dziennych na jednej z czołowych politechnik. Pracuję. O realiach mogę rozmawiać tylko na podstawie własnych doświadczeń.A pytania jakie zadałem zadałem z powodów znanych tylko mi i tak pozostanie.

Jest to sprawa dość istotna dla mnie i nie tylko dla mnie. Więc jeśli trafi się tu jakaś osoba studiująca na tym kierunku i to konkretnie w Łomży bo to mnie interesuję to proszę odpowiedzieć na me pytania, reszcie "elity" , wiedzącej wszystko i o wszystkim dziękuję bardzo za pomoc.

Jesteście ludzie bardzo zniechęcający i to ostatni raz kiedy tu się udzielam, bo to porostu nie ma sensu.
Pozdrawiam osoby pomocne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

A te uwagi czego ja chce ,a czego nie chce, jaki bym był i co wiem,jaką wiedze posiadam , trochę są nie na miejscu. Bo mnie nie znacie, nie wiecie co robię, nie wiecie jaki jestem, nie wiecie jaką wiedzę posiadam.

I nie wiecie po co mi są odpowiedzi na zadane pytania. A zadałem je bo sądziłem iż miejsce jest odpowiednie, tylko widać ludzi trzeba powymieniać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

dziękuję za troskę ale nie potrzebuję zatrudnienia ani Twych danych o płacach. NIe takich informacji potrzebowałem, mam już pracę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

jestem już po studiach po bardzo ciężkich i wymagających studiach, dziennych na jednej z czołowych politechnik.

trochę to dziwne, inżynier po " jednej z czołowych politechnik"?

a roboty nie umie znależć i pcha się na " Fizjoterapeuta w szpitalu zarabia około 1500 na rękę i to po 15 latach pracy."

Planuję w przyszłym roku rozpocząć naukę na PWSiP na kierunku Fizjoterapia hahahaha..

...............................

ty chyba to coś pomyliłeś Autor: Student714?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Ty dziwny człowieku, odejdź czasem od komputera i się przewietrz trochę. Tak wolny czas spędzasz...Jako użytkownik wielu forów , czasem bardziej lubi mniej tematycznych, zwłaszcza informatycznych. Ale tylko na tego typu forach zawsze odnajdzie się o Twym profilu (krzykaty, bez większej wiedzy , czerpiący frajdę z zamieszania jakie wprowadza )

I dlatego ludzie którzy mogli by korzystać z tego forum i wnieść konkretne , pożyteczne, pomocne informacje tego NIE zrobią, bo jesteś zniechęcający swą postawą i intelektem.
Zawsze się znajdzie jakiś palant co rozdmucha wielką dyskusję o niczym.
Dużo se dopowiadasz.
Tak jestem inz. tak po jednej z lepszych politechnik, tak dobrze zarabiam.
Nigdzie się nie pcham.
Napisałem tak bo co miałem napisać koleżanka się pyta?
To byś pajacu napisał : oj to jak koleżanka nie umie napisać posta na forum to niech się nie pcha na studia .

Pytania zadałem dość konkretne i czekam na konkretnych ludzi. Bez odbioru...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

student z Bożej łaski hahahahaha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Mimo tego całego zamieszania osoby które wiedzą coś w temacie proszę o odpowiedź na me pytania.

Jak wrażenia tegorocznych studentów tego kierunku?
Czy łatwo się utrzymać?
Po jakich szkołach tam składaliście papiery i czy ciężko było się dostać?
Czy w ogóle na tej uczelni skreślają z listy studentów, czy wystarczy chodzić listy podpisywać?

I ogólnie jak wrażenia? czy było warto? czy jest sens?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

student .......żebyś Ty był choć trochę inteligentny to sam byś wpadł na to że w dobie niżu i braku studentów to trzeba być miernotą żeby takich studiów nie skończyć (nie rozumiem pojęcia,,łatwo się utrzymać'' bo to nie po polsku)Chcesz informacji jakie papiery to dzwoń do dziekanatu bo tyle to się chyba nauczyłeś studiując na ciężkiej politechnice,a swoją drogą ciekawe ile ta politechnika waży ?...........cyt I ogólnie jak wrażenia? czy było warto? czy jest sens?.....odpowiedz na to pytanie w poprzednim moim poście to sam wyciągnij wnioski o ile oczywiście dasz radę po tej ciężkiej politechnice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

no tak widzisz dla jednych pytania wydają się sensowne dla drugich nie, kierunek ten raczkuje, został otworzony w tym roku i po po prostu nie w swym imieniu chciałem zasięgnąć informacji, dla nas istotnych inf, jak na tę chwilę, ale banda młotków (czyt dwaj wyżej) na to nigdy nie pozwoli, musicie coś sobie udowodnić, wypłynac na wierzch jak gówno w kiblu. Nie wątp w moją inteligencję Piątek, nie wątp, zapewniam że Cię zjadam na śniadanie:-)

, ale dałem wam teraz pole do popisu co?

, piątek nie uniósł byś jej:-p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Chyba raczej rady nieda po ciężkiej politechnice :):)

A swoją drogą to nioechciał bym trafić na takiego fizjoterapeutę :):)

W naszym tak przeklinanym przez wszystkich szpitalu

fizjoterapeuci sa naprawdę wspaniali :):):)

I oby nigdy, pomiędzy nich, nie trafił taki mgr:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Gwiazdy forum łomżyńskiego.... :-) pajace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

naprawdę świetną odskocznią od pracy jest wejść tu i poczytać wasze wywody, kto was tak krzywdził za dziecka?

Jazda:-p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Jakiego tematu tu by nie poruszy to widzę że was pełno, obrońcy forum łomżyńskiego. I dlatego to zawsze będzie tylko Łomża...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

No nie mogę się oprzeć :-). Może jutro też coś napiszę, ale będzie zabawa co???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Ooo maruda fajnie że chwalisz fizjoterapuetów ;)

Student714 pewnie na tych swoich ciężkich studiach też tylko chodziłeś i listę podpisywałaś i jakoś "omyklem" ci się udało więc pytasz jak jest na fizjo w PWSiP mając nadzieję że też ci pójdzie jak z płatka..? Na tym kierunku jest to niemożliwe. Idź na kurs układania kwiatów - chociaż i tam pewnie nie obejdzie sie tylko na podpisywanie listy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

cyt........ Witam.

Planuję w przyszłym roku rozpocząć naukę na PWSiP na kierunku Fizjoterapia. W związku z tym pytania............pogubiłeś się człowieku,a pisanie do samego siebie to żenada jak mówi moje dziecko. To w końcu kto idzie na te studia Ty czy koleżanka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Zobaczcie co zrobiliście z tego forum, czaterie jakąś. Było zadane pytanie , była spodziewana odpowiedź. Nie wiem po co się w ogóle udzielacie... Nie na moich studiach to by nie przeszło. A żeby was wtajemniczyć to skończyłem informatykę na Politechnice Gdańskiej i naprawdę ciężko pracowałem na tytuł mgr inż. I dajcie se już spokój i pozwólcie się wypowiedzieć ludziom bardziej w temacie. Wiedza o tym nowym kierunku jest mi potrzebna , bardzo potrzebna dla bliskiej mi osoby , która nigdy by se tu z wami nie poradziła. Jak złamałem jakieś prawo to usuńcie temat. A jak nie wasza spraw to się nie wypowiadajcie.

I mądrala piątek ja sie nie pogubiłem bo nikogo nie miałem zamiaru kłamać. chciałem tylko odpowiedzi a dostałem takiego piątka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Jak czytam Twoje posty pisane nie po polsku,ale po polskiemu to śmiać mi się chce jakich inżynierów i magistrów mamy i cóż się dziwić,że pracy dla takich z wyższym wykształceniem brak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Autor: Wisienka123 (---.elomza.pl)
Data: 09-12-13 18:15

Ooo maruda fajnie że chwalisz fizjoterapuetów ;)

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Bo miałem z nimi doczynienia dłuższy czas i zasłużyli sobie na mój szacunek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Piątek czekałem na to:-) ale jesteś prostym przewidywalnym człowiekiem:-)
Jesteś moim faworytem wśród tej śmietanki. Widzisz i te wszystkie lata spędzone nad językiem polski i po co Ci to było, no i po co piątek. Ja piszę po polskiemu wszyscy mnie rozumieją i płacą piątek , płacą:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Autor: Student714 (---.152.137.18.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 09-12-13 18:42

Zobaczcie co zrobiliście z tego forum, czaterie jakąś. Było zadane pytanie , była spodziewana odpowiedź. Nie wiem po co się w ogóle udzielacie... Nie na moich studiach to by nie przeszło. A żeby was wtajemniczyć to skończyłem informatykę na Politechnice Gdańskiej i naprawdę ciężko pracowałem na tytuł mgr inż. I dajcie se już spokój i pozwólcie się wypowiedzieć ludziom bardziej w temacie. Wiedza o tym nowym kierunku jest mi potrzebna , bardzo potrzebna dla bliskiej mi osoby , która nigdy by se tu z wami nie poradziła. Jak złamałem jakieś prawo to usuńcie temat. A jak nie wasza spraw to się nie wypowiadajcie.

I mądrala piątek ja sie nie pogubiłem bo nikogo nie miałem zamiaru kłamać. chciałem tylko odpowiedzi a dostałem takiego piątka

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Jak na mgr.inż to bardzo chu..wo piszesz po polsku :):)

No ale wiadomo Politechnika Gdańska , swoje wrażenie robi , szkoda że tylko u Ciebie :):):)

Najpierw zdaj może maturę co ? :):):) Tylko z polskiego to lepiej podstawową zdawaj :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Nie mam potrzeby robienia na nikim wrażenia z jakiegokolwiek powodu. A i na mnie wrażenie zrobić ciężko. Raz "wam" (pisze wam bo wiadomo ziomki z forum od wszystkiego) przyznam rację, jestem strasznie chu..owy z polskiego . Tak to pewnie jest jeden lepszy z tego drugi z tego. No tak bo akurat podstawową zdawałem , a i ta w rozliczeniu się nie przydała. Więc Panowie niczym mi nie ujmujecie a dalej robicie z tego forum jedną wielką kupę. Gratuluje intelektów ,

, wojna trwa:-)
, będzie się działo co? przygłupy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Informatyk panie mgr inż. też do dvpy, bo nawet swojego wątpliwego tytułu prawidłowo nie potrafisz napisać :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

:-) i powiedz mi wszystkie literówki już znalazłeś? :-) masz jezcze jedną jebnę wowww, szał, co za gościu z niego się spytał o fizoterapie, wow pewnie pracy nie ma, wow co to za gosć, wow ale mu zaraz pojedziemy z kolegami baranami, wow:-)

jesteście banda kretynów i dyskusja z wami przyprawia mnie o tak dobry humor że będe tu pisał codziennie :-) ale tylko z baranami, tak jest ciekawiej:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

:-) :-)

Niby pracujący człowieku :)

To mówisz ze znaczków z gg na informatyce w Politechnice Gdańskiej uczą tak ?

Pewnie to wszystko co wiesz na ten temat:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

...znaczków nie uczyli ale komunikator kazali napisać


Co Ty próbujesz i komu udowodnić ,moja sprawa jaką uczelnię ukończyłem i moja sprawa gdzie pracuję, moją też sprawą jest ile zarabiam i moją sprawą jest kiedy sram.

Tak więc lepiej zajmij się swoimi sprawami gwiazdorze forum...

Wiesz co studiując na WETI wszyscy śmieli się z naszego wydziału (kujony, flanela w spodniach , jezusy i szatany , itp) i wiesz co ja też się z nich śmiałem,a wiesz dlaczego , bo mimo ogromnej wiedzy w głowie byli tak samo nieżyciowi i tak samo zapatrzeni w monitor jak TY.
Po prostu nie mieli życia i musieli żyć w ten sposób ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Przejrzałem kilka losowo wybranych tematów na tym forum i wiecie co w każdym wypowiadają się podobni ludzie do was. Jedni zadają pytanie a reszta (czyt WY) swoje wkłada po troszku nie pozwalając ludziom pytającym uzyskać odpowiedź, albo doszukują się litrówek jak piątek:-) Ale świetnie pociskacie, ja chce jeszcze:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

maruda Ty jesteś specjalistą w każdej dziedzinie widzę, wszędzie sie udzielasz i wszędzie podobnie dennie, normalnie jeszcze wystąp tańcu z gwiazdami ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Autor: Student714 (---.152.137.18.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 09-12-13 21:27

...znaczków nie uczyli ale komunikator kazali napisać


Co Ty próbujesz i komu udowodnić ,moja sprawa jaką uczelnię ukończyłem i moja sprawa gdzie pracuję, moją też sprawą jest ile zarabiam i moją sprawą jest kiedy sram.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

A czy Ciebie ktoś o to pytał ?

Jesteś poprostu studencikiem łomżynskiej uczelenki który marzy aby PG ukończyć :)

No ale cóż , pozostała ci jedynie Łomża niestety :):)) No i bezrobocie oczywiście a dlaczego to powinieneś się sam domyśleć :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Widzisz jaki z Ciebie młotek, ciągle próbujesz coś udowodnić i jakieś dziwne teorie układasz.

Chyba jakieś kompleksy masz co? Coś próbujesz mi ująć?
Z Łomżą to nie mam nic wspólnego poza szkołą średnią , i nic więcej o niej nie wiem (wiesz dojeżdżający , ale chała nie?:-), a domyślać się nie lubię. Fakty cwaniaczku , fakty, a fakt jest taki że to Ty masz jakiś problem i próbujesz wypłynąć ciągle na wierzch , a mi to się tak podoba że nie przestanę tego komentować bo wydajesz się być komputerowym konowałem.

A to jaką szkołę skończyłem, gdzie pracuję , i jak bardzo Cię zjadam intelektem niech Cie nie interesuję bo się zawstydzisz

, a Ty konowale uniemożliwiłeś mi tylko uzyskanie odpowiedzi na pytania które w kontekście mych działań jak najbardziej miały sens.
Tylko skąd Ty mogłeś o tym wiedzieć? Skoro jesteś komputerowym konowałem, gwiazdą łomżyńskiego forum pływającą po wierzchu jak mój poranny klocek w kiblu wybaczam Ci baranie idź se zwalić to Ci się humor poprawi:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

wyspał sie biedny studencik i na forum zajrzał :)

Pisz pisz lelaku, przynajmniej ma rozrywke bo pusto teraz na forum :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Haha;p Studia i bez chodzenia na uczelnię. Nieźle. Poza tym z tego co wiem to fizjoterapeutów jest bardzo dużo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Oj wy młotki:-) ciemnota się w kraju szerzy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

student piszesz,że doszukuję się literówek ,a prawda jest taka że nie o literówki chodzi,a nawet błędy ortograficzne,ale o błędy składniowe i sposób wypowiedzi. Np. ciężki to może być kamień lub literacko los.Na studiach może być dużo nauki. Marną szkołę musiałeś kończyć bo gwara pozostała. Resztę sobie sam dopowiedz o ile zrozumiesz.Bez komentarza pozostawiam wyrażenia o tym co gdzie pływa bo to żenujące ,aby używać takich argumentów w dyskusji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Dobrze że Tobie kaganek oświaty przyświeca,tyle tylko ,że to marna pociecha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Piątek a najciekawsze to jest to że ja z Tobą żadnej dyskusji podejmować nie zamierzałem Ty ją podjąłeś i teraz pierdolisz głupoty ale stylowo i składniowo. :-)

Na takich baranów jak Ty to nie ma właściwych argumentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Zaczęło mi sie to podobać:-) ale jesteś baranem piątek :_)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

No i wsiowy tłumok pokazał te swoje mgr inż po PG :):)

O ine wie gęsi pastuch co ten skrót oznacza :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

W moich szkołach uczono ,że wyższe wykształcenie zobowiązuje,aby mówić i pisać stylowo i składniowo...Gdybyś był inteligentny to byś zauważył,że w pierwszym poście odpowiedziałem Ci na prawie wszystkie Twoje pytania, a podobno o to Ci chodziło.Może zastanów się następnym razem o co pytać i jak pytać to nie będziesz miał problemów z uzyskaniem odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Baaaa :):)

Żeby to wyższe mogło zobowiązywać to musiał by je mieć ten świniopas :)


A jak narazie to tylko marzy o takim i gwarantuję że na marzeniach się skończy:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Ale skąd pomysł by fizjo studiować i po co to mu potrzebne..nudzi mu się?? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Może na fuchy liczy , bo przecież nie pracuje :)

A u siebie na wsi to by za specjalistę uchodził :)

Tylko tuman nie wie, że można człowieka do kalectwa doprowadzić, kiedy studiuje się po to żeby tylko zaliczać :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

no i niedoszłemu studentowi tylko "znachorka" pozostała,

nie lepiej to odbyć praktykę u jakiejś szeptuchy?

czary m mary i już zdrowaś maryjo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Faktycznie pochodzę ze wsi. Faktycznie zajmowałem się zwierzętami między innymi i świniami. Nie wstydzę się tego. I nigdy w życiu za nic nie chciał bym tego zmienić. To uczy pokory to uczy szacunku do życia, pracy i ludzi. To była prawdziwa motywacja by się stamtąd wyrwać i kształcić. I nigdy nie chciałem zamieszkać w mieście chowając się jak ten szczur w bloku , co dzień wracając do swej klatki. Traktuję to jako sytuację przejściową. Jako środek który doprowadzi mnie do celu czyli powrotu na wieś. Jak powtarzam studia już skończyłem, na wsi już nie mieszkam, ale darzę wielkim szacunkiem ludzi pochodzących z terenów wiejskich. Może i są to i ludzie prości ale szczerzy , szczerzy i prawdziwi. Tak więc używając takich argumentów jak wsiowy i pastuch itp wychodzisz na większego wieśniaka mimo iż Łomżyniak , ale co Łomżę czyni je miastem? Na pewno nie wy.
Spokojnie ja tam studiować nie będę, ktoś inny ma takie zamiary.

Maruda pajacu , żebyś jeszcze Ty kiedyś świni nie pasł u mego dziadka, przydało by Ci się taka lekcja pokory..

Marzyłem ale nie zbyt długo, marzenia się spełniają, wiesz wyprowadziliśmy dwie krowy i tucznika no i kupiłem se tego magistra , wiesz tak wieśniacy robią:-)

Ale z was barany(barany też mieliśmy:-) , nie macie co robić tylko w każdym temacie tego forum te same postacie się przewijają, a może to WY ja zakładacie by mieć co robić co?


Piątek i widzisz ile Twoja szkołą naprodukowała bezrobotnych. A w moich szkołach uczono by być najlepszym w tym co się robi, obrać wąski strumień i być najlepszym w danej technologii. I mimo iż sporo osób się wykruszyło to Ci co zostali nie mieli problemów ze znalezieniem pracy o godnej płacy. Może nie kazali mi czytać lektur przez pięć lat, interpretować wierszy i pisać referatów. Ale nigdy nie zamienił bym swej wiedzy za umiejętność pisania wierszy.

Widzisz piątek a Ci pozostaje jedynie pisanie bajek:-) ale słaby jesteś bo mnie nie nabrałeś:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Marzy człowieczek o pracy i godnej płacy:)

No i niech marzy , takie jego prawo:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

student gdybyś był wróżką to marną , bo na moich studiach nikt lektur przez pięć lat nie czytał bo studia były czteroletnie i matura stara ,ale jak widać bardziej kształcąca.Nikomu też do głowy nie przychodziły pytania w stylu czy wystarczy listę podpisać ,bo raczej każdy chciał się czegoś nauczyć ,a nie tylko papierek dostać.Nie dziwi mnie fakt ,że dzisiaj młodzi po ,,studiach'' pracy nie mają bo ja się pytam po jakich studiach.Studiowało to się 20 kilka lat temu,teraz jest kilka przyzwoitych uczelni reszta produkuje magistrów od wszystkiego i od niczego.Wracając do meritum sprawy gdyby Tobie zależało na solidnym wykształceniu to nie zadawałbyś tak niedorzecznych pytań.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

A za jakiś czas założyłby temat:

Kto tanio napisze pracę licencjacką, bo ja nie mam czasu:)

Kto i za ile napisze pracę magisterską ,bo cieżko pracuję (przy układaniu kostki) i niemam siły tego zrobić :):)

Chwała tym którzy pracują i studiują, bo chcą coś osiągnąć, ale w twoim przypadku studencik to tylko o papierek chodzi :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

***** jaki Ty dziwny jesteś człowiek.

Nie potrzebuję żadnego papierku bo go posiadam. Jakieś kompleksy? O co wam może chodzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Tak:)

Tak, mamy kompleksy idioty który pyta czy :

Czy łatwo się utrzymać?

Czy w ogóle na tej uczelni skreślają z listy studentów, czy wystarczy chodzić listy podpisywać?

I który stwierdza że :

Tylko wiemy jakie są realia. Nie wszędzie się trzeba uczyć, nie wszędzie jest jednakowo ciężko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

W końcu można wykrzyczeć swoje zdanie, bo w życiu to pewnie słabiutko co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Wystarczająco mocno żeby nie robić z siebie idioty, glupimi pytaniami i jeszcze głupszym stwierdzeniem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

student nie mierz wszystkich swoją miarką ,kto się uczył ,a nie tylko ,,studiował'' bez problemu ma pracę i zarabia na utrzymanie rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

no wiadamo ze jak sie uczyl to i umie:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Wy się pewnie razem w dupę walicie co? taki zgodny chórek....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Student jesteś chamem i to nie dlatego,że pochodzisz ze wsi. Jeżeli nie rozumiesz swojej głupoty to mogę stwierdzić,że nawet głupim chamem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Nie mów tak o mgr inż. po PG :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Tak, oj a co ja chamskiego zrobiłem? Pedał jesteś i tyle , pewnie Cie jara jak o ***** Twojego kolegi mówię co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Student co ma czyjaś orientacja seksualna do twojego chamstwa i głupoty to trudno zrozumieć.Chamskie są twoje wypowiedzi bo brak Ci logicznych argumentów .W pierwszym poście zadałeś głupie pytania to dostałeś po uszach i tyle.Sam sprowadziłeś dyskusję do poziomu sedesu.Ciekawe czy do swoich rodziców również zwracasz się w ten sposób?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

No nie...ale ty się student okazałeś....masz jakieś pedalskie ciągotki..? wstyd..nas to naprawdę nie interesuje więc daruj sobie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Wisienk123 :)

Nie wdeptuj mgr inż. w ziemię :):)

Kultury trochę zachowaj , przecież to wykrztałcony człowiek jest w PG :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Czuję sie źle, no wdeptaliście mnie w ziemię. :-)

Widzisz bo na takie zbiorowisko palantów to by tylko jakiejś pały wziął.

Brakuje argumentów? nie na was nei ma argumentów, po prostu społeczniaki z was niespełnione i do tego popierdolone i wylewacie swe bule na poczytnym forum łomżyńskim.

Jakiś taki sposób na polepszenie samooceny jak rozumiem.

Co bys nie zrobił i nie powiedział to niczego mi nie ujmiesz, to co mam co zdobyłem na co zaparowałem to moje


, a wam tylko pozostaje pisanie bajeczek , dla udzielających tu sie gimnazjalistów , frajerzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Autor: Student714 (---.152.137.3.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 12-12-13 17:27

Brakuje argumentów? nie na was nei ma argumentów, po prostu społeczniaki z was niespełnione i do tego popierdolone i wylewacie swe bule na poczytnym forum łomżyńskim.


Jak nas Prezydent masz bóle :):)

Ale chyba odbytnicy po świeczce:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Fizjoterapia, to kierunek medyczny i jak każdy tego typu kierunek jest ciężki.
PWSIiP ma bardzo wysoki poziom nauczania, ma fantastycznych wykładowców z tytułami i nie jest to żadna reklama.
Jeżeli liczysz na to, że przyjdziesz podpisać tylko listę, to się grubo mylisz. Obecność na wykładach i ćwiczeniach jest obowiązkowa. To nie jest prywatna uczelnia, gdzie dajesz kasę i o nic się więcej nie martwisz, a semestr się sam zaliczy.
Skoro masz takie podejście do studiowania, zwłaszcza kierunku medycznego, to daj sobie spokój. Zresztą jak chcesz nauczyć się tego zawodu, skoro chcesz tylko podpisać listę...
Studia są ciężkie ale bardzo przyszłościowe.

~ każdy dzień jest wyjątkowy, bo jesteś Ty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

narewianka chyba Cię trochę poniosła fantazja,przyszłość za 1500 na rękę w łomżyńskim szpitalu (gdzie i tak nikt Cię nie zatrudni),zresztą ta grupa zawodowa w całej Polsce ma pod górkę,chyba że uda się gdzieś prywatnie zaczepić ale to nie po PWSIiP.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

W obecnych czasach grzechem byłoby nie wspomnieć o możliwościach jakie daje nam e-learning. Obecnie kursy internetowe są powszechne na uczelniach wyższych na całym świecie czy też platformach komercyjnych. Po pierwsze, to niezwykle wygodna forma zdobywania wiedzy. Po drugie, e-learning jest przede bardzo praktyczny. Polecam kursy on line jak i stacjonarne Kursy z terapii manualnej bardzo dobrzy prowadzący, wiele miast.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapia

Student714 napisał(a):

> Witam.
>
> Planuję w przyszłym roku rozpocząć naukę na PWSiP na
> kierunku Fizjoterapia. W związku z tym pytania.
>
> Jak wrażenia tegorocznych studentów tego kierunku?
> Czy łatwo się utrzymać?
> Po jakich szkołach tam składaliście papiery i czy ciężko
> było się dostać?
> Czy w ogóle na tej uczelni skreślają z listy studentów, czy
> wystarczy chodzić listy podpisywać?
>
> I ogólnie jak wrażenia? czy było warto? czy jest sens?


Mam znajomych którzy ukończyli naukę tam, chwalą sobie taki kierunek jak fizjoterapia.

Z resztą można zobaczyć ich dokonania na https://e-rehabilitacja.biz.pl/uslugi/konsultacja/ więc widać że z powodzeniem wyszła ta nauka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org